Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ¡Si Señor!

    Comment


    • Scouser,nisam ja sigurno.

      Dosta jak sastav,znaci ide se na osvajanje kupa.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Klopp za 5 meseci moze da uradi ono sto Rodgers nije za 3 godine. Da osvoji trofej.

          Comment


          • Sve je na Liverpulu, ako pristane na 50M eura gotov posao........

            Shakhtar coach Lucescu: "I don't want to keep a player against his will. Teixeira dreams to play in a bigger league"
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Jurgen Klopp has met with the agent of Borussia Monchengladbach defensive midfielder Granit Xhaka, that's according to German daily Bild.
              Xhaka is contracted to Monchengladbach until 2019. But from 2017 he can reportedly leave for a release clause of 30 million euros.
              Lucescu je isto rekao za Teixeiru, da je to najbolji igrac u Shakhtaru kojeg je trenirao. Ako je bolji od D. Coste, isplatiti to fino ljudima koliko treba, kad smo mogli Bentekea ovoliko platiti.

              Waiting game svakako, ali mislim da cemo ga dovesti, samo dva scenarija, da pristanu pod pritiskom koji stvara Alex (covek lajkuje po Instagramima albume slika LFC, bas je ocajan ), ili da platimo koliko treba.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Last edited by Scouser; 27-01-16, 09:17.

                Comment


                • To sto je Lucesku izjavio da je Teseira najbolji igrac kojeg je trenirao je klasicno pumpanje cijene. Ne znam ko cemu dati tih 50 miliona. Ali moze da se nada tim parama od nekog arapa ili rusa i bas me cudi kako Siti nije usao u pricu.
                  Last edited by SOMI; 27-01-16, 10:54.

                  Comment


                  • Last edited by somborac; 27-01-16, 11:30.
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Trenutno me bas briga da li ce da ga plate 38m funti, samo neka ga dovedu. A ako ga dovedu, verovatno ce smanjiti ovu trazenu cenu. A ako je tacno da ce imati platu od 55k funti, onda ce i cena transfera delovati smesno u odnosu na celokupan transfer Bentekea npr.

                      Kada vidim sinoc mucenje u 3/3 terena, i nerazumevanje sa Firminom, koji je par puta imao sjajne zamisli, ali dzaba, nema ko da isprati. Taman da se nadoknadi na pravi nacin gubitak Sterlinga, dovodjenjem igraca koji je i zreliji i bolji igrac i koji moze odmah u 11.

                      Nema tu vise cenkanja. Niko vise nece da da jakog talenta ili vec napravljenog igraca za sicu. Ja sam mislio da se Sane moze dovesti za 25m evra, a ovi traze jos 20 na to. Koga god trazili na leto, u ovom delu napada, taj nece biti ispod 50m evra.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Freško moj dobri, sve je jasno k'o dan, juče se sve svalilo na Firmina, čovek ne može igrati najisturenijeg kada nema ama baš nikakvu podršku.....
                        Kada je napred nema ko da ga proigra, kada se vrati po loptu da nešto organizuje, ostali ko muve bez glave....., ovaj Tešeira je prilika koja se ne sme propustiti zbog 2-3M eura ali nikako
                        Firmino bi bio strašan kao polu špic pored Staridža, iza njih Cou i taj Tešeira pa Hendo i Čan...., i sve to šef naštima u neki dijamant, i udri
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Po meni najbolje pojacanje koji mi mozemo zamisliti u napadu je Oporavljeni Staridz. Kontam da Matip dolazi na leto. Prica se da je Lfc prioritet na leto Xhaka.

                          Edit: Citam sad da su poslali ponudu za Matipa i da on sam hoce da ode iz Schalkea, sad nisam siguran jel se to odnosi sad na zimu ili na leto? Ali Matip dolazi 95 %.
                          Last edited by Scouser; 27-01-16, 12:27.

                          Comment


                          • Ma samo da dodje Teixeira.

                            Cou,Firmino,Teixeira,Sturridge i rokaj na gol vise.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Liverpool have put in an offer for Schalke defender Joel Matip, according to Sky sources.
                              Ovaj momak mozda dodje vec sad u januaru.
                              Xhaka svakako prioritet na leto, ako je verovati BILD-u, a verovacemo im.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Soborac da se razumijemo, sto se mene tice neka plate 50 milki ako oni misle da vrijedi toliko, nemam nista protiv, nisu moje pare pa da se brinem

                                Izgleda da Klop hoce da napravi neki slican trio kao sto je bio SSS. Valjda se Staridz oporavi i uspije izbjeci reciklazu da bude u tom triju.
                                Last edited by SOMI; 27-01-16, 12:58.

                                Comment

                                Working...
                                X