Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Manda77 View Post
    Evo Jovanovic veceras dao 11p
    S kim smo igrali veceras? Moze neki izvestaj?

    Comment


    • Sa Tofašom,imaš na drugoj temi

      Comment


      • Originally posted by Боги View Post
        Fleš iz Pionira večeras glasi da je Pero Antić trač, ali se 4ka traži i biće kvalitetan igrač
        Hvala Bogu.

        Comment


        • Originally posted by Боги View Post
          Fleš iz Pionira večeras glasi da je Pero Antić trač, ali se 4ka traži i biće kvalitetan igrač
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by NateHuffman View Post
            Ima zanimljivih ali nadam se ne za nas. Nisam neki fan africkih igraca. Ima talentovanih, ali vecina je prekasno pocela da igra. Nisam gledao sastave. Meni je interesntan defanzivac nigerijac moses kingsley, ali ne za nas
            Tomas Robinson bi mogao da prođe samo što je odbio Fener i 2m za sezonu ... moraš malo da spustiš letvicu, previsoko je to za nas.
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Originally posted by NateHuffman View Post
              S kim smo igrali veceras? Moze neki izvestaj?
              Tofas, imas na drugoj temi, statistiku i sve ostalo.
              Last edited by Manda77; 09-09-17, 19:22.

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Prerano se otpisuje Jovanovic i hrani govnima, pogotovu sto ga niko nije video kako igra i samo se pustaju buve. Taj decko ima dobar potencijal, to sto mozda odmah ne moze da odgovori nekim potrebama je normalno i za mnogo iskusnije igrace od njega. Dici sidro nakon meseca dana priprema od njega i nula takmicarskih utakmica je glupost. Postoji i gomila igraca koja na utakmicama pokaze drugacije lice od treninga. Njega naravno jashe problem sto za razliku od Jankovica (koji iako igra 4 je pre svega igrac koji igra face up prema kosu i igra sa loptom u rukama) on ce biti limitiran na reket, i eventualno da lurkuje oko linije za 3 u nekim situacijama. U odnosu na USA u D-Ligi i NCAA, u Evropi drugaciji je pristup igri u reketu i zadaci koji se traze od visokih igraca. Morace da poradi na pozicioniranju, na kontakti igri i udvajanjima kao i kampovanju u reketu koje je prisutno ovde. Kad se navikne na te neke stvari i njemu ce da se otvori prostor.

                Otpisati nekog nakon mesec dana priprema je u najmanju ruku idiotski...
                posto cenim da je upuceno meni evo da odgovorim:

                niko jovanovica nije otpisao, a jos manje ga hranio govnima
                moja teza je bila, da ako dolazi antic to verovatno znaci da nasi nisu zadovoljni onim sto je jovanovic pokazao i da je trenutno daleko od upotrebljivog

                a s obzirom da su dugo stizale informacije da se trazi cetvorka, a sad odjednom najava kuma i jos nekih da se ipak gleda 5/4 ili antic tip igraca...to me samo navodi na zakljucak da su u klubu ipak malo vise ocekivali od jovanovica, i kad to nisu dobili(sto ne znaci da nece kasnije), trazi se osigurac na 5

                Comment


                • Pa to je i Čović izjavio.. Da se takav tip igraca traži

                  Comment


                  • Borovnjak nam ubacio večeras 21p + 7sk ... eto rešenja
                    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                    Comment


                    • Eric Moreland. Pa da zaigramo..

                      Comment


                      • Originally posted by Боги View Post
                        Pa to je i Čović izjavio.. Da se takav tip igraca traži
                        Ček se Laza da dođe i napiše kako je to Čović izjavio dakle stize suprotan igrač od toga, možda čak i da nekoliko prijedloga

                        Comment


                        • Originally posted by kankkunen View Post
                          Tomas Robinson bi mogao da prođe samo što je odbio Fener i 2m za sezonu ... moraš malo da spustiš letvicu, previsoko je to za nas.
                          Znam za robinsona i fener i ja sam pisao o tome, to vise na konto price da nam je nudjen bennett. perry jones bi mogao da prodje. Nama je sve direktno iz nba nerealno sada. Mada ima cudnih stvari po kampovima. Sigurno ce otpasti dosta igraca sa twoway. Prosle godine je dosta dobrih cetvorki u d-ligi potpisalo nba ugovore. Isprati kingsley-a ako igra na afrobasketu. Ozbiljan defanzivac, ali kao vecina afrikanaca, sirov i neskolovan. A ima facu ko da mu je 35, a ne 22, 23

                          Last edited by NateHuffman; 09-09-17, 19:53.

                          Comment


                          • Originally posted by NateHuffman View Post
                            A ima facu ko da mu je 35, a ne 22, 23
                            s obzirom odakle je, verovatno i ima 3 banke

                            Comment


                            • Originally posted by Боги View Post
                              Eric Moreland. Pa da zaigramo..
                              Drugar od QMiller'a i Ostina? Ne bih rekao da je to moguće nakon svega.

                              Comment


                              • CJ Fair?

                                Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X