Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by djuras View Post
    ko je najavljivao te bombe, moze neki izvor?
    izgleda da sam to propustio...
    Kum nas osveštao jutros A Bogi sinoć...

    Comment


    • Originally posted by Pejko View Post
      Ironican si previse,prvo...ja nisam rekao da ocekujem bombe,vec da su bombe NAJAVALJENE,drugo ti si napisao koga smo doveli prosle sezone,a nisi ko je tu bio jos...trece Feldein - Wade su tu negde,po tvom misljenju,za mene budalastina teska...necu ni da komentarisem uopste...lose si shvatio moju poruku,i krenuo sa nekim obrazlozenjem koje nije bilo potrebno...ja samo ne volim kad neko prica o bombama,a dovedemo neke slabije igrace od pomenutih bomba,i tvrdi da ce biti dobri,cekaj prijatelju da ih vidimo na delu.

      Sve najbolje. ;)

      Ja sam ocekivao od ovog foruma da se razlikuje od onih fb stranica sa prefixom KKCz i veliki pozdrav za "verifkovanu fb" koji se bavi samo pljuvacinom radom kluba kojima je jedini izvor informacija sa foruma poput ovog. Mozda si tamo procitao takve bombe, ovde nisam video te bombe a ni iz kluba. Od pocetka prelaznog roka nijedna bomba nije najavljena od bilo kog predstavnika kluba, niti su to radilil u godinama iza, zato sam i odgovorio na tvoj post sto si razocaran sa time da bombi nema, da si se smorio u odnosu na prethodne prelazne rokove. Toliko su navijaci otisli u neke visine da ne postoji igrac oko kojeg bi se svi slozili da je to ta bomba, svako bi nasao zamerku. Onda sam samo uporedio prosli i ovaj prelazni rok jer je sadasnji prelazni rok teska artiljerija u odnosu na leto 2016, samo treba vratiti vreme i staviti se u avgust 2016 a ne ceniti igrace po onome sto su pokazali tokom godine. Niko od nas ne zna sta ce nama doneti bilo koji igrac od ovih sto su potpisali ove sezone.
      Zato i jeste nervoza na playu i u tome jeste moja ironija jer nekima ni Munford nije bomba, Moris mozda jeste ili nije bomba ali velika vecina i ne zna za tog igraca kao sto cene Munforda po tome sta je pruzio u Barsi. Pulen je bomba jer ga pamte po igrama protiv nas, a garantujem da ti isti nijednu utakmicu ga nisu odgledali u Himkiju.
      Daj nam definiciju bombe pa da stavljamo slemove svi.

      Comment


      • Stavljali smo slemove za big Sofoa...realno on je u tom momentu licio na bombu ...onda ga je Daba demontirao u onom gradskom prevozu
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Ovaj tim je za 3 klase slabiji od proslogodisnjeg.
          Zapravo besmisleno je porediti ih.
          Sačekajmo ipak da krenu da igraju pa da ih procenjujemo. Ovako je besmisleno.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Sačekajmo ipak da krenu da igraju pa da ih procenjujemo. Ovako je besmisleno.
            Slazem se

            Comment


            • Sve košarkaška terminologija bombe, zveri, mitska bića ... pa onda grejalice, šlemovi zabavno, skroz.
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                Stavljali smo slemove za big Sofoa...realno on je u tom momentu licio na bombu ...onda ga je Daba demontirao u onom gradskom prevozu
                Ovakvo nipodastavanje Dabe vredi bar 10 dana - Bogi bi dao vise, nego ga zeza Pampers sada.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Ovakvo nipodastavanje Dabe vredi bar 10 dana - Bogi bi dao vise, nego ga zeza Pampers sada.
                  Ajde, ajde imas ti i boljih kandidata od mene...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Kosarkaski termini na temi prelazni rok. Pa na sta bi to licilo. Ovde nije basket vec shopping.

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Ajde, ajde imas ti i boljih kandidata od mene...
                      Nikako da naprave neku glupost
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by NateHuffman View Post
                        od trasnfer spekulacija bilo bi korisnije da neko od insajdera da neku informaciju kako su nasi zadovoljni treningom, kakva je situacija bila na merenjima. ko je dosao spreman ko ne. kakvi su utisci o pridoslicama?
                        Fizicki su svi izuzetni, osim Simanica. Neki imaju poseban program treninga kako bi poradili na nedostacima. Rakicevic, Dobric i Radanov su imali najbolje rezultate na testiranjima prije pocetka priprema, a Simanic najlosije. Cak daleko losije od pretposlednjeg.
                        Zanimljivo da Simanic ima samo 3 4% masti. Radi se sa njim individualno na povecanju masti i misicne mase, kao i na kondiciji koja je uzasna za nekog ko igra na tom nivou.

                        Nema jos tu kosarkaskih elemenata puno da bi se moglo pricati detaljnije.


                        Kod Manforda vjerovali ili ne problem je dogovor oko dolaska na pripreme. Nasi ga zele odmah posle zavrsetka obaveza oko reprezentacije. Dok on zeli odmor nekoliko dana.
                        Last edited by Genije10; 22-08-17, 21:50.

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Nikako da naprave neku glupost
                          Kad krene live tema ima da vam svane, spremite džebanu
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by kankkunen View Post
                            Kad krene live tema ima da vam svane, spremite džebanu
                            Fale Meda i Fender u vezi opstenja sa sudijskom familijom, doduse ima i ovde par njih kojima to nije strano.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Fale Meda i Fender u vezi opstenja sa sudijskom familijom, doduse ima i ovde par njih kojima to nije strano.
                              Da im dodeliš nesportsku
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Ako je kod Manforda problem tih nekoliko dana odmora... Glupo mi je pitati i tražiti precizan odgovor, ali valjda je to, to.

                                Comment

                                Working...
                                X