Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Macca je znao da fula samo tako...ovaj tvit od boksera ne treba ni komentarisati...Cou ostaje, VVD je daleko mada imam neki cudan osecaj da ce Soton popustiti...ovo ostalo, slabi izvori mada me ne bi zacudio Ox ili Renato Sances na pozajmicu...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Ox me podseca na transfer Ginija, samo sto Klopp transformise Ginija u ozbiljnog veznjaka, Ox to nikako ne moze da bude. Ox nam nista ne treba, Fabinho, Nzonzi, Serri...svi mnogo potrebniji od OXa.

      Edit: Can se izgleda dogovorio sa Juveom da ide tamo na kraju sezone.
      Last edited by Brian McShtull; 26-08-17, 18:31.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Ox me podseca na transfer Ginija, samo sto Klopp transformise Ginija u ozbiljnog veznjaka, Ox to nikako ne moze da bude. Ox nam nista ne treba, Fabinho, Nzonzi, Serri...svi mnogo potrebniji od OXa.

        Edit: Can se izgleda dogovorio sa Juveom da ide tamo na kraju sezone.
        Можда Клопара мисли да буде у ротацији на крилу.

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Можда Клопара мисли да буде у ротацији на крилу.
          Zasto bi on to prihvatio? On je u Arsenalu bas cesto starter u poslednjih godinu dana.

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Zasto bi on to prihvatio? On je u Arsenalu bas cesto starter u poslednjih godinu dana.

            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
            Јер играмо 4 такмичења, а имамо 2 крилна играча. Било би доста минута за њега.

            Comment


            • Ox bi bio super pojačanje...da su već došli VVD i veznjak. Onda bih na njega gledao kao extra, dolazi nam rotacija, super rok. A ovako kad je ostalo još 5 dana roka, a mi ne dovodimo nikoga, i nisam nešto impresioniran. Poslužiće, zna više pozicija, ali opet fali ono glavno.

              Da li je moguće da ćemo ovako da završimo prelazni. Stvarno mi nije jasno...trudim se, ali mi i dalje nije jasno.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Nece ni Ox doci, nego ajd cisto da ima o cemu da se prica. Nije lud da dodje da greje klupu i igra kupove.
                Virgil sigurno nece doci ovo leto.
                Eto pominje se Howedes, ali i tu mislim da cemo da ga izduvamo, zato sto ce on u Juve da ode.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Nece ni Ox doci, nego ajd cisto da ima o cemu da se prica. Nije lud da dodje da greje klupu i igra kupove.
                  Virgil sigurno nece doci ovo leto.
                  Eto pominje se Howedes, ali i tu mislim da cemo da ga izduvamo, zato sto ce on u Juve da ode.
                  Gadi mi se pesimizam


                  The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                  Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                  Liverpool loves you Matip

                  Comment


                  • Virgil van Dijk dumps his agent in bid to force through a move away from Southampton this summer. (@Independent)
                    +

                    Dominic King‏ @DominicKing_DM
                    Crystal Palace more hopeful they can wrap up deal for Mamadou Sakho this week. He is their main priority, all funds set aside to sign him.
                    Tako jeeee, da ako završimo i ovaj rok u plusu.
                    Last edited by z0La; 26-08-17, 23:25.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by Lallana20 View Post
                      Gadi mi se pesimizam
                      Ja od januara do pre neki dan pricam da ce doci, samo pokusavam da budem realan.

                      Jednostavno je, samo smo trebali po £80m da damo za Virgila i Keitu i obojica bi dosla. Ali mi se ciganosemo za Keitu dizemo za koji milion ponude verovatno sa nekim glupim bonusima...Sa VVDom nista nismo ni uradili, samo eto sto je on izrazio zelju da ide iz kluba. Sta smo cekali prethodna dva meseca?

                      To se tako ne radi, kad ides po igrace koji ti toliko trebaju i koji zele da predju moras brze da reagujes i da ides do kraja. Evo ti Barsa je na kraju dovela Dembelea, ne bi me cudilo da zavrse i Kutinja na kraju za nekih 150m.


                      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Kapiram da danas ide par promena u sastavu, moguce da ce oba beka da zameni, a da pocnu Robertson i Gomez, u sredini ne znam kakva je situacija sa Canom, pominjao Klop da je bio bolestan, mozda Milner krene umesto njega.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Pojavljuju se i informacije da Karius menja Migsa.
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • @Adam The Llama zakaj ne sacekano do kraja roka pa onda mozes biti takav pun pesimizma ?


                            In Klopp we believe


                            The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                            Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                            Liverpool loves you Matip

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Virgil van Dijk dumps his agent in bid to force through a move away from Southampton this summer. (@Independent)
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Jel istina da je Kutinjo rekao da ce odraditi full sezonu uz uslov da imaju dogovorenu prodaju za sledece leto?
                                Ja procitao negde, al ne znam koliko je pouzdana informacija jer ta stranica na fejsu izbacuje vesti o njemu na svaka 2 sata

                                Comment

                                Working...
                                X