Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tesla/24 View Post
    Gde je i šta radi AJ Slaughter?
    Potpisao za Asvel, ali je do skora bio slobodan. On bi recimo bio ok opcija da nismo doveli Feldina, kao zamena za Đenku recimo.

    Comment


    • Originally posted by Tesla/24 View Post
      Gde je i šta radi AJ Slaughter?
      Asvel
      Bogi brzi[emoji51]

      Comment


      • Slabo ste mi odusevljeni zbog mitske zveri na petici. Mislio sam da ce goreri forum...ajd tog pleja da kaparisemo pa sto se mene tice moze 4 da saceka.

        Comment


        • Originally posted by Боги View Post
          Evo vam, ko je dokon pa gledajte. Spisak slobodnih plejmejkera na tržištu.

          Dakle, igrač iz Evrope sa iskustvom po mogućstvu EL ( i naravno Miškov )

          http://www.eurobasket.com/Available-Players.asp?Posit=1
          hm, jel neko vidi gde je Pulen na listi?

          Comment


          • Originally posted by crni_redstar View Post
            Slabo ste mi odusevljeni zbog mitske zveri na petici. Mislio sam da ce goreri forum...ajd tog pleja da kaparisemo pa sto se mene tice moze 4 da saceka.
            Ovde se izgleda ocekivalo da ta mitska zver osim pipanja vrha table, ima i sofisticiranu igru na postu, suta bacanja makar 85%, i ima izrazito visok kosarkaski IQ.

            Comment


            • Originally posted by Боги View Post
              Evo vam, ko je dokon pa gledajte. Spisak slobodnih plejmejkera na tržištu.

              Dakle, igrač iz Evrope sa iskustvom po mogućstvu EL ( i naravno Miškov )

              http://www.eurobasket.com/Available-Players.asp?Posit=1
              Ajde da krenemo, ja cu da prelistam sve

              Na prvu mi je zapao za oko Andrew Anderson, on je zario po Washingtonu ali je on Pullen rad kombo vise - scorer taj ne moze da razigra na basketu u kvartu a kamoli na EL nivou Ima i iskustvo u Evropi, jednu polusezonu u Turskoj

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                hm, jel neko vidi gde je Pulen na listi?
                On je van svake konkurencije

                Comment


                • Pokušati i ove godine sa Munfordom,ono u Barsi ne može da se uzme kao merodavno..Momak je ubica

                  Comment


                  • A ej dzi prajs?

                    Comment


                    • Originally posted by Tesla/24 View Post
                      Pokušati i ove godine sa Munfordom,ono u Barsi ne može da se uzme kao merodavno..Momak je ubica
                      Meni je on skroz OK igrač.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Originally posted by crni_redstar View Post
                        A ej dzi prajs?
                        Prajs u Kini ako mislimo na istog.

                        Comment


                        • Mislite li da je Manford igrač koji druge može činiti boljima i da je dobar asistent na EL nivou?

                          Ja i nisam siguran.. Iako dosta gotivim tog igrača

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Prajs u Kini ako mislimo na istog.
                            Za masnu livu verovatno?

                            Comment


                            • Ajmo dalje. Alex Hamilton je combo/scorer koji uglavom slasuje jer spolja suta maltene nema. Ima osrednji midrange i moze da kreira, pogotovu je opasan u PnR kad kreira. Atleta, ima defanzivni potencijal. Za njega bi imali para sigurno.

                              Comment


                              • Originally posted by Боги View Post
                                Mislite li da je Manford igrač koji druge može činiti boljima i da je dobar asistent na EL nivou?
                                Ja i nisam siguran.. Iako dosta gotivim tog igrača
                                Evo,tu je i tvoj ljubimac Okaro, ako sam dobro video ...
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X