Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Grobari nam uzeli prvog pika?

    konacno malo zanimljivosti na nasim transfer listama. Neka neka, konkurencija je uvek zdrava.
    Spoiler
    Pa dobro,znači malo su omlitavili.
    Pre su otimali iz našeg rostera,potpisane i sa legalnim ugovorima,sad samo prve pikove.
    Znači ojačali smo,a oni malo otupeli.
    Last edited by Talični Tom; 28-08-17, 11:38.
    sigpic
    ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Isto ka`i vi
      KKP Telekom?
      Ja sam covek fin i suptilan.

      Comment


      • Ako je Vilijam-Gos toliko moćan da dovede do smene na prestolu svaka čast. Neka im ga neka igra, valjda će manje kukati i lagati. Može Muta da citira sam sebe i stidi se. Ajmo mi da nama stigne Munford ili neko još bolji pa da gazimo.

        Comment


        • Ja sam odmah na pocetku smatrala da on nije igrac zna nas. Nije neko ko bi nam pravio razliku jer nama treba jako dobar igrac na toj poziciji. On je mlad i nema dovoljno iskustva. Mislim da ce Covic da dovede znatno kvalitetnijeg i iskusnijeg igrača nama, a oni nema misle da su nam 'oteli igrača' smešni su! [emoji16]


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Isto ka`i vi
            Verovatno...

            Samo pitam, jer dok mi nismo skinuli BAT nismo nikog ni potpisali...

            Jos jedno pitanje: A otkuda Vama pare?

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Ma, cekam Covicevo saopstenje.
              Poslao ga gohlubom pismonošom ali je presretnut negde oko Humske...da li je dron ili kakav jastreb za sada se ne zna.

              Originally posted by drakon1 View Post
              Opet pitam: Kako ce komsije registrovati igraca, a imaju trostruki BAT?
              Originally posted by Dobar Los Milos View Post
              Nece ga prijaviti, nego menjati dresove.
              Srediće im Bata BAT-a
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Hogar View Post
                Ako je Vilijam-Gos toliko moćan da dovede do smene na prestolu svaka čast. Neka im ga neka igra, valjda će manje kukati i lagati. Može Muta da citira sam sebe i stidi se. Ajmo mi da nama stigne Munford ili neko još bolji pa da gazimo.
                Mislim da se nece stati na William-Gossu, nego da je on samo prethodnica...

                Comment


                • Originally posted by drakon1 View Post
                  Jos jedno pitanje: A otkuda Vama pare?
                  To se ne pita
                  Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                  Comment


                  • je l istina da je od nas goss trazio 475 + bonusi? uz dvogodisnji rastuci ugovor?

                    Comment


                    • Originally posted by drakon1 View Post
                      Mislim da se nece stati na William-Gossu, nego da je on samo prethodnica...
                      Sad je kao i Cedeviti svima "now or never" (ili barem jedno duze vreme), tako da me ne cudi.
                      Ja sam covek fin i suptilan.

                      Comment


                      • Čekaće poslednji momenat pred registraciju da skinu BAT i završe ugovore...

                        Je li to provjerena informacija oko mlađeg burazera i KKP?

                        Ako je tako, to je baš zanimljivo, pitam se da li će navijači uopšte dolaziti na utakmnice ili će sa prezirom bojkotovati klub koji živi od Batinih para...

                        Comment


                        • Originally posted by ivica14 View Post
                          je l istina da je od nas goss trazio 475 + bonusi? uz dvogodisnji rastuci ugovor?
                          Ma da, ali tamo se igra za stipendije i deplasirano je pitati za koliko igra kada je odgovor da budžet za plate nije veći od 1K jura...pa ti podeli na 12 igrača.
                          Ali hajde da stanemo sa ovim pitanjima koliko košta komšijina garnitura i odakle mu lova, mi imamo naše igrače našu muku, oni neka brinu o njihovoj...
                          Last edited by nebitan; 28-08-17, 13:33.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Erik Kartmen View Post
                            Čekaće poslednji momenat pred registraciju da skinu BAT i završe ugovore...

                            Je li to provjerena informacija oko mlađeg burazera i KKP?

                            Ako je tako, to je baš zanimljivo, pitam se da li će navijači uopšte dolaziti na utakmnice ili će sa prezirom bojkotovati klub koji živi od Batinih para...
                            Osim Velikog Maga Duleta (koje zelim brz oporavak i izlazak iz bolnice; NIJE ironija!), od koga su komsije jos zBATovane?

                            Comment


                            • Ne znam koliko je za.ovu temu al vidim da ovde palamudite)
                              Partizan ima solidan novac jer su produzeni ugovori sa NIS-om i Telekomom sto je oko 1.200.000
                              Plus su ljudi iz SNSa usli u klub pa ce biti para.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Ne znam koliko je za.ovu temu al vidim da ovde palamudite)
                                Partizan ima solidan novac jer su produzeni ugovori sa NIS-om i Telekomom sto je oko 1.200.000
                                Plus su ljudi iz SNSa usli u klub pa ce biti para.
                                Ovo je vrlo alarmantna spoznaja. Ako je tacna. Zasto nama niko ovako "ne ulazi"?
                                Last edited by drakon1; 28-08-17, 11:53.

                                Comment

                                Working...
                                X