Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znas kako...ja sam nekako uvek bio optimista kad su Reds-i u pitanju, sto je retkost...mozda ima do toga sto sam poceo da ih gledam kad su bili sampioni...

    Ovo za madjionicara je za mene ocekivano, ne deluje mi kao tipicam Juznoamerikanac koji se trese na pomen Barse i Reala...a i nekako sam naucio da tumacim te izjave pred bombasticne transfere...ne lici uopste na situaciju sa Suarezom...plus je Klop bio vrlo jasan..Naravno, otici ce on tamo kad tad ako ga budu hteli, samo ne ove sezone...To bi nam bio nenadoknadiv gubitak trenutno...

    Nego, nisam ukacio..Lalana je povredio tacno sta?
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Nisam ni ja detaljisao oko Lalane, ali sve više pisanja ima da će pauzirati dva meseca i da bi se u oktobru mogao vratiti....
      Eto kako se u sekundi pokaže da je prelazni rok za sada jako tanak i stvarno su neophodni Virgil i neki vezni (Keita definitivno otpao, valjalo bi stisnuti onda za Lemara)

      Edit - I ja sam svedok svih velikih uspeha, i od mojih vršnjaka ko prati Engleze malo ko nije simpatizer Liverpula, mene čude ovi mladi koji su baš u velikom broju izabrali crvene za navijati (ako uzmemo u obzir izostanak trofeja dugi niz godina)
      Last edited by somborac; 05-08-17, 12:23.
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Povredio butinu. Mora Klopara da dovede jos nekog, igraci se povredjivati a igrace se, nadam se, liga sampiona.

        Comment


        • Kad si već spomenuo, nije žreb baš sretno ispao, nadao sam se boljem ali šta je tu je
          Znam da će neko odma' pomisliti da ako ne mogu njih izbaciti ni ne zaslužuju LŠ, ali Liverpul je uvek bio ludo nepredvidljiva ekipa
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Apsolutno se moramo pojacati, slazem se...kad gledam dubinu rostera ostalih konkurenata, jeza me hvata.....VVD saga ce se valjda pozitivno zavrsiti, nismo valjda dzaba one narandzaste dresove pravili ...i vezni je pod must...po mogucstvu ili box to box ili malo ofanzivniji...Steta za Keitu, takvi igraci su uvek bili preduslov za velike rezultate...Makelele, Kante, Modric, nas Alonso...
            Last edited by ZvezdaIznadSvega; 05-08-17, 12:42.
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Ono sto sam video na pripremama je odlicno, jos da se dovese VVD uz jos koju rezervu i bice dobro.
              Mads ne mora znaciti da cemo tako igrati kad pocnu prava takmicenja.
              Ne mogu docekati start sezone.

              Comment


              • A sto je najgore za Keitu sledece sezone doce Real, Barca ili slicni i uzeti ga za 50 milki.

                Comment


                • Клопара не учи ништа из својих грешака. Опет ће бити доста повређених, а он довео 2 играча за сада..Још ћемо играти и Европу.

                  Comment


                  • Dobrodosao!

                    Tvrdoglav je mnogo Klopp.Razumem da je imao svoje zelje,ali je morao da ima i rezervni plan.Keita ispalio i sad nema nista...

                    Nije jos ni pocela sezona,vec ozbiljna povreda...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • E da pozdravim i vas,LFC...sta mislite jel ce Klopara da ostane sad kad mu ode Kutinjo.

                      Do juce sam bio ubedjen da uzimate VVD,sad vise nisam tako siguran,

                      Salah vam je top pojacanje,to se znalo odmah ko je pratio Italiju,mada po meni los prelazni rok zbog odbrane,prosto ne mogu da verujem da nikog niste jos doveli,ne racunam rotaciju za Milnera,jer mislim da imate najbolji napad u ligi

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Dobrodosao!

                        Tvrdoglav je mnogo Klopp.Razumem da je imao svoje zelje,ali je morao da ima i rezervni plan.Keita ispalio i sad nema nista...

                        Nije jos ni pocela sezona,vec ozbiljna povreda...
                        Nema poente dovoditi igrace za 20,30 mil. Ako nece biti bolji od onoga sto vec imamo, bolje da mali TAA fura celu sezonu, i dobijes beka za narednih 10god(vec sada je odlican, fizicki mnogo napredovao).
                        Nego da se dovede prosek za 20mil. Takodje bih pre gurao Gomeza, nego doveo Kulibalija i slicne koji su dostupni.
                        U vezi imamo dosta igraca, Can, Hendo, Gini, Lallana, Cou. A dobili smo i krilo koje ce da igra kupove nadam se (Kent).

                        VVD ce sigurno doci, Keita jos nije iskljucen(sve zavisi od njega, ako bude bojkotovao kao Virgil Van Strike mozda i dodje).
                        A vidim i da je Barsa odustala od Kutinja, i da s
                        sad napadaju Dibalu.

                        Na kraju krajeva ne treba dovoditi igrace zato sto je prelazni rok, kao neki drugi timovi iz top6. Treba planski dovoditi, i praviti igrace. A ne gomilati nepotrebne kao sto se radilo do sada. Znaci bolje ne kupiti nista, ako vec ne moze upgrade ili pozicija koja nam je potrebna da se dovede.

                        Dobrodosao novajlija,
                        Fiksni izdrzi bar jedan ceo dan.
                        Last edited by Brian McShtull; 05-08-17, 15:02.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Nisam siguran da je Barsa odustala od Kutinja,stavise mislm da tu sve zavisi od Klopa.Keita nece doci neda RBL,a VVD,vi ste prvi pik al CFC ga zeli.

                          Da, Mesi izgleda bas zeli Dybalu pa je tu sve moguce

                          A ja,nadam se da cu izdrzati ha

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Nema poente dovoditi igrace za 20,30 mil. Ako nece biti bolji od onoga sto vec imamo, bolje da mali TAA fura celu sezonu, i dobijes beka za narednih 10god(vec sada je odlican, fizicki mnogo napredovao).
                            Nego da se dovede prosek za 20mil. Takodje bih pre gurao Gomeza, nego doveo Kulibalija i slicne koji su dostupni.
                            U vezi imamo dosta igraca, Can, Hendo, Gini, Lallana, Cou. A dobili smo i krilo koje ce da igra kupove nadam se (Kent).

                            VVD ce sigurno doci, Keita jos nije iskljucen(sve zavisi od njega, ako bude bojkotovao kao Virgil Van Strike mozda i dodje).
                            A vidim i da je Barsa odustala od Kutinja, i da s
                            sad napadaju Dibalu.

                            Na kraju krajeva ne treba dovoditi igrace zato sto je prelazni rok, kao neki drugi timovi iz top6. Treba planski dovoditi, i praviti igrace. A ne gomilati nepotrebne kao sto se radilo do sada. Znaci bolje ne kupiti nista, ako vec ne moze upgrade ili pozicija koja nam je potrebna da se dovede.

                            Dobrodosao novajlija,
                            Fiksni izdrzi bar jedan ceo dan.
                            Na koje timove milis da bzvz dovode igrace? Ja mislim da imamo premalo u sredini s ozbzirom da igramo sa trojicom, evo jedan se vec povredio. Ne da nam je potreban igrac tu nego je neophodan, kao i stoper. To je minumum, a ja se plasim da bi i to bilo malo.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Svi timovi iz top6 poslednjih 5,6 god. Ne sve igrace, ali puno igraca dovedeno koji su ubrzo nakon dolaska odlazili a da nisu ni takli loptu na zvanicnoj utakmici.
                              Junajted i Siti su imali rokove u kojima su kupovali sta su stigli. Celsi to radi ovaj rok, njima je tim slabiji nego prosle sezone (bez Coste i Matica), a imaju i kracu klupu od nas. I Spursi nemaju nista duzu klupu.
                              Od nas veci squad imaju samo Junajted i Siti.


                              Dajte predloge koga bi vi doveli na cm-u, cb-u. Ili je samo poenta kupovati?



                              Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Nije Pixi napisao da nema potrebe dovoditi pojačanje, nego ne po svaku cenu samo da bi gomilali roster....
                                I eto napokon se i ja slažem sa njim......
                                Treba više puknuti po 70-80 miliona funti i dovesti igrače kvalitetnije na svojim pozicijama od trenutnih, pa da se može malo ozbiljnije pričati o sledećuj sezoni
                                VVD i Keita bi već sigurno podigli ambicije kod svih navijača
                                Last edited by somborac; 05-08-17, 15:39.
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X