Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pre svega da kazem da je dolazak Rocestija dobar potez iz vise razloga.
    Dobili smo pleja koji je sasvim solidan u razigravanju i odlicno vrti pik,a pre svega skorer sa odlicnom prackom.
    Odlicno je i to sto ce Radicevic stasavati uz njega,nesto slicno kao u slucaju M-Will i Jovke.
    Sve u svemu,zadovoljan sam.
    Sto se visokog igraca tice,ocigledno se trazi kombo 4-5 jer u klubu nisu zadovoljni Jovanovicem.
    Iskreno,voleo bih Peru Antica gledati u nasem dresu,ali u ovom trenutku samo ako bi on bio zamena za Jovanovica. Treba nam igrac sa dosta boljim atletskim sposobnostima od Pere. Ne bih se bunio da taj igrac bude K. Jones.

    Comment


    • Samo mi nije jasno gde si kod jonesa video taj atleticizam. On je dobar igrac ali nikako se za njega ne moze reci da je atleta.

      Ako nam nije dobar prvi pik valja li drugi? Sta je sa Derrick williamsom? Tomas robinson i dalje nije nista potpisao?

      Comment


      • Ne bih da ponavljam sve sto su kolege forumasi rekli pre mene. Tim pre sto mnogi mnogo bolje poznaju kosarku. Samo cu reci da mislim da je Rocesti pravi igrac za nas tim i da sam jako zadovoljan njegovim potpisom. Alimpije je ocigledno puno toga preuzeo od Radonje, bice gresaka, ali bice Kalemegdan u junu, ne sumnjam.
        "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

        Comment


        • Ali bukvalno mi se prikenja kad čujem da bi neki igrač dobro legao jer je jelte™ veliki Ciganin

          Ako je neko bio Anti-Rom™ u svom mandatu u Zvezdi, to je baš pomenuti Antić koga je bolela patka slatka da se cima tu nešto po terenu, gde god je bio nakon nas pokazao je makar duplo Zvezdaštvo™ u odnosu na nas. To što je imao veće pare ga apsoutno ne opravdava, jer ako si Ciga onda valjda količina šuški nije osnovni motiv za zalaganje na terenu?

          Znate ko su najveći Cigani uopšte u Crveno belom dresu? To su ljudi poput Omara Tomasa, Đenke i Laze. Oni koji kidaju na terenu ne pitajući ni za pare ni za protivnika. A ne oni koji svoju ciganštinu®© prikazuju na tnjiteru i fejsglupu.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Kontam da je veliki riik uz veliku platu ali ja bih tako slatko rizikovao sa njim. Jel on bas tolika dileja to mi reci?
            sjajna ideja
            dati velike pare igracu koji je oteran iz svakog kluba u kom je bio

            i btw, benet je bio 1.pik samo zato sto je GM klivlenda resio da se pravi pametan
            niko drugi ne bi njega uzeo sa te pozicije
            uglavnom je bio projektovan oko 15.mesta

            Comment


            • I ja mislim da će više na 5, u svakom slučaju bilo bi interesantno vidjeti tu kombinaciju sa Lesortom i njim na terenu. Ne mogu da se setim da li ga je Žoc uparivao sa Ekpeom , i kako je to izgledalo. Još nešto, već imamo 3 "stranca", teško da dolazi još jedan. Tako da je Pero vrlo izgledan. Bar je takvo iskustvo iz prethodnih sezona

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Ali bukvalno mi se prikenja kad čujem da bi neki igrač dobro legao jer je jelte™ veliki Ciganin

                Ako je neko bio Anti-Rom™ u svom mandatu u Zvezdi, to je baš pomenuti Antić koga je bolela patka slatka da se cima tu nešto po terenu, gde god je bio nakon nas pokazao je makar duplo Zvezdaštvo™ u odnosu na nas. To što je imao veće pare ga apsoutno ne opravdava, jer ako si Ciga onda valjda količina šuški nije osnovni motiv za zalaganje na terenu?

                Znate ko su najveći Cigani uopšte u Crveno belom dresu? To su ljudi poput Omara Tomasa, Đenke i Laze. Oni koji kidaju na terenu ne pitajući ni za pare ni za protivnika. A ne oni koji svoju ciganštinu®© prikazuju na tnjiteru i fejsglupu.

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  A ne oni koji svoju ciganštinu®© prikazuju na tnjiteru i fejsglupu.

                  Comment


                  • Bice da nisam jedini kome se kenja od ideje imati cigansture u timu.

                    Comment


                    • Benet je odbijen izmedju ostalog i jer je trazio dosta vecu lovu od one koju smo mi spremni da platimo. A i decka nesto preterano ne zanima basket, to je bio i info iz Fenera.

                      Comment


                      • Da je Bolden ostao, a Pero zamenio Bjelicu, ekipa bi bila vrhunska.
                        Ja sam covek fin i suptilan.

                        Comment


                        • Kakav crni Benet?? Za njega je Tejic mesozder i motivator.
                          Ja sam covek fin i suptilan.

                          Comment


                          • Rocesti, Radicevic
                            Feldin, Lazic, Radanov/Davidovac
                            Dangubic, Keselj, Dobric
                            Antic, Jankovic, Apic
                            Lesort, Bjelica, Jovanovic

                            U sustini to bi trebalo da bude to. Lazarevic ce u FMP, Rakicevic ima opciju i za neke druge klubove. Jedina dilema je Radanov ili Davidovac, ali ne bih se iznenadio ni da obojica ostanu, mada je po meni 15 igraca malo previse.
                            Last edited by Markoss; 09-09-17, 12:20.

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Ali bukvalno mi se prikenja kad čujem da bi neki igrač dobro legao jer je jelte™ veliki Ciganin

                              Ako je neko bio Anti-Rom™ u svom mandatu u Zvezdi, to je baš pomenuti Antić koga je bolela patka slatka da se cima tu nešto po terenu, gde god je bio nakon nas pokazao je makar duplo Zvezdaštvo™ u odnosu na nas. To što je imao veće pare ga apsoutno ne opravdava, jer ako si Ciga onda valjda količina šuški nije osnovni motiv za zalaganje na terenu?

                              Znate ko su najveći Cigani uopšte u Crveno belom dresu? To su ljudi poput Omara Tomasa, Đenke i Laze. Oni koji kidaju na terenu ne pitajući ni za pare ni za protivnika. A ne oni koji svoju ciganštinu®© prikazuju na tnjiteru i fejsglupu.
                              Bravo Laki za komentar, već imamo jednog polupenzionera u timu (Bjelica) ne treba nam još jedan. I to ne zbog godina nego zbog stava na terenu. Ročesti je takođe zašao u poznije košarkaške godine, ali se to još uvek ne vidi u njegovoj igri. Treba nam igrač od 25-30 godina sa minimum dve, tri godine igranja u Evropi.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Markoss View Post
                                Rocesti, Radicevic
                                Feldin, Lazic, Radanov/Davidovac
                                Dangubic, Keselj, Dobric
                                Antic, Jankovic, Apic
                                Lesort, Bjelica, Jovanovic

                                U sustini to bi trebalo da bude to. Lazarevic ce u FMP, Rakicevic ima opciju i za neke druge klubove. Jedina dilema je Radanov ili Davidovac, ali ne bih se iznenadio ni da obojica ostanu, mada je po meni 15 igraca malo previse.
                                Nije to mnogo, za paklen tempo utakmica i putovanja, još ne daj bože nekih povreda...Nadam se da Alimpije neće forsirati nosioce 25+min, na manje bitnim tekmama.

                                Comment

                                Working...
                                X