Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Princovic je tu, cita nas.

    Ne mogu vise nista da ga pitam, jedino da nam otkrije avatar.

    Comment


    • Pa realno i jedan i drugi mogu da nataknu Moua kao poraz,al to je vise cast nego kazna

      Princoni moze samo neki x da te iscupa,al tesko ce Arsenal sutra do bodova

      Pobedi pi pristajao Vucela...

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Ajde Princoni otkrivaj ulogovao sam se zbog toga. Nagovesti, je l Robi Fauler kako šmrče pa da se pokaže kakve narkomančine navijaju za LFC? Šta je reci, poludećemo
        Pa mogao bih da ti posaljem novi pobedin avatar u inbox, ali bojim se da me ne izdas kao Šuleta, pa da sutra ja nosim taj avatar ako Arsenal izgubi .

        Vi nagadjajte, a ja odoh da spavam

        Comment


        • Pamtite 2 stvari, jedna je da niko neće ostati ravnodušan, a druga da će biti dosta negativnih reakcija. Bazirajte svoje prognoze na tome

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Pa realno i jedan i drugi mogu da nataknu Moua kao poraz,al to je vise cast nego kazna

            Princoni moze samo neki x da te iscupa,al tesko ce Arsenal sutra do bodova

            Pobedi pi pristajao Vucela...
            Mnogo bi bilo da posle Stouka usledi novi poraz, plus se vracaju Kos i Sancez. Ja tipujem na neki x, ali videcemo

            Comment


            • Ma dzabe da pogadjamo kad ce vrv on izgubiti sutra,ne znam samo kako ga navuce na opkladu

              @Princoni a ovo oko Mustafija,ne znam ne verujem da moze AFC vise da da koliko moze da primi
              Last edited by 61563; 27-08-17, 00:15.

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Mnogo bi bilo da posle Stouka usledi novi poraz, plus se vracaju Kos i Sancez. Ja tipujem na neki x, ali videcemo
                Ako je X, ja svejedno nosim avatar, je l' tako?

                Comment


                • Originally posted by Princoni View Post
                  Pa mogao bih da ti posaljem novi pobedin avatar u inbox, ali bojim se da me ne izdas kao Šuleta, pa da sutra ja nosim taj avatar ako Arsenal izgubi .

                  Vi nagadjajte, a ja odoh da spavam
                  Ko to još zove izdajom, za Šuleta glasaju samo žena, kum i švalerka i kumova žena i švalerka. I Lutovac kad mu ovaj izobećava čuda muda iako se ne vole kao.

                  Pošalji slobodno. I ti pobeda mi pošalji, pa da ložim masu ovde.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Ko to još zove izdajom, za Šuleta glasaju samo žena, kum i švalerka i kumova žena i švalerka. I Lutovac kad mu ovaj izobećava čuda muda iako se ne vole kao.

                    Pošalji slobodno. I ti pobeda mi pošalji, pa da ložim masu ovde.
                    Zna se šta ću ja stavljati, saljite vi meni predloge, bolje tako

                    Uroše kad si već udario na tu temu, šta misliš o Nataši Vučković?

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Ako je X, ja svejedno nosim avatar, je l' tako?
                      Pa da. Da nije, onda se ne bih ni kladio . Mislim da je opklada pala na 74. strani PL teme, tako da nema izvrtanja na kraju.
                      Last edited by Lion; 27-08-17, 00:18.

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni View Post
                        Pa da. Da nije, onda se ne bi ni kladio . Mislim da je opklada pala na 74. strani PL teme, tako da nema izvrtanja na kraju.
                        Ma jasno, mada će sve biti gotovo oko 20. minuta

                        Hofenhajm je ozbiljna ekipa s ozbiljnim trenerom pa je kapitulirala veoma brzo
                        Last edited by Победа; 27-08-17, 00:19.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Ko to još zove izdajom, za Šuleta glasaju samo žena, kum i švalerka i kumova žena i švalerka. I Lutovac kad mu ovaj izobećava čuda muda iako se ne vole kao.

                          Pošalji slobodno. I ti pobeda mi pošalji, pa da ložim masu ovde.
                          Ma zezam se. Isto bih i ja uradio da sam bio u DS. Necu nikome otkrivati avatar, da ne baksuziram .

                          Comment


                          • Pobeda, tebi igraju samo 3 boda, sve ostalo je na strani Princovica.

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Pobeda, tebi igraju samo 3 boda, sve ostalo je na strani Princovica.



                              Kada ozbiljna ekipa završi ovako, videćeš kako će Vengerica

                              Comment


                              • Utakmicu cu da gledam kroz oci fantazija tako da mi vise odgovara goleada LFC...a sad ovako kad videh ovu opkladu nek bude 22 ,voleo bih da Princoni dobije opkladu
                                iako mislim da ce dobiti LFC

                                Comment

                                Working...
                                X