Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma pukli smo i ovu sezonu, nema sanse da nesto vise uradimo pogotovu u ligi. Jedino Suarez sto igra dobro i daje golove, ovi ostali katastrofa. Ne znam sta ce biti u ostatku sezone, ali polako gubim veru.
    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Za Staridza i Suareza ti dve lopte trebaju.
      Pa to. Zato i ne bi voleo toliko on da dodje, nije resenje, a i mislim da bi ovi iz Celsija bili ludi da ga puste kad su vec u nedostatku napadaca. Davaj Mertensa i da pevamo...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Da se malo dotaknem LE.Nije sve tako crno.Bez obzira na poraz protiv Anzija, fudbaleri Jang Bojsa su vam napravili veliku uslugu tako sto su dva puta dobili Udineze i najverovatnije ce vam trebati pobeda za prolaz protiv njih da biste se plasirali u sesnaestinu finala.Tesko da mozete biti prvi u grupi.

        Djuricic bi dobrodosao za rotaciju, ne kao da bude zamena za Suareza.Sigurno je da ce vise ginuti od Kola, samo ce mu trebati vreme da se privikne na engleski fudbal.Nije na nivou od prosle sezone, a jedan od razloga je zato sto je od jula novi trener Herenvena van Basten koji je povremeno Djuricica gurao da igra laznu devetku.Ako ce da dovode back-up za Suareza, licno mislim da ce to biti Huper iz Seltika.

        Mada sva imena koja se sada pojavljuju u medijima ne treba uzimati u obzir do druge polovine decembra.

        Comment


        • Ma koji crni Hooper ricMa, nemoj da si neozbiljan... Djuricica bi polomili ovde u PL, on sa onakvom gradjom ne treba ni da pomislja na dolazak na Ostrvo, a ne verujem ni da BR pomislja njega da dovede, mondo objavio jer im je ponestalo ideja, nigde ijedan ozbiljan sajt nije ni spomenuo njega kao potencijalnu metu, ali eto ovi nasi znaju sve.

          A sto se tice LE, mislim da tu nije ni cilj neki trofej ili bilo sta, to se igra cisto radi reda, sansa da se neki klinci guraju.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Raheem Sterling wants £50,000 a week at Liverpool.
            Ne znam koliko je istina, ali ako jeste onda je to pretjerivanje, on ima 17 godina i hoće 50k sedmično.

            Jonshson će biti spreman za derbi. Na Reinu izgleda ponovo ne možemo računati, za Lucasa se očekuje da će do kraja mjeseca biti u potpunosti spreman.

            Difficult to say at this stage in terms of a budget for January as Rodgers still involved in talks with the owners. I'd be surprised if it was more than £20million. (Echo)
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Ma ne zeli on 50k, nego njegov jbeni agent... Ali opet ako je istina da bas on ima takve zahteve, onda je mali visoko poleteo, a to nikako ne valja...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Ma koji crni Hooper ricMa, nemoj da si neozbiljan... Djuricica bi polomili ovde u PL, on sa onakvom gradjom ne treba ni da pomislja na dolazak na Ostrvo, a ne verujem ni da BR pomislja njega da dovede, mondo objavio jer im je ponestalo ideja, nigde ijedan ozbiljan sajt nije ni spomenuo njega kao potencijalnu metu, ali eto ovi nasi znaju sve.

                A sto se tice LE, mislim da tu nije ni cilj neki trofej ili bilo sta, to se igra cisto radi reda, sansa da se neki klinci guraju.

                Vidim da se povezujete sa njim, ali daleko je to od ozbiljnog.
                Ako vam treba napadac, samo vratite Kerola. Razmisljajuci logikom vam je samo potreban Mertens, jer bi to znacilo da se Sterling pomera na desnu stranu, a koliko vidim bolje se sluzi desnom nogom, sto bi znacilo da kada se Borini oporavi od povrede(pocetak januara) ne bi morao da BR da ga gura na njegovu neprirodnu poziciju, nego bi bio back-up za Suareza.
                Djuricic se ne povezuje sa Liverpulom ni preko transfermarketa, tako da...


                Sta ako prodjete dalje i naletite na Inter ili tako neki jaci tim.Jel cete i da lje stedeti Suareza i Dzerarda?
                Ako dogurate daleko siguran sam da cete tu igrati u najjacem sastavu.

                Comment


                • Danas sam citao da je Bild objavio da Huntelaar potpisuje trogodisnji ugovor sa Schalkeom. Cisto da ne brinete da li dolazi.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Maric91 View Post
                    Sta ako prodjete dalje i naletite na Inter ili tako neki jaci tim.Jel cete i da lje stedeti Suareza i Dzerarda?
                    Ako dogurate daleko siguran sam da cete tu igrati u najjacem sastavu.
                    E pa jbg, to je sada stvar Brendana da li ce ici na trofej ako doguraju daleko, procice grupu najverovatnije, za dalje videcemo.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Ma ne zeli on 50k, nego njegov jbeni agent... Ali opet ako je istina da bas on ima takve zahteve, onda je mali visoko poleteo, a to nikako ne valja...
                      Svejedno, bitna je poenta svega toga - da su već počeli postavljati velike zahtjeve, a to ne valja nikako jer Sterling ima svega 17 godina. Iznenadilo me ovo jer sam do sada slušao samo riječi hvale o njemu, ali ovo je pretjerivanje i mislim da se mora držati čvrsto na zemlji.

                      @Wilshere_10

                      Izgleda da je tako i da produžuje ugovor, u korist tome ide i činjenica da je Schalke do sada ostvario i jako dobre rezultate u LP-a, a on sam je isticao da će od toga i zavisiti njegov ostanak u klubu.
                      Last edited by Merlin; 10-11-12, 11:59.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Ne uzbudjujte se previse oko Sterlinga, to su samo tviteraske glasine, ne treba ozbiljno to shvatati, niko od pouzdanih izvora to nije objavio, sve neki sumnjivi likovi.

                        Pepe se vratio treninzima, valjda ce biti spreman za sutra.
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment




                        • Mora se reci da je Razza veliki Bog.
                          Last edited by The Admiral; 10-11-12, 12:14.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Razza je malo blesav ali dobar lik. Voli Liverpul, zeli tu da igra i kao sto sam rekao, do NG ce potpisati novi ugovor. Mediji hoce da naprave losu atmosferu ali to nece proci. Rodjendan mu je 8. decembra i posle toga ce potpisati.
                            sigpic

                            Comment


                            • Njemu realno i treba nekih 50k. Ajde nahranite vi toliko dece.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Njemu realno i treba nekih 50k. Ajde nahranite vi toliko dece.
                                Nije ih priznao.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X