Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobrodošao Matija! Znam da je pisalo da je gotovo, da je dogovoreno, ali ono dok ne potpiše nisi siguran.

    Comment


    • Originally posted by NateHuffman View Post
      Da moze da igra i na cetri za mene bi to bio bas taj igrac! Tu zver sam nekako uvek zamisljao na 4/5
      Miler je bio prava miCka na 4.
      Ja sam covek fin i suptilan.

      Comment


      • falim te Bože! Dobrodošao!

        Comment


        • Dobrodosao Matijas. Veliki posao za nas klub, jako veliki. Mnogo politickih i menadzerskih igara je bilo ovde (Misko-Raskovic-Bamberg-Nanter), i samo velika zelja igraca je presudila da dodje u KKCZ, posto je na kraju sam otkupio svoju slobodu od Francuza. Kada se tome doda da je potpisao trogodisnji, ovo se dugorocno moze ispostaviti kao najbolji posao prelaznog roka.

          E da, da li sad dobijamo onu trening kompenzaciju od francuskog saveza, o kojoj je Vujosevic stalno pricao?
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            U modernoj kosarci su undersized centri, koji su brzi i skocni dosta korisni. Eto na sutu prostora za napredak, a da vec sada ima i dobar sut, kostao bi tri puta vise. Ovo je nas limit.
            Ma sve je to ok. Samo kazem da mi se cini da to nikad nije bila nasa filozofija i da su nam klasicne petice bile kompetitivna prednost. Nekad su te undersized petice iskljucivo tu zato sto iz amerike ne mozes dovesti peticu vec cetvorku koju ce ti igrati na pet. Video sam na nekom klupu sa SL da je uzeo jedan sut. Mozda ima prostora da se to usavrsi. Druga upitna stvar je njegov kosarkaski IQ koji ovde nisu mnogo hvalili.
            U svakom slucaju nadam se da ce opravdati poverenje i da ce biti dobar koliko ga hvalite.

            Comment


            • Zvezdasi...Cestitam na ovom potpisu.

              Comment


              • Dobrodosao!

                Comment


                • Originally posted by NateHuffman View Post
                  Ma sve je to ok. Samo kazem da mi se cini da to nikad nije bila nasa filozofija i da su nam klasicne petice bile kompetitivna prednost. Nekad su te undersized petice iskljucivo tu zato sto iz amerike ne mozes dovesti peticu vec cetvorku koju ce ti igrati na pet. Video sam na nekom klupu sa SL da je uzeo jedan sut. Mozda ima prostora da se to usavrsi. Druga upitna stvar je njegov kosarkaski IQ koji ovde nisu mnogo hvalili.
                  U svakom slucaju nadam se da ce opravdati poverenje i da ce biti dobar koliko ga hvalite.
                  Pazi kod centara je mnogo vazniji raspon ruku u odnosu na samu visinu. Lessort je 206-7cm, cinjenica da je on 212-213 ne bi znacila nista za njegovu igru. Ima raspon ruku 219cm sto je mnogo vaznije pogotovu u odbrani i u skoku. On je klasicna petica po nacinu na koji igra, samo sto je zbog atletskih predispozicija kao munja na terenu. On je samo santimetar nizi od Zirbesa koji je takodje cista petica. To sto nema igru u postu jos uvek razvijenu je takodje uobicajeno za danasnju kosarku. Ako hoces da zaigras kao mlad i da budes primecen onda treba da branis PnR i obruc (sto on radi), trcis tranziciju i rollas iz PnR u napadu. U svim tim aspektima je on na samom vrhu u Evropi za svoje godiste. Plus iz godine u godinu napreduje.

                  Nece on dobiti drasticno drugaciju ulogu od nasih prethodnih centara, s tim sto ce tranzicija da dobije novu dimenziju kao i ofanzivni skok. Delovace to malo brze na terenu a sad mozemo i u kontinuitetu da igramo u jacem tempu, jer ne vuces Kuzmica ili Bobija po terenu i koje bi bukvalno patosirao za 3-4 minuta takve igre.

                  Comment


                  • To je toDobrodoslica Lesortu

                    Comment


                    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                      Zvezdasi...Cestitam na ovom potpisu.
                      Hvala, ipak si imao kad....da čestitaš.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Im Lessort igru ledjima, bar da napadne sitnijeg igraca posle preuzimanja. Mene zanima dal ce biti petorka Bjelica/Matija zajedno gde u napadu Lessort igra klasicnu peticu dok Milko igra spolja ili na visokom postu, a u odbrani Lessort juri 4-oke po liniji za tri dok Milko brani peticu.

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Pazi kod centara je mnogo vazniji raspon ruku u odnosu na samu visinu. Lessort je 206-7cm, cinjenica da je on 212-213 ne bi znacila nista za njegovu igru. Ima raspon ruku 219cm sto je mnogo vaznije pogotovu u odbrani i u skoku. On je klasicna petica po nacinu na koji igra, samo sto je zbog atletskih predispozicija kao munja na terenu. On je samo santimetar nizi od Zirbesa koji je takodje cista petica. To sto nema igru u postu jos uvek razvijenu je takodje uobicajeno za danasnju kosarku. Ako hoces da zaigras kao mlad i da budes primecen onda treba da branis PnR i obruc (sto on radi), trcis tranziciju i rollas iz PnR u napadu. U svim tim aspektima je on na samom vrhu u Evropi za svoje godiste. Plus iz godine u godinu napreduje.

                          Nece on dobiti drasticno drugaciju ulogu od nasih prethodnih centara, s tim sto ce tranzicija da dobije novu dimenziju kao i ofanzivni skok. Delovace to malo brze na terenu a sad mozemo i u kontinuitetu da igramo u jacem tempu, jer ne vuces Kuzmica ili Bobija po terenu i koje bi bukvalno patosirao za 3-4 minuta takve igre.
                          iz tvojih usta u bozije usi! to je vec druga prica

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Pazi kod centara je mnogo vazniji raspon ruku u odnosu na samu visinu. Lessort je 206-7cm, cinjenica da je on 212-213 ne bi znacila nista za njegovu igru. Ima raspon ruku 219cm sto je mnogo vaznije pogotovu u odbrani i u skoku. On je klasicna petica po nacinu na koji igra, samo sto je zbog atletskih predispozicija kao munja na terenu. On je samo santimetar nizi od Zirbesa koji je takodje cista petica. To sto nema igru u postu jos uvek razvijenu je takodje uobicajeno za danasnju kosarku. Ako hoces da zaigras kao mlad i da budes primecen onda treba da branis PnR i obruc (sto on radi), trcis tranziciju i rollas iz PnR u napadu. U svim tim aspektima je on na samom vrhu u Evropi za svoje godiste. Plus iz godine u godinu napreduje.

                            Nece on dobiti drasticno drugaciju ulogu od nasih prethodnih centara, s tim sto ce tranzicija da dobije novu dimenziju kao i ofanzivni skok. Delovace to malo brze na terenu a sad mozemo i u kontinuitetu da igramo u jacem tempu, jer ne vuces Kuzmica ili Bobija po terenu i koje bi bukvalno patosirao za 3-4 minuta takve igre.
                            Mislim da su Zirbesu ti cm naduvani i da nema toliko koliko mu stoji.

                            Comment


                            • Comment


                              • Добродошлица митској звери

                                Comment

                                Working...
                                X