Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Manda77 View Post
    Jos je igrac Barselone.Ucenjuju ga da raskine ugovor ili da ide da igra u drugu ligu za razvojni tim.
    Onda bi trebalo da raskine. Sumnjam da bi takav igrac igrao za njihov razvojni tim a to bi bilo sjajno pojačanje za nas. To je moje mišljenje. Ne znam koliko je realno...

    Comment


    • Taj bez 800k neće da priča

      Comment


      • Barsa trazi ko ce otkupiti Ugovor Rajsa koji je 1,4 miliona evra.
        Cak nisu pristali da Makabi pokrije pola ugovora a pola oni.

        Comment


        • Originally posted by Tesla/24 View Post
          Taj bez 800k neće da priča
          Moraće ako misli da igra u Evropi, ima tri banke, karijera u padu već par sezona ... nije više u poziciji da bira.
          Pominje se Kina kao mogućnost, tu već može da dobije 1m po sezoni.
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Originally posted by kankkunen View Post
            Moraće ako misli da igra u Evropi, ima tri banke, karijera u padu već par sezona ... nije više u poziciji da bira.
            Pominje se Kina kao mogućnost, tu već može da dobije 1m po sezoni.
            Bas ne mora, ima ugovor koji je vazeci na 1,4 miliona, on kako okrenes ce dobiti taj novac, dal igrao u nekom drugom klubu pa ga placali po pola ili odmorio jednu sezonu. Nece on pristati na raskid bez isplate ugovora sigurno, bas zato sto je u tim godinama, moze da odmori jednu sezonu bez problema, a u Kinu isto moze kad hoce.

            Comment


            • Originally posted by 011 View Post
              Bas ne mora, ima ugovor koji je vazeci na 1,4 miliona, on kako okrenes ce dobiti taj novac, dal igrao u nekom drugom klubu pa ga placali po pola ili odmorio jednu sezonu. Nece on pristati na raskid bez isplate ugovora sigurno, bas zato sto je u tim godinama, moze da odmori jednu sezonu bez problema, a u Kinu isto moze kad hoce.
              OK, nisam mislio isključivo na ovu sezonu ...
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Originally posted by blek hils View Post
                I ja bih to voleo. Mislim da Lazarević može da bude baš koristan ovom timu. Šteta. Čak mislim da on ima još dve godine ugovora, što znači da je veliko pitanje da li će u poslednjoj godini ugovora dolaziti jer to podrazumeva da mora da produži ugovor. Koliko će to ići glatko nisam siguran. Ne znam, mislim da ponekad zaista grešimo, neke igrače uzimamo zdravo za gotovo, a oko nekih pravimo ne znam kakvu buku - ogromni talenti, ovo - ono, pa se danima pričaju bajke. Lazarević je prilično obećavao, potpisao bez problema profi ugovor, igrao pošteno u FMP, pokazao da ima određene kvalitete i da može dosta da napreduje bukvalno u svim segmenitma, uz to već sada bi mogao da igra protiv bilo koga dosta korektno, a ponovo ga vraćaju. Šteta zaista.
                Lazarevicev problem je taj sto nam je trenutno spoljnja linija mnogo mnogo jaca i stabilnija od unutrasnje. Verovatno zato i prednost Davidivcu, plus to sto je i Davidivac kod Alimpijevica imao veliki kredit i u FMP, sto govori da ga ceni kao igraca.

                Comment


                • Kakav Rajs. Demarkusa Nelsona, brata admirala zvati! Gdje je Lipovij?
                  Last edited by mikara92; 29-08-17, 18:07.

                  Comment


                  • Originally posted by mikara92 View Post
                    Kakav Rajs. Demarkusa Nelsona, brata admirala zvati! Gdje je Lipovij?
                    Izvini a sta hvali admiralu???
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Originally posted by Daba View Post
                      Izvini a sta hvali admiralu???
                      Da igra ove godine za Zvezdu Evroligu? Kosarkaske vestine.

                      Comment


                      • Originally posted by Chupa View Post
                        Da igra ove godine za Zvezdu Evroligu? Kosarkaske vestine.
                        Admiral nema kosarkaske vestine???
                        Au svasta cu ja ovde da procitam zaista.
                        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                        Comment


                        • U pravu si. Nelson ce u sezoni 2017/18 biti kalibar startnog pleja na Evroligaskom nivou. Moja greska.

                          Comment


                          • Demonte Harper.
                            Daj da njega dovedemo.Bio bi dobro pojacanje.
                            Da ne trazimo vise

                            Comment


                            • Manford je bek, a sta je onda Harper?

                              Comment


                              • Admiral je tata igre, ne smijemo zaboraviti da nas je odveo u polufinale Evrokupa sad tražimo nekog da nas uvede u polufinale Evrolige

                                Krilni centar

                                Originally posted by Боги View Post
                                Manford je bek, a sta je onda Harper?
                                Krilni centar
                                Last edited by Боги; 29-08-17, 18:59.

                                Comment

                                Working...
                                X