Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci od sledece sezone vezni Fabinho-Keita-Lemar.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • I Marez je Afrikanac,kao i Auba..al svakako opasna trojka

      @Adame nista nije tacno kad evo Lemara ode Cou...

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        I Marez je Afrikanac,kao i Auba..al svakako opasna trojka

        @Adame nista nije tacno kad evo Lemara ode Cou...
        Ludo je reći da je Mahrez ili Auba bolji od Manea (ako si to htio reći s tim postom)


        The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

        Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

        Liverpool loves you Matip

        Comment


        • Polako sa Kutinjom...bukvalno svi relevantni novinari su rekli da on ostaje bez obzira na Lemara ili bilo koji drugi eventualni dolazak...a do sledeceg leta, svasta moze da se desi, sem ako nismo uzeli kes unapred pa se sad bahatimo...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Ma slijedeće sezone prodati ga u julu i dovesti dvojicu igrača, ako neće igrati ne mora


            The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

            Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

            Liverpool loves you Matip

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              I Marez je Afrikanac,kao i Auba..al svakako opasna trojka

              @Adame nista nije tacno kad evo Lemara ode Cou...
              Nisam ja rekao da si ti pogresio, pogresili su ti kod kojih si to procitao. Ali se izgleda ispostavlja tacnim. Svakako jos nista nije zavrseno.

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Idu i neke stidljive glasine, doduse ne iz nekih relevantnih izvora da je moguce da stigne i napadac...pominje se Mertens ali i da Migs ode u suprotnom pravcu...ovo sve sa velikom rezervom naravno...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Chelsea have agreed a fee with Arsenal for Alex Oxlade-Chamberlain. Not confirmed yet but about £35m

                  Navodno da ga nisu željeli prodati nama jer smo im glavni konkurenti za LP. Nismo ih trebali zgaziti onako :/


                  The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                  Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                  Liverpool loves you Matip

                  Comment


                  • Originally posted by Lallana20 View Post
                    Ludo je reći da je Mahrez ili Auba bolji od Manea (ako si to htio reći s tim postom)
                    Ne znam gde sam to rekao tamo su navedena trojica najboljih fudb Afrike,...Salah,Keita,Mane

                    A ti se uvatio Manea ne znam s kojim ciljom,za mene je Mane najbolji Afrikanac,a Auba i Marez su bolji od Salaha i Keite

                    Ako je tebi AFC glavni kandidat za LS...bice dobro oni ako izbore uopste evropu OX ce kod nas a ne kod vas pre svega zato sto ste se okrenuli Lemaru
                    Last edited by 61563; 28-08-17, 16:47.

                    Comment


                    • Lemar bi svakako bio premija u odnosu na ox-a...ako se desi nema razloga za zal, naprotiv...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Ne znam gde sam to rekao tamo su navedena trojica najboljih fudb Afrike,...Salah,Keita,Mane

                        A ti se uvatio Manea ne znam s kojim ciljom,za mene je Mane najbolji Afrikanac,a Auba i Marez su bolji od Salaha i Keite
                        Ne pratim Borussiu pa ne mogu reći ništa za Aubemeyanga samo da ono što sam vidio u Ligi Prvaka mi je dovoljno da zaključim da nije bolji od Manea, možda jeste bolji od Salaha a Keita i on ne igraju istu poziciju, a a Mahrez je daleko ispod i od Salaha i Keite


                        The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                        Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                        Liverpool loves you Matip

                        Comment


                        • Aman bre...ja sam to napisao..i bila je sprdnja...mada tek treba da se izaberu za 2017 godinu...Mane je sigurno u tri a i Keita i Salah su imali brutalne sezone tako da nije daleko ni od istine...Mahrez za 2017 sigurno ispada iz top3...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by Lallana20 View Post
                            Ne pratim Borussiu pa ne mogu reći ništa za Aubemeyanga samo da ono što sam vidio u Ligi Prvaka mi je dovoljno da zaključim da nije bolji od Manea, možda jeste bolji od Salaha a Keita i on ne igraju istu poziciju, a a Mahrez je daleko ispod i od Salaha i Keite
                            Ok pratis Lajpcig u bundesu pa znas Keitu a preskaces Dortmund,dobro

                            Zatim niko nije spominjao pozicije nego sveukupno najbolja 3 igraca Afrike i ja sam izneo svoje misljenje..i cak rekao da je Mane meni najbolji,zatim Auba,pa Marez

                            Postujem tvoje misljenje da ti je Marez ispod pomenute dvojice,ali se ne slazem sa istim

                            Comment


                            • Odlican je Lemar, mada mi i dalje treba malo vremena da izvalim gde ce ga Klopp videti u timu. Bice transfer rekord, a on covek nema mesta u 11.
                              Ali sa druge strane, zna se da ako nam se Mane ili Salah povrede, mi krila nemamo, tako da je Lemar bas pravi upgrade za dubinu samog tima, ako dodje na kraju, jer moze na vise mesta u ofanzivnoj vezi. Cena me ne zanima, trziste je davno otislo dodjavola.

                              Deal za Keitu je jedan od najboljih poslova od kada pratim LFC, steta sto ne moze odmah, ali dobro. Jos van Dijka da dovedu, i show moze poceti.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Kazu 170m€ ponuda za Kutinja??? Idi bre, mnogo je kume...

                                5-ogodisnji ugovor za Keitu...
                                Last edited by ZvezdaIznadSvega; 28-08-17, 17:33.
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X