Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To za Kutinja niko ne zna sta je istina...malo je pouzdanih izvora a on se ne oglasava...Jedino Pearce (Echo) sto kaze da ne postoji ni promil sanse da ga prodamo sada...on je jedan od najpouzdanijih kada je LFC u pitanju...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by Lallana20 View Post
      @Adam The Llama zakaj ne sacekano do kraja roka pa onda mozes biti takav pun pesimizma ?
      In Klopp we believe
      Nov si na temi pa nisi upućen. Pixi tj. Adam nam je uvek takav. Ali to je dobra stvar. Kad god je on takav, nama dobro ide....treba da se zabrineš kad on postane optimističan. Tad ide apokalipsa.

      Šta god radio Cou, neće sad otići, to je sigurno. Klopp izašao sa izjavom da je sve ok, a on to ne bi bezv radio. Sledeće leto on odlazi sigurno. Samo se nadam da ćemo do tad da nađemo zamenu.

      Daj Rajolu da nam sredi Virgila za dan ipo...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Ox me podseca na transfer Ginija, samo sto Klopp transformise Ginija u ozbiljnog veznjaka, Ox to nikako ne moze da bude. Ox nam nista ne treba, Fabinho, Nzonzi, Serri...svi mnogo potrebniji od OXa.

        Edit: Can se izgleda dogovorio sa Juveom da ide tamo na kraju sezone.
        Ja koliko sam shvatio ide tamo od januara ,oko ode

        Comment


        • Rajola moze samo Murinju da sredi Virgila. Nama nece nista sredjivati, i drago mi je zbog toga.

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Jel ovo Barca pojacala ponudu na 160m eura?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Rajola moze samo Murinju da sredi Virgila. Nama nece nista sredjivati, i drago mi je zbog toga.

              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
              Ma znam, bio sam sarkastičan.

              James Pearce‏@JamesPearceEcho
              Mignolet dropped. No fitness issues. Strange decision #LFC

              Ne verujem Aki. Gde si to našao?
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Treba prodati Kutinja, ionako nema LFC tim ni za šta ozbiljno, pa ako misle da postanu ozbiljan klub, da ponude nebesku ponudu za Grizmana na zimu, i da ga nekim čudima ubede da dodje.

                Jbt klub se skoncentrisao na tri igrača kao da su jedini na tržištu, Terza bi za te pare našao igrače.

                Nego Klop mudruje, neće ući ni u 5 ove godine i polako će svi shvatiti da je jedna obična prevara, kojoj je alibi da ima slabe igrače i da se bori protiv vetrenjača. Trebao je da ide u Everton pa da gleda da li je u plusu ili minusu. A da, i Everton puca pare. Ok

                Comment


                • Nije povreda ili bolest, Mignolet ide s reprezentacijon na pripreme u ponedjeljak, nadan se da Karius nece pravit gluposti danas


                  The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                  Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                  Liverpool loves you Matip

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Treba prodati Kutinja, ionako nema LFC tim ni za šta ozbiljno, pa ako misle da postanu ozbiljan klub, da ponude nebesku ponudu za Grizmana na zimu, i da ga nekim čudima ubede da dodje.

                    Jbt klub se skoncentrisao na tri igrača kao da su jedini na tržištu, Terza bi za te pare našao igrače.

                    Nego Klop mudruje, neće ući ni u 5 ove godine i polako će svi shvatiti da je jedna obična prevara, kojoj je alibi da ima slabe igrače i da se bori protiv vetrenjača. Trebao je da ide u Everton pa da gleda da li je u plusu ili minusu. A da, i Everton puca pare. Ok
                    Ozbiljni klubovi se ne igraju FM...nego pokusavaju da identifikuju igrace koji ce se najbolje uklopiti u tim...Polako sa prognozama da na kraju ne progutas svoje reci...A da je Klop "prevara" videli smo kroz njegovu karijeru, neverovatno koliko sebi ljudi daju za pravo da omalovazavaju najbolje u svom poslu, i to na svetskom nivou...
                    Sto se prodaje Kutinja tice, jos jedna glupost epskih razmera, klub je zauzeo stav, ta prica je sto se LFC zavrsena...niko ne prodaje najbolje igrace u smiraj prelaznog roka...nema to veze sa parama...

                    Sa Kutinjom, oporavljenim Lalanom ovaj tim je bolji nego proslogodisnji...od konkurenata vidan je napredak samo Junajteda u odnosu na prethodnu sezonu tako da nema nikakvog utemeljenja u tim prognozama za 5-6-7 mesto...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Možda ima neke veze sa porodicom ili slično, ko zna. Da je obična rotacija, bio bi na klupi ako ništa. Ovako neće biti uopšte u timu. Svakako, eto prilike za Karijusa. Ovo mu je šansa da se pokaže. Posla će imati, neće se smarati na golu, tako da... Ovo Pixi naručio od Kloppa da skinu Migsa sa gola...


                      Originally posted by mark it zero View Post
                      Kapiram da danas ide par promena u sastavu, moguce da ce oba beka da zameni, a da pocnu Robertson i Gomez, u sredini ne znam kakva je situacija sa Canom, pominjao Klop da je bio bolestan, mozda Milner krene umesto njega.
                      Ne znam za Gomeza, ali bi mali Robertson trebao da počne. Za Cana pričaju da nije juče trenirao, tako da je Milner moguć. Ostalo sve isto predpostavljam.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • da odgovorim @Uroš

                        1. Zakaj Griezman ? Jedan napadač neće rišiti sve probleme u timu, ja bih pojača sredinu i obranu, Imamo dovoljno igraca koji će dati gol problen je jer mi ne mozemo spričiti da primimo gol, imamo panja Hendersona kojeg bi ja zamjenia za Oxa.

                        2. Klopp je sam reka da neće kupovati samo da se kupuje nega jer mu se svidja igrač, mi već imam kvalitet u mnogim segmentima nega ti sereš bez da znaš šta pričaš

                        3. Kada je Klopp reka da ima slabe igrače ? Zakaj sereš, zakaj pričaš takve gluposti, je li ti to do post upa pa si naša ovdi u temi pisat gluposti ? Koji kurac pljuješ po Kloppu kad ne znaš kaj pričaš


                        The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                        Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                        Liverpool loves you Matip

                        Comment


                        • Svako ima pravo na svoje misljenje, samo bezveze gubis vreme na gluposti.
                          Nego mi molim te objasni kako zamisljas da Ox zameni Henda?
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Svako ima pravo na svoje misljenje, samo bezveze gubis vreme na gluposti.
                            Nego mi molim te objasni kako zamisljas da Ox zameni Henda?
                            Dobar je Ox po meni najbolji homegrown igrač u Arsenalu, kod njega je samo problem što ima prvu i petu brzinu ništa u sredini
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                              Dobar je Ox po meni najbolji homegrown igrač u Arsenalu, kod njega je samo problem što ima prvu i petu brzinu ništa u sredini
                              Ok je igrac za rotaciju, ali ne moze da bude ni holder ni plej.
                              Sto znaci da nikako ne moze da bude zamena za Henda.
                              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Ok je igrac za rotaciju, ali ne moze da bude ni holder ni plej.
                                Sto znaci da nikako ne moze da bude zamena za Henda.
                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                Ox je krilo brate, to mu je prvobitna pozicija sad što je Venger prso je druga priča
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X