Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Ja sam ocekivao od ovog foruma da se razlikuje od onih fb stranica sa prefixom KKCz i veliki pozdrav za "verifkovanu fb" koji se bavi samo pljuvacinom radom kluba kojima je jedini izvor informacija sa foruma poput ovog. Mozda si tamo procitao takve bombe, ovde nisam video te bombe a ni iz kluba. Od pocetka prelaznog roka nijedna bomba nije najavljena od bilo kog predstavnika kluba, niti su to radilil u godinama iza, zato sam i odgovorio na tvoj post sto si razocaran sa time da bombi nema, da si se smorio u odnosu na prethodne prelazne rokove. Toliko su navijaci otisli u neke visine da ne postoji igrac oko kojeg bi se svi slozili da je to ta bomba, svako bi nasao zamerku. Onda sam samo uporedio prosli i ovaj prelazni rok jer je sadasnji prelazni rok teska artiljerija u odnosu na leto 2016, samo treba vratiti vreme i staviti se u avgust 2016 a ne ceniti igrace po onome sto su pokazali tokom godine. Niko od nas ne zna sta ce nama doneti bilo koji igrac od ovih sto su potpisali ove sezone.
    Zato i jeste nervoza na playu i u tome jeste moja ironija jer nekima ni Munford nije bomba, Moris mozda jeste ili nije bomba ali velika vecina i ne zna za tog igraca kao sto cene Munforda po tome sta je pruzio u Barsi. Pulen je bomba jer ga pamte po igrama protiv nas, a garantujem da ti isti nijednu utakmicu ga nisu odgledali u Himkiju.
    Daj nam definiciju bombe pa da stavljamo slemove svi.
    Hahaha,dobro...ali mitske zveri su se pominjale na forumu samo tako,a dobro je poznato da sa ovog foruma odlaze vesti u novine..ali nije problem,ja nisam nista ocekivao,samo sam se nadao da ce to biti istina,jbg...svako oce da dovedemo nekog poznatog dobrog igraca,pa i ja.

    Na sve gledam optimisticki,pa i na ovo...i podrzavacu klub pa makar igrali keseljevi klonovi x10...samo mi se cini da se od odlaska bitnih igraca,to jest cele ekipe...sve radi preko one stvari,samo da se nekom nesto dokaze...opet,moje misljenje. ;)

    A definicija bombe,pa nzm...dajem primer,Papanikolau kad je trebao ono kao da potpise za nas,e to je npr bomba...poznat,iskusan,dobar igrac...prosto. ;)

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      Ipak bih sacekao da pogledam neku utakmicu...pa na kraju sezone da sumiramo...da ne budemo baba Vange...
      Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Ovaj tim je za 3 klase slabiji od proslogodisnjeg.
      Zapravo besmisleno je porediti ih.
      Naravno da je besmisleno porediti, ali mi se cini da ti tim poredis kao i neko ranije - ime vs. novo ime. Ovaj tim pre svega nije kompletan, tj. kompletiran. Nedostaje mozda i najbitniji igrac. + ako se bude odlucilo za novu cetvorku (bude trebalo da se angazuje), onda ce CZ biti kompletna u oktobru / novembru.
      Takodje, nije u redu porediti ni zbog cinjenice da je DR imao nevidjen kredit da se posle velikog kiksa (poraz od Cibone, koji se srecom nije odrazio kako je mogao) nastavi da pravi ekipu i dovodi igrace koji su uspevali da pruze daleko vise nego sto su bili placeni.
      Super je i necije prethodno poredjenje da je Jovic bolji od pleja koji ce da dodje. Prvo, ne znamo ko ce da dodje, a potom ne znamo kako ce taj neko da izgleda na terenu sa ostalim igracima. Da ne pominjem Joviceva odsustva zbog povrede. Momak je odlican, ali nemojmo praviti od ex igraca super heroje.

      Neko je napisao da ovaj tim treba porediti sa onim sa pocetka DR-ove ere.
      Donekle se slazem, uz ogradu da sam klub ima vise iskustva u EL i ABA, kao i nekolicina igraca. Takodje je KKCZ izgradila neko ime i imidz.

      @Pejko
      Ko je to krenuo sa uklapanjem?
      Vecina (bitnih) timova ima igrace koji ce igrati na EP.
      Svi treniraju sa onim sto im je na raspolaganju.
      Last edited by Grof; 23-08-17, 04:51.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Mozes li nas podsetiti na proslo leto koje su to atomske bombe bile, ajde ako se ne secas a i za ostale kakve su nam bombetine potpisale;

        ...
        Jel su to bombetine bile u odnosu na

        Radicevica na tri godine i 4 sezone acb lige,
        Lessorta na tri godine i draftovan za Nba,
        JJ tandem,najtalentovanije sto imamo od nase dece koji su zavrsili USA fakultete, u tom godistu u Srbiji nema bolje a ni u Evropi,
        Feldein,podseti me samo kada smo ikada kao klub doveli bilo kog igraca iz tima koji je osvajac El.

        Cekamo jednog koji ce mozda biti bolji od ovih gore a i ne mora...

        Atomske bombe dovodi Fener, Cska, Baskonija i Barsa za vise miliona,
        Last edited by Grof; 23-08-17, 05:03.

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Fale Meda i Fender u vezi opstenja sa sudijskom familijom, doduse ima i ovde par njih kojima to nije strano.
          Zar ima i takvih?!???
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Zar ima i takvih?!???

            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • ima li zivih? 😁

              Comment


              • Nema

                Comment


                • Ovde smo samo mi pilići.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Ceka Covic da plaknemo Krasnodar, nece da bude druga violina u vestima.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Malo nas je pomelo ovo izmedju Bostona i Klivlelnda, ali za par dana će bude plej.

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Ovde smo samo mi pilići.
                        Prasići...

                        Ako se ovo mrtvilo nastavi, nema nam druge nego da startujemo neki off-topic i da se modjusobno posvadjamo na, recimo 10 strana topika. Samo da pazimo da ne pokrenemo jos jednu seobu na forumu...
                        Last edited by drakon1; 23-08-17, 14:35.

                        Comment


                        • Originally posted by Hogar View Post
                          Malo nas je pomelo ovo izmedju Bostona i Klivlelnda, ali za par dana će bude plej.
                          Mogli smo se i mi ukljuciti u trejd.

                          Comment


                          • Originally posted by vinetu View Post
                            Mogli smo se i mi ukljuciti u trejd.
                            Nije doslo do dogovora zato sto je Klivlend trazio previse, Djumica i Pota.

                            Comment


                            • ajmo Ročesti i K.Jones

                              Comment


                              • Ajmo al da nam neko pozajmi još milion i po ili dva

                                Comment

                                Working...
                                X