Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Haha, a ja baš 'teo da pitam ko tu o kome piše

    edit- Mada realno za Lalanu i Bena su i jedan i drugi klasa
    Last edited by somborac; 21-01-16, 19:02.
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Teseira ce vise fudbala zaboraviti nego sto ce Lalana i Milner ikad znati. Ogroman upgrade + uvek mozes da ga prodas negde za solidne pare kad dovedes jos boljeg kao i svakog Brazilca. Kapiram da je Klop cekao da vidi da li ce osposobiti Staridza i kad je video da nema leba krenuo da trazi ofanzivno pojacanje. Ne bi davao ovolike pare u januaru da ne zna sta ce s njim. Da je Rodzers na klupi pa da se brines kako ce se uklopiti. Pritom polivalentan igrac i znalac u isto vreme, nije Englez.
      sigpic

      Comment


      • Тај мали из Шахтјора је бруталан. Ако њега доведемо биће супер, мада што неко већ написа раније, ми опипавамо терен а онда неко пошаље озбиљну понуду и заврши посао... Тако је тренутно стање нажалост.

        Comment


        • Originally posted by Erik Dekard View Post
          Haha Brajkula opet masi igrace (rekao bih 2 puta ).

          Prvo ovde Piksar i Nikola pricaju o Morati, drugo Tekseira nije igrao u Metalistu, mozda si se prebacio na Tajsona.
          Hahahhaha....au qq

          Tačno sam ja Tajsona i ovog mešao do dana danas, a to dva različita lika.

          U svakom slučaju oba lika su bolja od Lalane, pa neka bira Klop

          Comment


          • Tek sad izvaljujem da ovi pricaju o Morati.

            Alvaro otac za Bentekea u svakom elementu igre.
            sigpic

            Comment


            • Ma neće Juve da pusti Alvara jer ima neka klauzula da Realu od transfera ide 50%, sad to je nešto vremenski ograničeno, nzm dokle to traje, verovatno isto kao "kupi nazad" klauzula.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Ma neće Juve da pusti Alvara jer ima neka klauzula da Realu od transfera ide 50%, sad to je nešto vremenski ograničeno, nzm dokle to traje, verovatno isto kao "kupi nazad" klauzula.
                Da upravo tako, ako ga prodamo za 60M, pola ide Realu. Nema od njegovog odlaska nista, pa nedavno je dobio poboljsanje ugovora, 4M net godisnje. Samo treba da povrati samopouzdanje, trebaju mu golovi pod hitno.

                Comment


                • Brajki otac haosa i nereda.
                  A vi mislite da je LFC stvarno nudio tu lovu za Moratu ?

                  Ja se samo nadam u ove reci Pearcea da Ayre ne bi otisao tamo na Floridu da nije siguran da moze izvuci deal.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ma nema to veze, isao je Ayre vise puta pa ispusio. Sto bi rekao Milovan, u nekim zemljama kad vide A pale se lampice na onim terminalima.
                    sigpic

                    Comment


                    • Bar je jedno dobro u svemu ovome. Niko više ne priča o Longu...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman View Post
                        Brajki otac haosa i nereda.
                        A vi mislite da je LFC stvarno nudio tu lovu za Moratu ?

                        Ja se samo nadam u ove reci Pearcea da Ayre ne bi otisao tamo na Floridu da nije siguran da moze izvuci deal.
                        Ja msm da nije, verovatno su i sami svesni da ce biti glat odbijeni.

                        Originally posted by z0La View Post
                        Bar je jedno dobro u svemu ovome. Niko više ne priča o Longu...

                        Comment


                        • Originally posted by nikola_bg View Post
                          Поента је да он не мора да одигра сезону на нивоу да би за Бентекеа био класа. То је поента.
                          Dobro pa nije Benteke toliko los, Alvaro jeste bolji od Bena, ali ne toliko koliko vi pisete. Kakva klasa, decko ima jednu sezonu, u kojoj je ceo Juve blistao, dosao do finala LS. To ne mora da znaci da je on klasa, ok je on igrac, ali nikakvu razliku on ne bi pravio, samo bi se uklopio u ovo rasulo. Za te pare ja njega ne bih dovodio, to je moje misljenje, a isto sam mislio i za Bena.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Potpuno druga prica sa transferima od kako je Klop tu, kao sto rece Nesh mnogo toga se obavlja u vecoj tajnosti nego do sad. Tako da sam siguran da ce nasi postici dogovor i da ce dovesti Teseira. A to znaci da Klop nije odustao od PL, i da zeli to 4 mjesto!?

                            Comment


                            • Markec u 90 doneo pobedu Feneru u kupu golcinom
                              Last edited by Jack; 21-01-16, 21:01.
                              sigpic

                              Comment


                              • #LFC have been told they will need to increase their initial offer of £24.5million if they are going to secure Teixeira. services. *Echo*
                                Spion Klopp ‏@Jay_78_ 12h12 hours ago
                                This deal is likely to be similar to the one for Firmino. £24m rising to £29m with add-ons. But there could be work permit issues #Teixeira
                                Spion Klopp ‏@Jay_78_ 15m15 minutes ago
                                Talk tonight by some Journo's that Shakhtar want £30m for Alex Teixeira, so as I said earlier, seems it could be a deal which rises to that.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X