Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono sto je najvaznije, Klop je poceo ponovo da gradi "kult" kluba...Dosta u najmanju ruku dobrih igraca ponovo zeli da igra za LFC...Mlada nam je ekipa, napreduje iz meca u mec i kao da se peak ne nazire...Jasno se vidi plan, strategija i to u najvecem broju slucajeva donosi i rezultat...Samo treba da budemo strpljivi a to bar nama nije tesko...Uveren sam da nas cekaju lepe i bericetne godine...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by Lallana20 View Post
      Već smo 9 utakmica (neću računati prijateljske utakmice) bez poraza (7 pobjeda, 2 remija), prije toga smo bili 7 utakmica bez poraza (5 pobjeda i 2 remija), ja ne znam šta ovaj klub više mora uraditi da vam dokaže da smo postali elita i da prestanete pljuvati po njemu toliko.

      U ovoj 17/18 sezoni smo primili 6 golova i dali 13 golova, zašto toliko negative i pljuvanja tima, Matip je klasa a Lovren da je toliko loš ne bi uspjeli win streak od tri utakmice napraviti, ide mi na živce taj pesimizam i to što ti nazivaš "realnost" koja uopće ne postoji.

      Ako voliš Liverpool, voli ga kad pobjeđuje ali jebeno ga još više voli kad igra remi i gubi, prestani biti glory hunter.
      Самим тим што навијам за Ливерпул који није озбиљан трофеј освојио 10 година, а титулу 27, нисам глори хантер.

      Comment


      • @Pobeda post je bio upućen Adam the Llama

        Meni je Liverpool ljubav i ide mi na živce kada neko ko sebe naziva "fanom" Liverpoola stalno pljuje i govori sve loše o Liverpoolu. Otkako sam došao (jedno 20-ak stranica) Adam the Llama nije napisao više o dvije pozitivne stvari a napisao je 15-ak postova. Vi ste zapravo svi frustrirani Unitedovci samo što to ne želite sebi priznati, nisu se ostvarili transferi Lemara i Van Dijka ? Pa šta, imamo dosta širine i savršeno smo igrali utakmice protiv Arsenala i odličnu utakmicu protiv Hoffenheima, imamo odličan napad (jedan od najjačih na svijetu), imamo solidnog golmana i solidna 4 branića. Ne znam da li vi gledate i navijate Liverpool samo da kažete da ste fudbalski ekspert jer navijate za neki klub koji nije pozicioniran u Španiji ili da liječiti živce na forumima sa lošom argumentacijom i pljuvanjem svog "voljenog" kluba. Sigurno nisam najstariji ovdje, ali nisam ni najmladji, pratio sam dosta Liverpoola i ako sam mogao izdržati da smo zamjenili Torresa sa Carrolom mogu i izdržati da nam je Lovren drugi štoper.

        Imamo ekipu i pojedince koje bi svi volili da imaju, dosta je da kažem da je jedan od naših najboljih (da dobro ste čuli ne najbolji) igrača imao 3 ponude od druge najveće Španjolske sile, mogao je biti 2. ,odnosno sada kada je Mbappe preša u PSG, 3.

        Ne znam da li je se ovaj šalio (nadam se da je) kada je rekao da bi više volio Lemara nego Oxa i Salaha, stvarno ste jadni pratioci Liverpoola, ne mogu vas nazvati uopće navijačima. Ja svoj voljeni klub nikada nisam pljuvao ali nisam nikada rekao da smo najbolji klub na svijetu, kada je United dominirao ljubio sam grb, kada je FSG kupio klub nisam srao po njima kao svi ostali već sam se nadao najboljem, sada, kraj 2017, smo jedan od favorita za titulu, imamo ligu prvaka, imamo poštovanje drugih klubova, imamo jednog od najboljih trenera na svijetu, imamo ljubav, imamo tradiciju, imamo Anfield, imamo grad Liverpool, imamo sve, imamo Liverpool.

        “We have to change, from doubters to believers—now.”
        Last edited by Lallana20; 01-09-17, 21:21.


        The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

        Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

        Liverpool loves you Matip

        Comment


        • Originally posted by Lallana20 View Post
          @Pobeda post je bio upućen Adam the Llama

          Meni je Liverpool ljubav i ide mi na živce kada neko ko sebe naziva "fanom" Liverpoola stalno pljuje i govori sve loše o Liverpoolu. Otkako sam došao (jedno 20-ak stranica) Adam the Llama nije napisao više o dvije pozitivne stvari a napisao je 15-ak postova. Vi ste zapravo svi frustrirani Unitedovci samo što to ne želite sebi priznati, nisu se ostvarili transferi Lemara i Van Dijka ? Pa šta, imamo dosta širine i savršeno smo igrali utakmice protiv Arsenala i odličnu utakmicu protiv Hoffenheima, imamo odličan napad (jedan od najjačih na svijetu), imamo solidnog golmana i solidna 4 branića. Ne znam da li vi gledate i navijate Liverpool samo da kažete da ste fudbalski ekspert jer navijate za neki klub koji nije pozicioniran u Španiji ili da liječiti živce na forumima sa lošom argumentacijom i pljuvanjem svog "voljenog" kluba. Sigurno nisam najstariji ovdje, ali nisam ni najmladji, pratio sam dosta Liverpoola i ako sam mogao izdržati da smo zamjenili Torresa sa Carrolom mogu i izdržati da nam je Lovren drugi štoper.

          Imamo ekipu i pojedince koje bi svi volili da imaju, dosta je da kažem da je jedan od naših najboljih (da dobro ste čuli ne najbolji) igrača imao 3 ponude od druge najveće Španjolske sile, mogao je biti 2. ,odnosno sada kada je Mbappe preša u PSG, 3.

          Ne znam da li je se ovaj šalio (nadam se da je) kada je rekao da bi više volio Lemara nego Oxa i Salaha, stvarno ste jadni pratioci Liverpoola, ne mogu vas nazvati uopće navijačima. Ja svoj voljeni klub nikada nisam pljuvao ali nisam nikada rekao da smo najbolji klub na svijetu, kada je United dominirao ljubio sam grb, kada je FSG kupio klub nisam srao po njima kao svi ostali već sam se nadao najboljem, sada, kraj 2017, smo jedan od favorita za titulu, imamo ligu prvaka, imamo poštovanje drugih klubova, imamo jednog od najboljih trenera na svijetu, imamo ljubav, imamo tradiciju, imamo Anfield, imamo grad Liverpool, imamo sve, imamo Liverpool.

          “We have to change, from doubters to believers—now.”
          Друже опасно грешиш, нико овде не пљује Ливерпул већ смо незадовољни прелазним роком. Шта треба, да се радујем када уместо Вирџич Ван Дајка треба да гледам Ловрена?

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Друже опасно грешиш, нико овде не пљује Ливерпул већ смо незадовољни прелазним роком. Шта треба, да се радујем када уместо Вирџич Ван Дајка треба да гледам Ловрена?
            Gdje sam ja to prijetio ? Samo kažem da niste navijači, što i sami znate da niste.

            I Barcelona je tako isto volila da gleda Coutinha umjesto Deloufea ili ne znam ni ja koga ali nisu, shvati da smo u istoj situaciji kao i Saintsi


            The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

            Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

            Liverpool loves you Matip

            Comment


            • Originally posted by Lallana20 View Post
              Gdje sam ja to prijetio ? Samo kažem da niste navijači, što i sami znate da niste.

              I Barcelona je tako isto volila da gleda Coutinha umjesto Deloufea ili ne znam ni ja koga ali nisu, shvati da smo u istoj situaciji kao i Saintsi
              Шта причаш ти?

              Је л' сам ја рекао да си претио?

              Ок, нисам навијач по твојим критеријумима, искулирај..

              Comment


              • Ne znam ćirilicu dobro jer je nisam učio u školi, ja koliko vidim u onom postu pište: Druže opasno pretiš


                The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                Liverpool loves you Matip

                Comment


                • Joj Lallana šta čovjek da ti kaže sad?
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by Lallana20 View Post
                    Ne znam ćirilicu dobro jer je nisam učio u školi, ja koliko vidim u onom postu pište: Druže opasno pretiš
                    Koja je tvoja prognoza jel osvajamo quadruplu ove sezone?
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Komedija poslednjih nekoliko postova

                      Comment


                      • Au al ti živiš u nekom svom svetu.

                        Kao prvo, niko ovde ne dolazi da bi slušao tvoje uvrede i slično. Ako možeš, normalno komuniciraj. Došao si na temu pre koliko...5-10 dana i već nas vidiš kao "frustrirane Junajtedovce", "jadne pratioce". Kažeš da nisi klinac, a pišeš kao da to upravo jesi.

                        Ovo je sportski forum, ljudi sa različitim mišljenjima dolaze da diskutuju, što je normalno. Ne vide svi sve bajno i sjajno. Moraš da izađeš iz zone nekog forum ultraša i da sagledaš stvari realno. Ovo nije tribina, ovo je forum. Kritika je sastavni deo sporta.

                        Rok je ispao ok, ali mogao je mnogo bolje da se odradi. Ne znam šta ti tu nije jasno. Najveći problem koji smo imali u timu je ostao. To nije odrađeno dobro. Neću se sigurno radovati što je Klavan i dalje treći štoper. Prihvatam situaciju i idem dalje.

                        Svako ima svoj stil pisanja i to moraš da prihvatiš. Pixar, tj. Adam ovde možda najviše kritikuje, ali pogledaj ostale teme. Čim neko loše pomene o Liverpulu, odmah prvi skače u odbranu kluba.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • @Lallana stvarno je krajnje vrijeme da spustiš malo loptu, i da počneš poštovati sagovornike na forumu. Ukoliko te nervira pisanje određenog člana imaš opciju ignore i mirna Bosna. Nemoj me dovoditi u situaciju da te moram banovati jer je to zadnje što želim. Poslušaj Zolin savjet, sve ti je fino objasnio.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Coutinho registrovan za Ligu Sampiona. ZdunPi ipak hoce da igra...

                            Comment


                            • Originally posted by Lallana20 View Post
                              Ne znam ćirilicu dobro jer je nisam učio u školi, ja koliko vidim u onom postu pište: Druže opasno pretiš
                              Dobro objasnite makar coveku sta mu je napisano.
                              Nije ti napisano "Druze opasno pretis"
                              Nego "Druze opasno gresis"
                              Verujem da ce uvaziti vase savete i "spustiti loptu" i tako svima a prevashodno sebi dokazati da nije naprzeni klinac, nego da zeli dobro klubu kao i svi ostali... Sve je do razumevanja i postovanja.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Scouser View Post
                                Coutinho registrovan za Ligu Sampiona. ZdunPi ipak hoce da igra...
                                Mene najviše zanima kako će publika da ga prihvati. Prva tekma kući kad bude primio loptu. Hoće li biti "buuuu". Ja mislim da mu Englezi neće oprostiti tako lako.

                                Što se mene lično tiče, nek odigra maksimalno sezonu i sledeće da se rastajemo kao ljudi.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X