Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet,ni mjesto ni vrijeme za to


    The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

    Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

    Liverpool loves you Matip

    Comment


    • Opet ti sa 8-9 dana na forumu ne mozes da teras nikog sa teme. Uostalom nista lose receno nije.

      Evo Kutinjo prvi primer... Ima ih jos Bekam, MekManaman, Ronaldo, Nistelroj...

      Comment


      • Originally posted by Ser Deni View Post
        Opet ti sa 8-9 dana na forumu ne mozes da teras nikog sa teme. Uostalom nista lose receno nije.
        Znaci ja sa 2222 dana na forumu mogu da teram koga hocu. [emoji3]



        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
        Last edited by Brian McShtull; 31-08-17, 06:51.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Ti si Pixi nasa maskota

          Sta bi sa Virgilom? Naruci ti od Gangare jedan Vinjak, trebace ti, ako dodje da slavis, a ako ne dodje zbog tuge

          Comment


          • Igraci iz Juzne Amerike pogotovo imaju fetis da igraju za Real/Barsu, apsolutno nije bitno da li igraju za MUFC, LFC, CFC ili nekog desetog uvek ce zeleti da predju u pomenute klubove, jednostavno je tako.
            @Deni samo jedna sitnica, Bekam nikad nije zeleo da ode iz Mancestera, njega je SAF primorao na promenu sredine.

            @lallana20 smatraj da si opomenut za ovo ruzno obracanje kao i teranje sa teme jednog veoma korektnog clana foruma.
            sigpic

            Comment


            • Nema nikakvih ekskluzivnih prava za pisanje na odredjenim temama...svi pisu gdje hoce i to je uvijek bilo tako
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                Ti si Pixi nasa maskota

                Sta bi sa Virgilom? Naruci ti od Gangare jedan Vinjak, trebace ti, ako dodje da slavis, a ako ne dodje zbog tuge
                Он искључиво хоће да игра за Ливерпул и Клопа, а поуздани извори јављају да је Клоп спреман да потроши данас око 175м фунти на 2 играча. Вирџил и Лемар. Лемар такође хоће код нас. Све зависи од Монака и Саутемптона, мада имам добар осећај да ће обојица завршити на Енфилду данас.

                Comment


                • The focus over the final 24 hours is likely to be on Virgil van Dijk. Recruiting a dominant CB has also been a priority. (Chris Bascombe)
                  Van Dijk will hope his club finally shift. It will require expert diplomacy from Anfield negotiators to conclude a deal. (Chris Bascombe)
                  Jurgen Klopp is planning a £175m spending-spree on deadline day. (Paul Joyce)
                  Thomas Lemar and Virgil van Dijk could follow Oxlade-Chamberlain to the club before the window closes tomorrow. (Paul Joyce)
                  Liverpool have medical staff ready to travel to France if a medical is required for Thomas Lemar. (Paul Joyce)
                  Liverpool are prepared to pay more than £70m for Lemar and a similar fee for Virgil Van Dijk. (Paul Joyce)
                  Southampton have spent the summer insisting Van Dijk won't be sold, but a £70m bid may be tempting. (Paul Joyce)
                  Lazar Markovic is expected to leave on loan tomorrow and Crystal Palace could return with an offer for Mamadou Sakho. (Paul Joyce)
                  Nema šanse da Monaco pristane na 70 milki

                  Comment


                  • Originally posted by srdjan_sl View Post
                    Igraci iz Juzne Amerike pogotovo imaju fetis da igraju za Real/Barsu, apsolutno nije bitno da li igraju za MUFC, LFC, CFC ili nekog desetog uvek ce zeleti da predju u pomenute klubove, jednostavno je tako.
                    @Deni samo jedna sitnica, Bekam nikad nije zeleo da ode iz Mancestera, njega je SAF primorao na promenu sredine.

                    @lallana20 smatraj da si opomenut za ovo ruzno obracanje kao i teranje sa teme jednog veoma korektnog clana foruma.
                    Zašto ? Ja sam mu rekao ako nema ništa pozitivno da napiše da ne piše ništa, ne pišem ni ja vama što ste imali najskuplje pojačanje svijeta pa opet završili šesti


                    The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                    Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                    Liverpool loves you Matip

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Jesi ozbiljan? Jel ti stvarno mislis da je nekom ne-engleskom igracu u vasem timu san da igra za Liverpul? Da ih pozovu Real ili Barsa, pa okrenuli bi se ne bi vam ni mahnuli.
                      Ne kazem da svim igracima treba da bude san da igraju za Liverpul, vec da ne gledaju na ovaj klub iskljucivo kao na odskocnu dasku.
                      Ipak nismo mi Burnley. Trenutno, situacija jeste takva i trofeji se osvajaju u Barsi i Realu, a to igraci zele. Boli njih uvo kako se klub zove, oni hoce trofeje.
                      Skoro svi igraci Liverpula bi radije ostali u klubu nego presli u pomenuta dva kluba, naravno uz uslov da krenemo da osvajamo trofeje i kasnije dobiju povisicu. U to sam siguran.
                      A ako mislis da nikad necemo biti sposobni da osvojimo trofej, to je vec druga prica.

                      edit: Eh steta za Lallana20, poslednjih dana sam samo od njega citao vesti
                      Last edited by limun; 31-08-17, 09:19.

                      Comment


                      • Sudeci po onom sto pisu respektabilni izvori od jutros...tesko da ce se bilo sta desiti danas...Soton i Monako ne zele da prodaju tako da to nam je sto nam je...CB nam je blago receno kriticna pozicija...em sto ih je malo em su sumnjivog kvaliteta...Ostankom Kutinja i oporavkom Lalane, veza i napad su wc, tu dileme nema...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Liverpul je u usponu, to je bar jasno. Sjajna je atmosfera u ekipi, igra se lijep i kvalitetan fudbal i najmanje što vam treba jeste jedan Koutinjo da sve to remeti. Imate sad i Ox, koji je usput da kažem bio moj miljenik u Arsenalu i mislim da ste dobili igrača koji može mnogo više nego što je do sada pokazao. Nije u pitanju ograničen igrač, već dečko kojem fali samopouzdanja, a to je ono što je Klop vjerujem sposoban da iznese sarađujući sa njim. On vam može pokriti kako pozicije na sredini tako i krilne naprijed i za početak je odlična backup opcija, a biće, siguran sam, daleko više od toga. Kutinja treba prodati, imati siguran keš u kasi, vidjeti do januara kako stvari stoje i onda iskeširati da se zakrpe kritične pozicije. Da se nekom ne učinim licemjernim, ja Alexisa već odavno želim van Arsenala baš iz ovih razloga.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Ima logike ovo što bici priča. Istorija nam pokazuje tako. Nije ovo samo za Liverpul, kači ovo sve Engleze. Igrači, pogotovo ne-engleski koji igraju u PL-u, jedva čekaju da pređu tamo.

                            Nije bici ništa loše rekao, bio je realan.
                            Apsolutno. Nisam nista lose mislio, isto se odnosi i na ostale engleske klubove.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Bici stari provokator. [emoji3]
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Bici stari provokator. [emoji3]
                                Pisao sam ja o ovome i u PL temi. I u Junajtedovoj sam pisao da smo Pogbi odskocna daska za Real, to je realno stanje stvari.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X