Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pokidaće. Dobro je za sad, ipak je Klop Klop. A ja sam seronja bio. Dogovorio je igrača za sl godinu, sad Ox... Još da ode Kutinjo i dodje Lemar

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Pokidaće.
      Zadnju lozu u prve dvije sedmice treninga kod Kloppa.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Zadnju lozu u prve dvije sedmice treninga kod Kloppa.
        Bez obzira sta te pokrece, ili na kakvim teeoijama baziras prognoze, glupo je predvidjati, zeleti, nadati se povredi bilo koga.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Sad sam sa posla (a radio do tri), pa sam malo više na zaječarcu i imama i ja nešto da izjavim za tv dnevnik.......
          Meni su velika večina navijača Mun-a ovde baš baš dobrodošla

          Spoiler
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Zadnju lozu u prve dvije sedmice treninga kod Kloppa.
            Nisam neki fan Klopa, ali šta je tu je. Ako mu se kida nek pokida

            Comment


            • Originally posted by somborac View Post
              Sad sam sa posla (a radio do tri), pa sam malo više na zaječarcu i imama i ja nešto da izjavim za tv dnevnik.......
              Meni su velika večina navijača Mun-a ovde baš baš dobrodošla

              Spoiler
              Predji na Jelen bliže ti je, to Zaječarsko dobro udara

              Comment


              • Zaječarac i Nišlija samo

                Comment


                • Originally posted by mark it zero View Post
                  Bez obzira sta te pokrece, ili na kakvim teeoijama baziras prognoze, glupo je predvidjati, zeleti, nadati se povredi bilo koga.
                  Ma pusti ga, ocajnik.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zero View Post
                    Bez obzira sta te pokrece, ili na kakvim teeoijama baziras prognoze, glupo je predvidjati, zeleti, nadati se povredi bilo koga.
                    Niti se nadam, niti zelim ikome da se povrijedi, ali to je cinjenica.

                    Onaj Holandez ce ga opet raznjet na tw.

                    Ox je kod Wengera koji je u zadnje 3 godine smanjio intenzitete treninga bio staklo, a kod Kloppa ce umrijet od treninga. Znam sta pricam, covjek je bio povrijedjen kamaru vremena.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Radio sam,tako da šta bi na kraju. Kutinjo ostao?

                      Comment


                      • Originally posted by srdjan_sl View Post
                        Veruj mi druze da to nema nikakve veze, jednostavno je zadnja stepenica i najveci prestiz u fudbalu igrati za Real/Barsu.

                        Manchester United i Liverpool su 2 najveličanstvenija kluba na svetu. Jesu Real/Barca poslednja stepenica mnogim igračima, ali uglavnom latinoamerikancima i šabanima.
                        Manchester Unitedu i Liverpoolu niko ništa nije poklonio, nego su sve sami stvorili, niti država, niti bogati naftaši ili slično. Real Madrid je postao trofejan klub zbog diktatora koji je osvajao trofeje stavljanjem pištolja na slepočnicu. Ceo grad Madrid je svoje para izdvajao za taj klub iako su ljudi gladovali. Dodju predstavnici grada u klub
                        "Imate problema sa finansijama? Ok, mi ćemo parama gradskih obveznika da otkupimo neke vaše nekretenine za 15 puta veću cenu od realne tržišne vrednosti"
                        Barcelona koliko god da je postala ljigava, padavičarska, i UEFA mezimče, nikad neće biti zlo kao Real Madrid. Iako Barcelona ima sličnu priču sa regijom Katalonija, koja je najbogatija u Španiji.

                        Man Utd i Liverpool nisu takvi klubovi. I uvek će biti onih koji će to prepoznati.
                        Svaki fudbaler koji misli da je veća čast igrati za Real/Barcu nego za Man Utd/Liverpool je samo neosvešćen... Mada priznajem, ima ih dosta.

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Manchester da osvoji 2x za redom LS i PL i da daju plate kao Real, onda bi oni bili prestiz.
                          Originally posted by limun View Post
                          mislim da bi radije ostao u klubu u kojem ima vece sanse da osvoji zlatnu loptu tj da ih nakupi sto je vise moguce.
                          Spoiler



                          Spoiler


                          Spoiler
                          Manchester United[539]
                          Premier League: 2006–07, 2007–08, 2008–09
                          FA Cup: 2003–04
                          Football League Cup: 2005–06, 2008–09
                          FA Community Shield: 2007
                          UEFA Champions League: 2007–08
                          FIFA Club World Cup: 2008


                          Sve se slazem matori.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jedna Liga Sampiona, sta?

                            Mbappe pre u PSG nego u Real.
                            Last edited by limun; 01-09-17, 07:04.

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Jedna Liga Sampiona, sta?

                              Mbappe pre u PSG nego u Real.
                              Nije ga Real ni hteo. Vidis li kako posluju u poslednjih par godina
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Meni je samo krivo sto ce VVD sad zavrsiti u nekom drugom PL klubu iz top6. Covek je sve uradio sto je bilo do njega, ali ovi nasi su nesto zasrali zesce, cim nisu smeli ceo rok da posalju ponudu za njega. Jedina svetla tacka ovog prelaznog je Naby.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X