Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bio dovoljan verbalni kontankt s Liverpulom za hamstring.

    Comment


    • Demantovao klub, iz predostroznosti nije igrao juce u toj prijateljskoj. Jbg, sad svaki igrac kad stavi led na nogu, odmah torn ACL, tetive itd.

      Cak i da klub ne odaje pravi info, ne verujem ja da je povreda jace prirode.

      In other news, Chelsea se ubacio u trku (nije da nismo znali), ali Times pise da smo ispred njih za potpis. E ovako slicno se pisalo i za Williana, jos ranije za Mkhitaryana.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Mi komotno mozemo promeniti naziv kluba u Hamstring FC.

        Comment


        • sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Jak izvor ili?

            Comment


            • Ma cim su poslali novu ponudu, znaci da je to 99% gotovo. Ajde da ne baksuziramo, ali male su sanse da se ne dogovore.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • ¡Si Señor!

                Comment


                • Last edited by Brian McShtull; 23-01-16, 15:09.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Kakva utakmica jedva sam prezivio ovo danas.
                      Ali brate kakvu mi odbranu imamo na celu sa golmanom pa to nema ni u nekim 3 ligama. Kakav je biser onaj Sako strasno, a Moreno jos gluplji... Sako nikako ne smije da bude u prvom timu, klupa ili prodaja, mislio sam da moze biti dobar stoper ali izgleda nista od toga dzaba mu njegova borbenost. Minjole na klupu za pocetak nije za bolje. To su po meni najveci problemi u odbrani. Znaci novi stoper i golman pa sve ostalo. Pohvale za Firmiranog poceo je da se budi, samo da nastavi ovako.
                      Last edited by SOMI; 24-01-16, 09:48.

                      Comment


                      • већ видим гифове од овог клоповог славља.

                        иначе што се текме тиче срамота. 2 одбране се такмиче чија је мање лошија

                        Comment


                        • Originally posted by nikola_bg View Post
                          већ видим гифове од овог клоповог славља.

                          иначе што се текме тиче срамота. 2 одбране се такмиче чија је мање лошија
                          Ma to ti je PL. Odbrana ne postoji kod vecine timova, da ne kazem svih. Ali je atraktivno do bola

                          Comment


                          • Ja nisam ni gledao, samo sam se sokirao kada sam video rezultat.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • James Pearce ‏@JamesPearceEcho 4m4 minutes ago
                              Just read Alex Teixeira quotes. Nothing new there. He said in Nov he wanted move to the PL in order to help him get into Brazil squad. #LFC
                              James Pearce ‏@JamesPearceEcho 3m3 minutes ago
                              Just a question of whether #LFC can agree a fee with Shahktar, who would rather keep hold of the Brazilian until the summer.
                              Alex Teixeira: “I would like to move and have told them [Shakhtar]. They have received a very good offer and they are working on a solution.”
                              Alex Teixeira: ”Shakhtar trying to get a deal closer to what the club wants. My agent and father are trying to help with negotiations.”
                              Citati uzeti od strane Brazilskog lista Globoa. Da li su ga preveli kako treba pitanje je.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ima li tog Teseira vise?! I kad se vraca Kutinjo, sta je sa njim?

                                Comment

                                Working...
                                X