Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Raymond Reddington View Post
    Sevilja je poslala ponudu Liverpulu pre dve tri nedelje koju je Liverpul odbio jer navodno ne zeli da proda Sturridga. Posle Sevilje je Inter poslao ponudu sa nesto boljim finansijskim uslovima za Liverpul i Liverpul je navodno Sturridgu dao dve opcije, ili ostaje u klubu ili odlazi u Inter.
    Ne kažem da nije tako, ali ako Sevilja pošalje sličnu ponudu kao Inter, verujem da će pustiti Staridza da sam odluči gde će da ide. Jedini scenario u kom ne želimo da prodamo igrača baš Sevilji je ako je ponuda bila baš loša.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Ne kažem da nije tako, ali ako Sevilja pošalje sličnu ponudu kao Inter, verujem da će pustiti Staridza da sam odluči gde će da ide. Jedini scenario u kom ne želimo da prodamo igrača baš Sevilji je ako je ponuda bila baš loša.
      Ovo su navodi Balagué koji je navodno upucen u ceo "slucaj". Razlika Seviljine i Interove ponude je navodno finansijska, a oba kluba ga zele na pozajmicu sa pravom otkupa na kraju sezone. Kolika je razlika u finansijskim uslovima to nije receno, ali je prica o tome da on ostaje u klubu a zatim zele da ga prodaju Interu meni iskreno cudna.

      Comment


      • Originally posted by Raymond Reddington View Post
        Ovo su navodi Balagué koji je navodno upucen u ceo "slucaj". Razlika Seviljine i Interove ponude je navodno finansijska, a oba kluba ga zele na pozajmicu sa pravom otkupa na kraju sezone. Kolika je razlika u finansijskim uslovima to nije receno, ali je prica o tome da on ostaje u klubu a zatim zele da ga prodaju Interu meni iskreno cudna.
        Oni hoće da ga zadrže u klubu, ali je on odlučio da hoće da ide. WC ide za par meseci, a ne dobija puno minuta kod nas. Sigurno bi mu prijalo par meseci regularnog fudbala.

        Ali sam siguran da ako Sevilja ponudi više ili bar isto para može ga uzeti ako on hoće tamo.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Oni hoće da ga zadrže u klubu, ali je on odlučio da hoće da ide. WC ide za par meseci, a ne dobija puno minuta kod nas. Sigurno bi mu prijalo par meseci regularnog fudbala.

          Ali sam siguran da ako Sevilja ponudi više ili bar isto para može ga uzeti ako on hoće tamo.
          On odlicno sagledava situaciju i logicnije je da trazi Sevilju. Razlog je Ikardi u Interu, a Sevilja je definitivno u krizi sa napadacima. Medjutim ja sam skeptican jer je prosle sezone doveden Nasri koji je bio malo rizican sa povredama i zbog iste je propustio dosta meceva. Mada kada se pogleda i druga strana tu je velikim delom bio kriv Sampaoli koji ga je konstantno gura i trazio od njega maksimum sto ovaj nije mogao da iznese. Ne zelim da se tako nesto desi i ovog puta jer to ne bi bilo dobro ni za Sevilju ni za Staridza.

          Comment


          • Ima li sanse za Lemara sad u januaru? Hajde vi što visite po twiterima, i pratite. Ja naleteh da nije u timu veceras, a nije povredjen, mada je kup... To bi jedino izvuklo ovaj prelazni rok.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Mislim da su sanse minimalne za januar.

              Comment


              • Ja mislim ne,mozda na leto

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Ima li sanse za Lemara sad u januaru? Hajde vi što visite po twiterima, i pratite. Ja naleteh da nije u timu veceras, a nije povredjen, mada je kup... To bi jedino izvuklo ovaj prelazni rok.
                  Pa ne bi ga izvuklo, sto se nase sezone tice svejedno je. Lemar ne bi imao neki veliki uticaj na nasu igru ove sezone. Treba da se upozna sa novom sredinom, sa Kloppovim sistemom...kad bi to bilo tako samo dovedes igraca i on sad kida. Treba ipak neki period.
                  A Kutinja niko ne moze da zameni, a mi smo i sa njim u nekim mecevima imali probleme protiv bunkera. Sad se ne uzima zamena, i svaka kupovina sad bi bila glupa. Jedino bi bilo ok, kad bi doveli Keitu sad, sto nije moguce. Ipak Lajpcig nije toliko amaterski klub kao Liverpul.

                  Mene zanima, kako bi vi gledali (mislim na sve navijace LFCa ovde na forumu) na prodaju Kutinja, kad bi zavrsili peti/sesti. I da li bi ta prodaja po vama opet bila ok, i da je moralo tako da se odradi.
                  Last edited by Brian McShtull; 24-01-18, 21:35.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Prodaja i sada deluje kao potpuno loše rešenje, ma ko god pričao suprotno, ali opet kada vidim da Coutinho iz svog džepa izdvaja da bi otišao, jasno je koliko je želeo da i dalje nosi dres LFC. Opravdana je prodaja, samo ako se dovede neki vid zamene, a eto Lemar se nekako nameće, no to je verovatno neka priča za leto.

                    Ova sezona nam je dala na uvid da se borba za titulu ne može smatrati ozbiljnom, sa ili bez Coutinha, jednostavno fali tu dosta nekih stvari tako da ne žalim za Coutinhom u tom pogledu. Ono na šta mi žal ostaje, jeste da bi mogli dobro da se pošibamo u LS sa njim i ko zna, knockout sistem je to, a u ligi da overimo ponovno igranje te iste LS, gotovo sam uveren da bi sa njim lako ostali u top4. Ovako, bojim se da nas Spursi stižu vrlo lagano, a bogami i Arsenal, još ako im se poklope ova pojačanja biće to teško mučenje do samog kraja.

                    Ono što me najviše brine, jeste uticaj tih moćnih krila koje imamo protiv low possesion timova, kakvih je 80% u ligi. Protiv Swansea smo videli, nemoj neko da se zavarava da je Swansea igrao neku superorganizovanu odbranu, nije to Burnley. Gomilu pogrešnih pasova su imali na svojoj polovini, ali je problem usledio kada LFC preuzme posed pa ne može ništa da uradi na postavljenu odbranu Swansea koji se nije ni trudio da odradjuje tranformaciju iz odbrane u napad, vrlo retko. Pa dolazimo do toga da Matip mora da napravi višak i dribla tamo do njihovog 16-erca.

                    Oxlade nije takav igrač, Wijnaldum još manje, on me je nervirao najviše sa svojim suvišnim kontaktom sa loptom skoro svaki put i bez jednostavnog i pametnog oslobadjanja lopte. Can opet ima tu neku rolu operatera igre u kojoj se iskreno ne snalazi mnogo, ali je najmanje kriv. Činjenica da mi u veznom redu imamo tri box to box veznjaka, a kao zamene jos dvojicu u vidu Henda i Milnera, i jedini koji se tu razlikuje donekle jeste Lallana. A Jurgen se verovatno nada da će on zapušiti tu rupu.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ja ne znam Pixi, napisao sam ti ovde bar 5 puta. Niko nije bio za prodaju Coutinha, ja prvi, ali ako igrač izjavi da nikad više neće obući dres Liverpula i da je spreman da plati dobre pare iz svog dzepa da pogura transfer, jasno ti je dokle je došlo. Očigledno je sad bio spreman ili da izgura transfer ili da sedi na tribinama.

                      Ovo što priča Fresh da imamo faktički 5 b2b igrača na sredini je totalno tačno. Zato ja Cana i ne krivim uopšte, a ni Hendersona. Klopp hoće da im nametne da budu holderi, iako obojica nisu stvoreni za to. Zato me baš nervira. Ok, ne možeš sad da uzmeš zamenu za Coutinha, ali onda možeš bar da pojuriš nekog top DM-a. Imao je par opcija koji bi verovatno bili zainteresovani.
                      Ja ne znam da li on planira da mu Keita sledeće sezone igra holdera, ali i on je više b2b.

                      Kad malo bolje pogledam, otkad je Klopp došao u klub, nisu nas povezivali sa nekim DM-om nijednom. Sve su bili neki b2b veznjaci sa naznakama da mogu da igraju holdera. Što me pomalo plaši. Ne verujem da Klopp ne vidi da nam treba pravi veznjak u timu koji će da odradi tu ulogu.

                      Ne znam, po meni ako prodamo i Staridza, klupa nam deluje prilično mršavo. Od napadačkih opcija ostaje samo Lallana, Ings i Solanke. To je previše neozbiljno. Ipak ćemo imati još dosta utakmica(nadam se prolasku u LŠ i FA).
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Zola WC godina, koja klupa o cemu ti pricas. Ovo je ista situacija Suarez.
                        A mogli su biti i malo fleksibilniji i dogovorili transfer za leto, i ostavili ga do kraja sezone. Verovatno je moglo da dodje do kompromisa, ovako je Liverpul najvise izgubio. I opet pokazao da je mali klub(tacnije nesposobni ljudi u klubu ga cine malim). Junajtedu je isto De Gea kukao, da ide, pa vidi gde je sad.
                        Da su mu ponudili 300k nedeljno ne bi nikad otisao, ali dzaba FSG je to. 10god 1mikimaus kup, i svi srecni svi zadovoljni.
                        Last edited by Brian McShtull; 25-01-18, 15:10.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Ako Klopp izađe sa oficijalnom izjavom i kaže da su pokušali sve što je u njihovoj moći i da nije hteo ni da čuje, to je meni dovoljan pokazatelj. Nudili su mu bre kapitensku traku, eto koliko su bili očajni.

                          Shvataš li ti da se čovek odrekao 15 miliona da bi sad prešao u Barsu? Eeej, koliko treba da budeš očajan da si Brazilac i da se odrekneš tolikih para? O kakvoj onda plati pričamo?

                          Shvatam ja da je WC godina, ali dečko je rešio da ne igra više za nas. Uveren sam da ne bi odigrao više nijednu utakmicu za nas. Mozak ispran, ćao zdravo. Bio je spreman da rizikuje i WC i sve samo da ode tamo.

                          Što se tiče Junajteda i DDG-a, ne pamtim baš 100%, ali koliko se sećam sve je bilo dogovoreno i transfer je propao jer su zakasnili da ga realizuju na vreme? Sećam se da je Navas plakao ili tako nešto slično...

                          Ne mogu da verujem da govoriš o nekom kompromisu, a očigledno je da Cou jednostavno nije hteo više da igra za nas. Ne znam šta je klub više mogao da uradi, osim da se Klopp i ceo klub spusti na kolena i zasvira frulicu...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Koliko mi ustvari imamo očajnu sredinu, tek se sada vidi. Nisu to očajni igraci ali sve isti tip igraca. Realno top 4 nam bas visi sada jer ce forma drugih igraca pasti odlaskom Kutinja. Salah ce morati da se vraca na pola da kreira nesto, sto nije njegova igra, Firmino nece imati sa kim da kombinuje na malom prostoru, dovoljno ce biti da zatvore Manea i Salaha i necemo moci nista da uradimo. Ne pise se dobro, sto ga na leto ne prodasmo.

                            Da smo bar napdaca pojurili (Obamejang citaj), to bi otvorilo vise opcija. Ovako je bas lose, dzaba Van Dajk
                            Last edited by mark !t zer0; 25-01-18, 15:29.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Sad samo to mozemo i da radimo, kad budemo bili sesti sa Kutinjovih 140miliona.
                              Samo frulicu da pocnemo da sviramo, i da od fudbalskog kluba postanemo sviracki(ili duvacki) klub.

                              Normalno, da covek hoce da ide kad klub 10godina stoji u mestu, kad smo letos imali i sredstva i LS i Kloppa(kao da je on ikada dovodio top igrace) mi nismo hteli da potrosimo. Ko je kriv za to?
                              Mozda da smo doveli ono sto nam treba, mozda bi se i borili za titulu. Pa bi on u januaru rekao, dobro ostacu jos 6meseci.
                              Klopp je FSGov covek, jebe mu se. 3godine, iste greske isti problemi, jos idemo u nazad sad s ovom prodajom Kutinja.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Pa to, sve isti tip igrača na sredini. Svako od njih može prinudno da odigra holdera, ali nikome to nije primarna pozicija. Neko ima ovo, neko ima ono, ali u principu nijedan od njih nema sve ono što je potrebno za DM-a.

                                Salah je poacher, tu je najkorisniji. On ako se bude vraćao na pola, neće lepo da izgleda.

                                Ali u suštini, to je to Mark. Kad nam zatvore krila, sredina neće moći to da nadomesti. Tu dolazi Lallana i sav teret pada na njega. A da li će moći sve to da iznese, tek ćemo da vidimo.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X