Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Jedina nada vam je da se Real zainteresuje, Katalonci kazu da je Florentino zainteresovan. Samo sto od Florentina necete dobiti vise od 35 miliona.
    E vidis secam se, kad si za Balea govorio da Pero nece dati vise od 40-50m za Balea... Tako da ne tupi tu...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ajde Florentino macko!

      Jos kad bi u zamenu dobili bar Moratu da imamo za rotaciju i da potom kupimo Muriela i bar Konopljanku ako Kosta nece i imas dobar napad.
      sigpic

      Comment


      • Bez Florentina nema kupovine
        sigpic
        "Space:the final frontier.These are the voyages of the Starship Enterprise.Its continuing mission:to explore strange new worlds,to seek out new life and new civilizations,to boldly go where no man has gone before."

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          E vidis secam se, kad si za Balea govorio da Pero nece dati vise od 40-50m za Balea... Tako da ne tupi tu...
          Imate ponudu od Arsenala od 40 miliona funti koju ne zelite da prihvatite, a Suljo nece da igra za vas sto znaci da vi njega prodati morate. Tu se vi najmanje pitate, jer ako Real ne posalje ponudu, morate ga prodati Arsenalu. Sta ce LFC da uradi? Da placa igraca da trenira i da kvari atmosferu? Ja koliko se secam Henry je rekao da igraci koji ne zele biti u LFC-u mogu da idu. Sta je sada Suarez, veci od kluba pa on ne moze da ide iako ne zeli biti tu?

          Stvar je jednostavna, u kanalu je LFC, mora da ga proda, tako da ce cena i drasticno pasti od strane klubova iz drugih zemalja. Nije tu vrednost igraca vise ni bitna. Cak i kada bi on rekao da mu je zao, navijaci mu ovo nikada nece oprostiti. Situacija je jednostavna za sve osim LFC-a. Sada da vide da li je bolje prihvatiti 40 miliona funti od Arsenala ili znatno manje od Reala.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Imate ponudu od Arsenala od 40 miliona funti koju ne zelite da prihvatite, a Suljo nece da igra za vas sto znaci da vi njega prodati morate. Tu se vi najmanje pitate, jer ako Real ne posalje ponudu, morate ga prodati Arsenalu. Sta ce LFC da uradi? Da placa igraca da trenira i da kvari atmosferu? Ja koliko se secam Henry je rekao da igraci koji ne zele biti u LFC-u mogu da idu. Sta je sada Suarez, veci od kluba pa on ne moze da ide iako ne zeli biti tu?

            Stvar je jednostavna, u kanalu je LFC, mora da ga proda, tako da ce cena i drasticno pasti od strane klubova iz drugih zemalja. Nije tu vrednost igraca vise ni bitna. Cak i kada bi on rekao da mu je zao, navijaci mu ovo nikada nece oprostiti. Situacija je jednostavna za sve osim LFC-a. Sada da vide da li je bolje prihvatiti 40 miliona funti od Arsenala ili znatno manje od Reala.
            Nece vise ljudi da pojacavaju rivale. Prva ponuda iz inostranstva i on ide. Arsenalu ga nece dati. Posle moze da mu padne cena pa da ode preko za smesne pare kao i Tevez.
            sigpic

            Comment


            • Ma ne moraju ga prodati, kad suspenzija istekne on mora igrati.
              I Lewandovski nezadovoljan pa opet mora igrati.
              A ja kako znam Suarez ima trenutno višegodisnji ugovor, tako da i mogu da ga zadrže i do naredne godine kad mogu dobiti velike pare.

              A i ovaj Wenger neće da ponudi još koji milion braćo moja mila....
              sigpic
              "Space:the final frontier.These are the voyages of the Starship Enterprise.Its continuing mission:to explore strange new worlds,to seek out new life and new civilizations,to boldly go where no man has gone before."

              Comment


              • Pa zato i kazem da ce LFC od Reala dobiti manje para, ako Florentino bude zainteresovan uopste.

                Carlo je zadovoljan sa Moratom i Benzemom, mada jos jedan napadac ne bi bio los.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • U ovoj situaciji nisu pare problem vec sam igrac i situacija. Mi imamo para da dovedemo igrace samo nece prava imena da dodju a BR nece da dovodi da bi doveo pa da dovede jos kojeg Dauninga i Kerola.

                  Licno bih pre prihvatio 35 od Florentina nego 40 od Vengera.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    U ovoj situaciji nisu pare problem vec sam igrac i situacija. Mi imamo para da dovedemo igrace samo nece prava imena da dodju a BR nece da dovodi da bi doveo pa da dovede jos kojeg Dauninga i Kerola.

                    Licno bih pre prihvatio 35 od Florentina nego 40 od Vengera.
                    Ja mislim da Wenger ponudi 50 prihvatili bi ponudu.
                    sigpic
                    "Space:the final frontier.These are the voyages of the Starship Enterprise.Its continuing mission:to explore strange new worlds,to seek out new life and new civilizations,to boldly go where no man has gone before."

                    Comment


                    • Naravno da bi..

                      Ne kazem da su pare problem, niko ne zeli da Suarez ostane s obzirom da on ne zeli da bude tu. Kada je Sky ispitivao navijace LFC-a, mislim da niko nije rekao da bi voleo da Luis ostane, a mali na kraju rekao ono sto vecina navijaca LFC-a misli.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Imate ponudu od Arsenala od 40 miliona funti koju ne zelite da prihvatite, a Suljo nece da igra za vas sto znaci da vi njega prodati morate. Tu se vi najmanje pitate, jer ako Real ne posalje ponudu, morate ga prodati Arsenalu. Sta ce LFC da uradi? Da placa igraca da trenira i da kvari atmosferu? Ja koliko se secam Henry je rekao da igraci koji ne zele biti u LFC-u mogu da idu. Sta je sada Suarez, veci od kluba pa on ne moze da ide iako ne zeli biti tu?

                        Stvar je jednostavna, u kanalu je LFC, mora da ga proda, tako da ce cena i drasticno pasti od strane klubova iz drugih zemalja. Nije tu vrednost igraca vise ni bitna. Cak i kada bi on rekao da mu je zao, navijaci mu ovo nikada nece oprostiti. Situacija je jednostavna za sve osim LFC-a. Sada da vide da li je bolje prihvatiti 40 miliona funti od Arsenala ili znatno manje od Reala.
                        Zasto ga moramo prodati ??? Jer pise tako u ugovoru ??? Kako se LFC najmanje pita covece, jesi pio nesto Wado ???
                        Nema prodaje rivalu, pa makar Suarez isao u rezerve, plata nije problem, moze se placati nezadovoljan igrac, ali nije tu samo klub u minusu vec i igrac, da vidimo kako ce se ponasati kada zna da je sezona pred SP. Suarez je upravo manji od kluba jer nece on da odlucuje gde ce da ide i sta ce da uradi i da blati klub kroz novine nekim izmisljenim klauzulama i laznim obecanjima. Srozao se na najmanje moguce grane. Sad kad bi se prodao Suarez Arsenalu, LFC kao klub i svi u njemu bi ispali budaletine i bili bi manji od Suareza, dokazano bi bilo da svako moze da gazi po njemu. Razmisli o tome malo na momenat.

                        Bolje prihvatiti manje od Reala nego pojacati klub ispred tebe i tako napraviti korak unazad. Ali mi ne znamo koliko Pero moze ponuditi, mnogo predvidjas kada kazes da nece dobiti vise od 35m...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          U ovoj situaciji nisu pare problem vec sam igrac i situacija. Mi imamo para da dovedemo igrace samo nece prava imena da dodju a BR nece da dovodi da bi doveo pa da dovede jos kojeg Dauninga i Kerola.

                          Licno bih pre prihvatio 35 od Florentina nego 40 od Vengera.

                          Sreca pa ti ne vodis LFC ili bilo koji klub..

                          Doci ce ti sa godinama da shvatis koliko 5m funti znaci...


                          Jos jednom bih da vam napomenem da se Florentino nece zainteresovati.

                          Zasto?

                          Pa evo zasto. Suarez ne bi pustio interviue u javnost da je postojala najmanja nada da ce Real da se ukljuci. Ako bi on otisao u Real, otisao bi kao heroj navijaca, ovako ce da ide kako god kao izdajnik. Dobio je on osiguranje da nece Real po njega i onda ide objava i konstantno govori u objavama da postoji ponuda JEDNOG tima i zeli da je iskoristi, ali mu je nedate!!

                          I da, vi nemate para kao sto mislite da imate. Upravo ste zabiljezili gubitak, od preko 24m na prodaji igraca, SILAN gubitak.

                          Zasto je Falcao otisao u Monaco? Zato sto su ponudili basnoslovnu cifru, vi te pare nemate, jer da imate para nudili bi i vi basnoslovne cifre pa bi vam igraci dolazili odmah..

                          Nemojte se zavaravati silnim parama, molim vas.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ajnstajn vam oprao mozak. Ja ne znam kako Henry funkcionise u biznis svetu, ali kako funkcionise kao prvi covek sportskog kluba mogu da posvedocim kao fan Red Soxa. Ne bi on pustio igraca rivalu sve da kosta koliko god. Pricamo o coveku koji ce ove godine puci 140 miliona za plate u tom klubu, i to se racuna kao opasna stednja. Bas ga briga za 5-10 miliona, ima sasvim dovoljno.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Pa nema sta da predvidjam. On hoce da ide, a jedina ponuda je od Arsenala i to od 40 miliona funti. Zasto bi Florentino dao isto kada zna da je LFC u komplikovanoj situaciji. Mozes ti da pricas sta hoces, nije LFC u poziciji da ostane bez Suarez-a, a da ne dovede nikoga da ga zameni. To da ga ne morate prodati je prica za malu decu. Niko nece nezadovoljnog igraca, pa tako ni LFC. Kako je manji kada za sve vazi isto pravilo, a za Suareza ne?

                              Je l' vlasnik rekao da moze da ide svako ko ne zeli biti tu? Je li Suarez jasno rekao da hoce da ide? Sada LFC hoce da ga natera da ostane i da se izvine kako bi opet mogao da igra za tim u kojem ne zeli da bude i ti ocekujes da se to desi? Stvarno?

                              Kao drugo, da LFC njega ne zeli prodati, Rodgers ne bi rekao da Suarez ne moze da ide za tu cenu(kod prve ponude Arsenala). Sada kako su ovi ponudili 40 miliona, krenula prepucavanja i kazne..Zivi bili pa videli, 99% sam siguran da Suarez nece ostati kod vas, nudio Real ili ne.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Sreca pa ti ne vodis LFC ili bilo koji klub..

                                Doci ce ti sa godinama da shvatis koliko 5m funti znaci...


                                Jos jednom bih da vam napomenem da se Florentino nece zainteresovati.

                                Zasto?

                                Pa evo zasto. Suarez ne bi pustio interviue u javnost da je postojala najmanja nada da ce Real da se ukljuci. Ako bi on otisao u Real, otisao bi kao heroj navijaca, ovako ce da ide kako god kao izdajnik. Dobio je on osiguranje da nece Real po njega i onda ide objava i konstantno govori u objavama da postoji ponuda JEDNOG tima i zeli da je iskoristi, ali mu je nedate!!

                                I da, vi nemate para kao sto mislite da imate. Upravo ste zabiljezili gubitak, od preko 24m na prodaji igraca, SILAN gubitak.

                                Zasto je Falcao otisao u Monaco? Zato sto su ponudili basnoslovnu cifru, vi te pare nemate, jer da imate para nudili bi i vi basnoslovne cifre pa bi vam igraci dolazili odmah..

                                Nemojte se zavaravati silnim parama, molim vas.
                                Samo kad si ti mag ekonomije.

                                Ispadne bolje je dati igraca rivalu i automatski sebe otpisati iz svake borbe za TOP4 nego dati Realu, dovesti zamene i bar biti u kakvoj-takvoj borbi.

                                Zabelezen je gubitak ali to ne znaci da para nema i da gori pod nogama. Nemamo za basnoslovne cifre niti je to iko rekao ali imamo za sasvim dobre. Mkitarjan bi otisao u Dortmund koliko god da smo mu dali.

                                Zbog tih basnoslovnih cifri Arsenal nije doveo superstara nikada.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X