Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
    Samo me vi zajebavajte Imam sreće što mesečni račun radimo krajem meseca imam 15 dana da smislim nešto
    Kaži joj da je neko provalio i marnuo ta 2 vinjaka i gajbu piva
    Sigurno će da ti poveruje...
    Samo nemoj da se vadiš tako što ćeš joj kupiti poklone ili cveće inače si na*eb'o u startu...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Bici brate red alert,obustavi sve akcije
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Jbt po tebi Gang ove nase moderatorke su cuda-prirode.
        Dobijaju jedno 5 puta za mesec dana
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Javna opomena svim clanovima koji nemaju elementarnu kulturu i ocigledno ne znaju da se ponasaju na ovakvim mestima: pomene li jos neko nas mesecni ciklus, pms i ostale sl. budalastine, direktno ili indirektno, dobice automatski ban i to na duzi rok!

          tt sa A5 u inat Mi6
          Last edited by miloolja; 12-08-17, 21:22.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Kakav si prostak Gangaricu
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Upravo kupljen. Slijedi akcija. Može proći Gang?

              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Jbt po tebi Gang ove nase moderatorke su cuda-prirode.
                Dobijaju jedno 5 puta za mesec dana
                Ja zaista ne znam o čemu ti pričaš nevaljalče jedan Eto dobio sam opomenu zato što si tako nevaljao
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Naravno da ne znas, kada se plasis bana vise nego Eme
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Naravno da ne znas, kada se plasis bana vise nego Eme
                    Ja tek sada vidim te tvoje viteške osobine kako si odma stao u gard da braniš lepšu populaciju foruma prosto si me sad kupio za sva vremena Nego Dušanoviću treba mi tvoj savet pošto si opšte poznat kao kavaljer i veliki šmeker.Sviđa mi se jedna forumašica ali ne znam kako da joj to kažem,i imam problem što sam oženjen.Daj neki savet prosvetli ove moje crne misli

                    Nego umalo da zaboravim kao ugledan član foruma ne smeš da kršiš pravila,zaista ne želim da te uklone ljubi te brat nemoj više da iznosiš stvari iz privatnog života tipa kako mi se žena zove itd,neću moći da izdržim da ostanem i bez tebe

                    4.9 Najstrože je zabranjena bilo kakva aluzija na nečiji privatni zivot, čime se neki član bavi u realnom životu, gde živi, šta radi, kako zarađuje, kao i iznošenje bilo kakvih privatnih podataka!
                    Last edited by Lord Gangarić; 12-08-17, 22:18.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Razvedi se ... tako da ces resiti problem braka.
                      A sto se tice prilaska smislices ti vec nesto, kreativno, zanimljivo, iskusno, muro, ne-detinjasto, a u isto vreme i sarmantno i duhovito - ne sumnjam u tebe uopste.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Moraš malo da mi pomogneš nisam dugo radio tako nešto
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangarić View Post

                          Nego umalo da zaboravim kao ugledan član foruma ne smeš da kršiš pravila,zaista ne želim da te uklone ljubi te brat nemoj više da iznosiš stvari iz privatnog života tipa kako mi se žena zove itd,neću moći da izdržim da ostanem i bez tebe
                          Izjavi covek koji me konstantno zove licnim imenom i ostade ziv.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Pa lično ime ti stoji na nicku a to je dozvoljeno Moraš malo bolje da izučiš pravilnik Miloolja nam se toliko mučila da ga lepo ispiše a ti ga nisi ni pročitao kako treba
                            Last edited by Lord Gangarić; 12-08-17, 22:30.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                              Pa lično ime ti stoji na nicku a to je dozvoljeno
                              Pazi ovako, podatak koji si ti vec izneo ovde - i to jedno petnaest hiljada puta do sada, ne moze biti otkrivanje informacija o tebi.
                              Mislim ja i da hocu ne mogu da iznesem nesto o tebi, sto vec nije izneto. Jer si sve o sebi odavno ovde svima rekao. Svaku sitnicu jbt, opises ceo svoj dan od jutra pa do sutra, jos nam samo fali da pocnes da nagovestavas kada ces u vc da ides. Ili ne fali - pisao ako se dobro secam i o tome kada ides da se tusiras.
                              Sta znam, ponela te valjda popularnost, pa se otvaras - lepo je to. U rangu ovih nasih rijaliti zvezda.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Sve ja to znam,ali eto plašim se da neko to pogrešno protumači i da ne ostanemo bez tebe Meni ne smeta i nema potrebe da se nerviraš čuo sam da to utiče na kožu da hoće brže da stari I hvala ti što misliš da sam popularan,to mi mnogo znači pogotovo kada dođe od tebe
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X