Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U to veruju samo navijači Liverpula, za SP ga boli uvo možda, a možda je sklopio džentlmenski sporazum sa Barsom da odigra promenljivo da bi spustio cenu, i da bi ga Liverpool pustio. Imaće još 7-8 sezona ozbiljnog fudbala, dobijaju ozbiljnog igrača, a Liverpul dobija ništa. Prespava čovek godinu dana, ode za manji novac i ćao.

    Mnogo pridajete značaj SP. A dečko je klasa, ne može fudbal zaboraviti nema trika, pogotovo što će savršeno da se uklopi. Nema koga Barselona da dovede sem njega i Dibale dogodine a da se tako uklope

    Comment


    • Nekome ne vredi ponavljati, oni teraju svoju pricu i to je to. Jedno 100 puta sam samo ja pisao o tome, a i ostali svi po nekoliko puta.
      Pritom Kutinjo ima ugovor na 5god, njemu cena moze samo da raste. A ako bude bio bezobrazan, nece presedeti samo ovu sezonu, vec i onu tamo. Pa sad ti vidi sta mu se vise isplati.

      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Malo sutra će presedeti i onu tamo. Pa znaš kad će onda neki igrač doći u klub. Nikad. Možda budu dolazili da potpišu jednogodišnje ugovore, jer ko želi da igra 5 godina u Liverpulu. Ja znam šta ti pričaš, ali Liverpul više nije veliki klub da im da razloga da ostanu toliko godina. Ne bore se za LŠ ne bore se za titulu. Pa ti sanjari do sutra da će mu rasti cena ako neće da se zalaže i da će ga Liverpul držati a da nije produktivan, i da će ga Barsellna koja je u dogovoru sa njim zaboraviti sl godine.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Malo sutra će presedeti i onu tamo. Pa znaš kad će onda neki igrač doći u klub. Nikad. Možda budu dolazili da potpišu jednogodišnje ugovore, jer ko želi da igra 5 godina u Liverpulu. Ja znam šta ti pričaš, ali Liverpul više nije veliki klub da im da razloga da ostanu toliko godina. Ne bore se za LŠ ne bore se za titulu. Pa ti sanjari do sutra da će mu rasti cena ako neće da se zalaže i da će ga Liverpul držati a da nije produktivan, i da će ga Barsellna koja je u dogovoru sa njim zaboraviti sl godine.
          Nemoj biti nervozan, opusti se.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Nemoj biti nervozan, opusti se.
              Nisam nervozan nego ceo život navijam sa luzerski klub koji ima luzerske vlasnike. Ko mi kriv. Prihvatio sam realnost i ne sanjarim više. Što sad Liverpul ne iskopa nekog Ćabi Alonsa i Milana Baroša? Pominje se 5 igrača ceo prelazni rok, amaterizam

              Comment


              • Tacan rezultat, 9:7.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Napad protiv napada...na gol vise pa ko izdrzi...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Meni ovo sve vise mirise na odlazak Kutinja, i to 5 do 12 zadnjeg dana prelaznog.

                    Sto se tice utakmice, imam osjecaj da cemo da primimo 4-5 komada danas, a kolko cemo da damo nemam pojma.

                    Comment


                    • Olekivao sam Robertsona, ali izgleda da više veruje Morenu.

                      Ajde Karijuse, pokaži šta znaš. Ogromna tekma za njega.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Nisam nervozan nego ceo život navijam sa luzerski klub koji ima luzerske vlasnike. Ko mi kriv. Prihvatio sam realnost i ne sanjarim više. Što sad Liverpul ne iskopa nekog Ćabi Alonsa i Milana Baroša? Pominje se 5 igrača ceo prelazni rok, amaterizam
                        Ti navijas za LFC kao ja za Partizan....batali...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • ... već vidim umesto Manea Radonjića
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Mane se ne radja svaki dan... Nego..clean sheet jebote...ko bi rekao ...Mocan Liverpool, Klopova filozofija u punom sjaju...strahovito smo brzi i tesko ce se neko protiv nas provuci da ne primi gol...Sjajna predstava zaista...i kudos za Ginija i one minijature, lomio je kicme danas...

                            Ps: Samo neka nas potcenjuju "Mancesterski blizanci" sto duze...
                            Last edited by ZvezdaIznadSvega; 27-08-17, 17:58.
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                              Mane se ne radja svaki dan... Nego..clean sheet jebote...ko bi rekao ...Mocan Liverpool, Klopova filozofija u punom sjaju...strahovito smo brzi i tesko ce se neko protiv nas provuci da ne primi gol...Sjajna predstava zaista...i kudos za Ginija i one minijature, lomio je kicme danas...

                              Ps: Samo neka nas potcenjuju "Mancesterski blizanci" sto duze...
                              Pa bio clean sheet i protiv CP.

                              Comment


                              • Kakva steta za onaj gol iz ofsajda u prvom kolu...
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X