Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lallana20 View Post


    Rečeno je da za Van Dijka nema alternative




    (Macca uz Pearca je jedan od najpouzdanijih i najbližih izvora lfca)
    Pa dobro, nije da nema. Provlačio se Howedes, vidim da jos nije zavrsio sa Juventusom. Ja zadovoljan ko god da dodje, VVD I Ox bi isto bili veliki boost, iako nije Ox bas tip igraca kakav nam.je pptreban, znacio bi mnogo za rotaciju, verovatno bi imao neku ulogu kao Lallana.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Mignolet
      Arnold (Clyne) - Matip (Gomes) - Van Dijk (Lovren) - Robertson (Moreno)
      Ox (Milner) - Coutinho (Wijinaldum, Henderson) - Lallana (Can)
      Salah (Kent, Woodburn) - Firmino (Solanke, Origi) - Mane (Kent)

      Imamo čak i dosta dobru klupu sa Hendersonom, Milnerom, Ginijem, Solankeom, Kent, Lovren. Gomesom, Clyne.... dosta možemo rotirati sastav i ja bih bia dosta zadovoljan sa ovin
      Last edited by Lallana20; 26-08-17, 11:35.


      The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

      Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

      Liverpool loves you Matip

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        a Cou koliko vidim izjavio da ga Klop ne registruje za LS
        Philippe Coutinho will be reintegrated into the squad after the international break. (James Pearce)
        Cou je završena priča.

        Dzaba rotiranje kad nemaš potreban kvalitet. OX je dobra opcija, ali ne nudi nam na sredini ono što nam treba. Fresh je napisao lepo nekoliko strana unazad. Svi svašta znaju, a na kraju niko ništa. Treba nam neko kome se zna šta je specijalnost. Neko ko pokriva i ima dobru pas distribuciju. Nekoga koga staviš da pokriva Coutinha.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Nisu ovo pouzdani izvori za VVDa, iskreno ja u ovom trenutku ne vidim da mi njega zavrsavamo ovo leto. Ali kontam da ce u januaru doci i Keita(kad Lajpcig ispadne iz LSa) i VVD(kad Soton vidi da nema vajde drzati ga u klubu), takodje postoji mogucnost i da Cou ode u januaru, ako bude imao problema sa ovom situacijom i bude lose igrao.
          Tako da je to to, sto se tice ovog roka. Robertson/Solanke/Salah svi su odlicni igraci, i svi ce biti super, ali fali nam jos 2,3 igraca...

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Macca nije pouzdan izvor ?


            The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

            Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

            Liverpool loves you Matip

            Comment


            • Nije to to sigurno, dovedemo igraca(E) sigurno, samo jos da vidimo koga.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Comment


                • Tako to bude kada imaš trenera sa sistemskom greškom

                  ¡Si Señor!

                  Comment




                  • The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                    Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                    Liverpool loves you Matip

                    Comment


                    • Originally posted by Lallana20 View Post
                      Mignolet
                      Arnold (Clyne) - Matip (Gomes) - Van Dijk (Lovren) - Robertson (Moreno)
                      Ox (Milner) - Coutinho (Wijinaldum, Henderson) - Lallana (Can)
                      Salah (Kent, Woodburn) - Firmino (Solanke, Origi) - Mane (Kent)

                      Imamo čak i dosta dobru klupu sa Hendersonom, Milnerom, Ginijem, Solankeom, Kent, Lovren. Gomesom, Clyne.... dosta možemo rotirati sastav i ja bih bia dosta zadovoljan sa ovin
                      A Staridza si otpisao?
                      I kako zamisljas da igramo s 3 ofanzivna veznjaka, Cou/Ox/Lallana?
                      Lallana moze da igra u vezi samo ako Cou nije u trojici ispred. Nema teorije da ce obojica biti starteri u vezi. Mi iovako nemamo ni jednog pravog veznjaka.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • U pravu si Pixi, dobar primer je prijateljska u Minhenu Cou, Mo, Mane i Bobi na terenu a Lalana klupa....
                        Koliko je tada Liver izgledao jače bar na papiru, stvarno se Adam nije baš sad morao povrediti..., mada on obično ne preživi reprezetativne obaveze ako se ne varam, pa to sada onda izađe na isto
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Vi ste bas ubedjeni da ce Cou ostati?

                          Comment


                          • O tome se više i ne raspravlja. Neće ona niđe!

                            Mislim da nema nikakve šanse da on ode sad.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Nisu ovo pouzdani izvori za VVDa, iskreno ja u ovom trenutku ne vidim da mi njega zavrsavamo ovo leto. Ali kontam da ce u januaru doci i Keita(kad Lajpcig ispadne iz LSa) i VVD(kad Soton vidi da nema vajde drzati ga u klubu), takodje postoji mogucnost i da Cou ode u januaru, ako bude imao problema sa ovom situacijom i bude lose igrao.
                              Ovo nema sanse da se desi na zimu. Kad ovi igraci budu menjali klub kostace isto kao i sad, a takvi transferi se ne rade u zimskom prelaznom roku. Narocito Kutinjo nece preci tad jer ce igrati vec LS i Barselona ne bi mogla da ga korsti u eliminacionoj fazi.
                              the best there is, the best there was, the best there ever will be

                              Comment


                              • IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X