Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by la haine View Post
    I tako ide ista priča svake godine... Kako vam više ne dosadi?
    koje godine prikela

    ...kada smo imali najkorisnijeg igraca EL Bobija ...
    ili mozda ove druge godine Kada smo znali da ce Kalina za masne pare da ode
    da ne kazem one kada su Zirbes i Kvinsi otisli
    ili one kada je leglo milionce za Guduru.sitno za Jovica ,Djenku ,Kuzmu ,Mitra ....

    za koga moj brate mozemo naredne godine da uzmemo pare ...za koga da cujem i to....

    Bjelica,Rocesti isticu ugovori....da necemo na decurliji poput Davidivca ,Dobrica ,Apica ,Lazarevica uzeti pare neke velike dogodine.....
    ili mozda pare donesu nedokazani Jovanovic ,JAnkovic ....da ne kazem nesrecnog Keselja i brata Antica koji se oprasta od kosarke .....ili Radicevica koji je eksplodirao ove godine

    ZNACI ostaje nam kapiten LAzic ,Feldin i Lesor ...moze li se za njih sve zajedno dobiti 1 mil ...ne verujem ...dakle ...da cujem ..mozda ti imas bolju racunicu

    Comment


    • Jbg,tako je kako je...
      Sledece godine su tu Jankovic,Jovanovic,Lesor(jedino ako ga ne prodamo za leto),Ojo(za koga su male sanse da ga prodamo za leto),verovatno Ristic,Lazarevic,Dobric,Davidovac,Radanov... videcemo ko jos... Stvara se kostur tima,doslo je dosta neiskusnih igraca,ali igraca koji imaju potencijal.
      Mozda cemo i biti i 5 puta slabiji sledece godine,ali mene to ne zanima. Bezrezervna podrska klubu,kao i u vremenima kada su tu bili Drca i Stojacic,pa kako bude.
      Smara ova kuknjava,bice ovo,bice ono... Necemo osvojiti ABA ligu,necemo ovo,necemo ono... Pa i ne moramo,ako ti se ne svidja,imas Fener,CSKA,Oly... Oni imaju milionske igrace,retko gube,navali samo.

      Comment


      • Originally posted by blanco View Post
        ... Tako da meni kritikovanje Radicevica ,koji se vidi da je tip igraca koji najvise moze profitirati od nekog dobrog centra koji zna da igra PnR ,ili da se igra zasniva na centru kao prethodnih godina ,on bi bio na visokom nivou ,ali kako mi nemamo unutrasnju igru ,tako i njegova igra strada ,jer je identican tip igraca kao Stefan Jovic (samo normalno slabijeg nivoa ,pre svega ofanzivno ,defanzivno nisu ni priblizno isti ) .Da je ostao Radonjic ,mislim da bi se dosta lakse uklopio Radicevic ,jer bi mu odgovarao sistem igre ,pre svega jer igra na poziciji plejmejkera ,a nije prototip modernog pleja (dakle da je vise suter nego li razigravac) pa dolazi do slabih partija u ovakvom sistemu igre.
        Ovo za Radičevića ja pišem već neko vreme, s`tim da bih otišao još dalje i rekao da u ovogodišnjem rosteru ni Jović ne bi mogao da doprinese puno. I to Jović iz prošle sezone, da ne idemo mnogo unazad. A ni Radonjić, da je ostao, ništa specijalno ne bi mogao da uradi, čak mislim da bi manje napravio od Alimpijevića, jer bi insistirao na svojoj igri baziranoj na odbrani ili spuštanju lopte na centre, a to sa ovim rosterom jednostavno ne može.
        Ovde se poteže pitanje kompetentnosti Alimpijevića, njegovog znanja i mogućnosti da primeni to što zna. Meni ništa od toga nije upitno, jedino je pod znakom pitanja njegov autoritet nad nekim igračima. Da povučem paralelu sa Dekijem iz Mege... Ni o njegovom trenerskom kvalitetu ne mogu ništa da kažem, sve dok je u Megi i sve dok igra onako kako se traži od njega da igra: nabijanje statistike, tumbanje rostera u sred sezone, tj. kad neko treba da se proda, guranje stila igre koji je svojevrsna priprema za NBA... Ja ne znam nikoga ovde na forumu ko se nije složio sa činjenicom da je Zvezdin roster nakaradno napravljen. Kapiram da je prinudno tako (neplanirani odlasci Gudure i Kuzmića su nas dotukli) i ne želim da ulazim ovoga puta u to ko je za to odgovoran, jer to nije poenta ovog posta. Poenta je da se i pored opšteg konsenzusa o velikim propustima kod selektiranja igrača, trener i dalje napada kao neznalica, kao previše mlad, neiskusan itd. Treba sagledati širu sliku i razmotriti sve elemente problema, a ne uhvatiti se za pojedinca, bio on igrač (Radičević) ili trener. Moje mišljenje je da, u ovakvim uslovima i u ovom periodu sezone, Alimpijević sasvim dobro gura. A kako će biti kasnije, ostaje da sačekamo i vidimo.

        Comment


        • Originally posted by Jimi22 View Post
          Jbg,tako je kako je...
          Sledece godine su tu Jankovic,Jovanovic,Lesor(jedino ako ga ne prodamo za leto),Ojo(za koga su male sanse da ga prodamo za leto),verovatno Ristic,Lazarevic,Dobric,Davidovac,Radanov... videcemo ko jos... Stvara se kostur tima,doslo je dosta neiskusnih igraca,ali igraca koji imaju potencijal.
          Mozda cemo i biti i 5 puta slabiji sledece godine,ali mene to ne zanima. Bezrezervna podrska klubu,kao i u vremenima kada su tu bili Drca i Stojacic,pa kako bude.
          Smara ova kuknjava,bice ovo,bice ono... Necemo osvojiti ABA ligu,necemo ovo,necemo ono... Pa i ne moramo,ako ti se ne svidja,imas Fener,CSKA,Oly... Oni imaju milionske igrace,retko gube,navali samo.
          gpovorim o zaradi a ne o podrsci koju moraju imati u kakvom god sastavu nastupili ...govorim o parama koje cemo dobiti od eventualne prodaje igraca ...

          Comment


          • Originally posted by darko pancev View Post
            koje godine prikela

            ...kada smo imali najkorisnijeg igraca EL Bobija ...
            ili mozda ove druge godine Kada smo znali da ce Kalina za masne pare da ode
            da ne kazem one kada su Zirbes i Kvinsi otisli
            ili one kada je leglo milionce za Guduru.sitno za Jovica ,Djenku ,Kuzmu ,Mitra ....

            za koga moj brate mozemo naredne godine da uzmemo pare ...za koga da cujem i to....

            Bjelica,Rocesti isticu ugovori....da necemo na decurliji poput Davidivca ,Dobrica ,Apica ,Lazarevica uzeti pare neke velike dogodine.....
            ili mozda pare donesu nedokazani Jovanovic ,JAnkovic ....da ne kazem nesrecnog Keselja i brata Antica koji se oprasta od kosarke .....ili Radicevica koji je eksplodirao ove godine

            ZNACI ostaje nam kapiten LAzic ,Feldin i Lesor ...moze li se za njih sve zajedno dobiti 1 mil ...ne verujem ...dakle ...da cujem ..mozda ti imas bolju racunicu

            Kada se vec gadjas milionima od obestecenja svake godine, molim te navedi bilo koji drugi klub koji prave takve transfere tj prodaje igrace za masna obestecenja,
            Naveo si ukupno par igraca za koje smo uzeli pare ali ajde da se podsetimo za koga smo to sve uzeli obestecenja u godinama iza nas,

            Nedovic,
            Bobi,
            Kalina,

            pa jedna godina pauza osim ako se u obestecenja i zaradu racunaju Sofo,Mekel, Thompson, znaci te godine ni dinara obestecenja nismo uzeli,

            i egzodus ovog leta

            Jovic,Guduric,Kuzmic,Djenkins,Mitrovic,Bolden. total cca 2 miliona.

            Nemam vremena da racunam ali kroz dva tima od 2011 do danas je sigurno prodefilovalo oko 60 i vise igraca, pa da li su uzeta obestecenja za svakog igraca koji je nosio nas dres?
            Iz gore prilozenog mozes videti na kojim igracima i koliko se zaradilo.

            Fudbalske kalkulacije i racunice Terza style zaboravite kada je kosarka u pitanju i nemoj da se sekiras da li ce i za koliko bilo ko da se proda. Videli smo u proslosti da je klub preziveo i bez tih cuvenih milionskih prodaja, Kao sto niko nije mogao da racuna na bilo koju prodaju bilo kog od gore navedenih igraca tako ne treba ni sada sve igrace otpisiivati kao da su beskorisna gomila mesa bez ikakve vrednosti (cast izuzecima).

            Lesort ima u dzepu vec ugovor sa 76rs, nama sleduje obestecenje kada bude odlazio, da li ce ovog leta ili leta 2019 to cemo jos videti.
            Ojo, Radanov, Dobric, Jovanovic i Jankovic su sve igraci koji sutra mogu itetakako doneti pare nasem klubu jer su pod visegodisnjim ugovorima, da li ce oni to i ostvariti svojim igrama, pa dajte da vidimo u godinama koji slede.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Kada se vec gadjas milionima od obestecenja svake godine, molim te navedi bilo koji drugi klub koji prave takve transfere tj prodaje igrace za masna obestecenja,
              Naveo si ukupno par igraca za koje smo uzeli pare ali ajde da se podsetimo za koga smo to sve uzeli obestecenja u godinama iza nas,

              Nedovic,
              Bobi,
              Kalina,

              pa jedna godina pauza osim ako se u obestecenja i zaradu racunaju Sofo,Mekel, Thompson, znaci te godine ni dinara obestecenja nismo uzeli,

              i egzodus ovog leta

              Jovic,Guduric,Kuzmic,Djenkins,Mitrovic,Bolden. total cca 2 miliona.

              Nemam vremena da racunam ali kroz dva tima od 2011 do danas je sigurno prodefilovalo oko 60 i vise igraca, pa da li su uzeta obestecenja za svakog igraca koji je nosio nas dres?
              Iz gore prilozenog mozes videti na kojim igracima i koliko se zaradilo.

              Fudbalske kalkulacije i racunice Terza style zaboravite kada je kosarka u pitanju i nemoj da se sekiras da li ce i za koliko bilo ko da se proda. Videli smo u proslosti da je klub preziveo i bez tih cuvenih milionskih prodaja, Kao sto niko nije mogao da racuna na bilo koju prodaju bilo kog od gore navedenih igraca tako ne treba ni sada sve igrace otpisiivati kao da su beskorisna gomila mesa bez ikakve vrednosti (cast izuzecima).

              Lesort ima u dzepu vec ugovor sa 76rs, nama sleduje obestecenje kada bude odlazio, da li ce ovog leta ili leta 2019 to cemo jos videti.
              Ojo, Radanov, Dobric, Jovanovic i Jankovic su sve igraci koji sutra mogu itetakako doneti pare nasem klubu jer su pod visegodisnjim ugovorima, da li ce oni to i ostvariti svojim igrama, pa dajte da vidimo u godinama koji slede.
              sam si rekao samo Lesor vredi nesto vise ...ovo sto bi mogli uzeti od mladih to je na dugackom stapu .....i svakako ne sledece godine ...JA sam napisao za sledecu godinu prihod od prodaje igraca!

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                sam si rekao samo Lesor vredi nesto vise ...ovo sto bi mogli uzeti od mladih to je na dugackom stapu .....i svakako ne sledece godine ...JA sam napisao za sledecu godinu prihod od prodaje igraca!
                a plus drzava sve manje daje ,sponzori se okrecu na drugu stranu brda .....

                Comment


                • Inace Bamberg lepe pare uzima za prodaju igraca

                  Comment


                  • Ja nemam bolju računicu, niti imam vremena da računam. Čovke je tu da računa i ja mu verujem. Ono što znam, jeste da svake godine čitam iste postove, crne slutnje, predviđanja, a na kraju se ispostavi da su to sve lupetanja. I kažeš za Kalinu se znalo da ćemo uzeti veliko obeštećenje? Prekopaj malo postove iz tog perioda kada je stručna ciganska javnost pisala da ako uzmemo za Kalinića €400k da se šutiramo u dupe. Ja sam pisao da bez €1mil-1.2mil ne treba da razgovaramo sa Turcima.

                    Comment


                    • Originally posted by la haine View Post
                      Ja nemam bolju računicu, niti imam vremena da računam. Čovke je tu da računa i ja mu verujem. Ono što znam, jeste da svake godine čitam iste postove, crne slutnje, predviđanja, a na kraju se ispostavi da su to sve lupetanja. I kažeš za Kalinu se znalo da ćemo uzeti veliko obeštećenje? Prekopaj malo postove iz tog perioda kada je stručna ciganska javnost pisala da ako uzmemo za Kalinića €400k da se šutiramo u dupe. Ja sam pisao da bez €1mil-1.2mil ne treba da razgovaramo sa Turcima.
                      nema sta da procitam ,pratim i secam se jako dobro ,znalo se da ce lepe pare kanuti ,preko 700k sto je za kosarku strasna lova a za nase uslove astronomska cena , nema zle slutnje samo realno sagledavanje stvari ,ja sam realista ne zanosim se Cokijevim obecanjima i njegovom racunicom,niti mu verujem niti ga slusam i citam njegova tragikomicna patkometrijska saopstenja koja vredjaju inteligenciju
                      Realni stanje stvari je da cemo imati nikad manji prihod od prodaje igraca ove godine a to svakako nije dobro jer su nam finansije nestabilne blago receno .

                      Comment


                      • Kako sad stvari stoje, prihodi na kraju ove sezone biće znatno manji od prethodnih sezona (mislim na zaradu od ulaznica, pobjeda u EL i prodaje igrača). Nije neko mračenje, čak mi nije bitno ni ako tim bude drastično slabiji. Jedino bi mi stvarno bilo žao da ostanemo dužni igračima, budemo batovani, odemo opet u neke dugove...
                        Nekoliko sezona tokom kojih nećemo dominirati u ABA za mene je sasvim prihvatljivo, ako je dio smislenog plana da se izguraju neki talentovani mladi igrači, koji će kasnije donijeti i sportski i finansijski uspjeh.

                        Comment


                        • Originally posted by quentin View Post
                          Kako sad stvari stoje, prihodi na kraju ove sezone biće znatno manji od prethodnih sezona (mislim na zaradu od ulaznica, pobjeda u EL i prodaje igrača). Nije neko mračenje, čak mi nije bitno ni ako tim bude drastično slabiji. Jedino bi mi stvarno bilo žao da ostanemo dužni igračima, budemo batovani, odemo opet u neke dugove...
                          Nekoliko sezona tokom kojih nećemo dominirati u ABA za mene je sasvim prihvatljivo, ako je dio smislenog plana da se izguraju neki talentovani mladi igrači, koji će kasnije donijeti i sportski i finansijski uspjeh.
                          kad se jednom sjasi sa konja na magarca ....tesko se ponovo na konja popeti ....prioritet je biti dominantan u aba i igrati El sa ili bez imperativa

                          Comment


                          • Originally posted by darko pancev View Post
                            kad se jednom sjasi sa konja na magarca ....tesko se ponovo na konja popeti ....prioritet je biti dominantan u aba i igrati El sa ili bez imperativa
                            Dobro bi bilo dominirati u ABA, ali ne po cijenu dugova. Ako ne bude para, bolje je krenuti s mlađim timom koji ima perspektivu, nego se zadužiti za nekog Ročestija koji nam možda donese ABA, ali nije igračka budućnost. Mislim, ako ima zdravih para, onda su strana skuplja pojačanja ok.

                            Comment


                            • Sve skromni zahtevi ... da se prave igrači za masnu lovudžu, da u isto vreme imamo dobre rezultate u EL i obavezno osvajanje ABA,
                              da sama igra mora zadovoljiti sve navijačke ukuse (zidanje, igra leđima to pod obavezno, odbrana PnR-la ko sveto pismo ... )
                              jbg, moglo bi ovako na 3-4 sitno kucane strane
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Originally posted by kankkunen View Post
                                Sve skromni zahtevi ... da se prave igrači za masnu lovudžu, da u isto vreme imamo dobre rezultate u EL i obavezno osvajanje ABA,
                                da sama igra mora zadovoljiti sve navijačke ukuse (zidanje, igra leđima to pod obavezno, odbrana PnR-la ko sveto pismo ... )
                                jbg, moglo bi ovako na 3-4 sitno kucane strane
                                to, i 0/19 trojke > 17/40 trojke
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X