Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Princoni View Post
    Ma Olja je postala admin pa kako obicaji foruma nalazu svako ko dobije administratorsku funkciju mora da banuje svoja tri omiljena forumasa na 5 dana ...

    Kako stvari stoje otvorilo se super moderatorsko mesto za naseg super Gorana. Mislim da je volja naroda ovde kristalno jasna i da bi svako mimoilazenje Gorana pri davanju funkcije dovelo bi do novih nereda na forumu
    Kad postanem super admin, princonoviću setiću se tvojih zasluga i prvo što ću uraditi je trajno uklanjanje pobede sa foruma pod izgovorom nestručno i laičko pisanje u temi FKCZ.

    Ovo se može promeniti samo ukoliko pre toga dobije neki ban da vidimo da nije infiltriran u redove vlasti.

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Принцоновић ово ради слично као председник/премијер 2012. године. Да неко узме функцију уместо њега и касније он постане главни и преузме исту.

      Неће ти проћи то на овом форуму, проваљен си
      Nemam takve ambicije na forumu

      Originally posted by GOKU View Post
      Kad postanem super admin, princonoviću setiću se tvojih zasluga i prvo što ću uraditi je trajno uklanjanje pobede sa foruma pod izgovorom nestručno i laičko pisanje u temi FKCZ.
      .
      Smislicu ti ja neki bolji i uverljiviji izgovor . Sve u svemu Pobeda mora biti uklonjen, on je kukolj ovoga foruma
      Last edited by Lion; 21-08-17, 15:36.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Mene zanima ko je Keyser Soze
        U međuvremenu sam saznao, ne pitajte me kako jer vam ne mogu reći..

        Comment


        • Originally posted by GOKU View Post
          U međuvremenu sam saznao, ne pitajte me kako jer vam ne mogu reći..
          Mislim da sam i ja skontao, ali nisam siguran, no totalna nebitna stvar.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Већ 2 противника имам, очигледно на овом форуму ако си миран и не кршиш правила то некоме смета

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Šta je bre ovo, kakvo je ovo rasulo?
              Nema me 12 sati i haos
              P.S.
              Verovatno sam ja sledeća...
              Maro, tebe kad nema na forumu nastane potpuni haos. Ubuduće ne ostavljaj ovo mjesto više od 2h. I kad spavaš navijaj sat stalno da prekontrolišeš je li u redu

              Comment


              • I kada navijes jedan, obavezno navij jos jedan, ako ovaj prvi iz nekog razloga ne zvoni.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Neozbiljni ste..

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Mene zanima ko je Keyser Soze


                    khm khm.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Maro, tebe kad nema na forumu nastane potpuni haos. Ubuduće ne ostavljaj ovo mjesto više od 2h. I kad spavaš navijaj sat stalno da prekontrolišeš je li u redu
                      Originally posted by Sandugp View Post
                      I kada navijes jedan, obavezno navij jos jedan, ako ovaj prvi iz nekog razloga ne zvoni.
                      Ne vredi to kod mene, isključim i nastavim da spavam
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Мару за админа, братство и јединство, да поштујемо једни друге и сви се међусобно помажемо

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Мару за админа, братство и јединство, да поштујемо једни друге и сви се међусобно помажемо
                          Ne mogu ja, ja sam već bila u Banovićima na 2 nedelje...
                          Bolje ti - ti poštuješ pravila
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            Čini ti se, dok ste ti i legendica tamo uvek će biti najgori.Tvoja rep. mu treba kao i šulj što mu treba.
                            Izgleda da mu lepsi sulj nego drama gospodje Gangaric, pa ti vidi. Ja koliko se secam Legenda je bio sa nama u Novome Sadu, po onome sasvim ok lik, ne vidim odakle taj hejt.

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Ne mogu ja, ja sam već bila u Banovićima na 2 nedelje...
                              Bolje ti - ti poštuješ pravila
                              Ја сам за демократске изборе нове администрације и после тога референдум о новим правилима

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Већ 2 противника имам, очигледно на овом форуму ако си миран и не кршиш правила то некоме смета
                                Ne znam da li si svestan kakvu si istinu sad izrekao.

                                Većina članova ovde najviše voli kada je anarhija kao u poslednje vreme, a ti se ne uklapaš u taj kliše.[emoji16]

                                Comment

                                Working...
                                X