Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Upravo taj od slavije do AK, sada imaš 4 trake plus tramvajske šine, urađene pešačke staze i biciklističke (nisam šetao njima pa ne znam da li se raspadaju) ono što znam a nisam mlad jeste da su sve prethodne vlasti krpile (ovi su ili uzeli kredite kao Đilas za most ili iz budžeta) ali se ne sećam da je neko odradio tako temeljno ulicu (da se ispravim i Južni Bulevar do M.Gorkog je urađen kvalitetno. Ali sam naveo da je kod mene urađeno nešto što 50 godina (sigurno) nije dirano (hajde da bude 40) pa ti vidi.
    Što se tiče Bul Olobđenja od AK prema Trošarini nije urađen jer verujem da bi tek tada bio kolaps neviđenih razmera, valjda će ove godine da ga završe.
    I da ponovim, najmanje branim ove jer nikada a neću ni sada da glasam za njih, nekako smatram da predsednik države je predsednik svih građana a ne predsednik SNS-a, da je ova država ustrojena tako da je izvršna vlast u vladi, zakonodavna u skupštini, sudska nezavisna a ne u predsedničkom kabinetu, kako je nekad Bota tako je i ovaj pičkousti uzurpirao vlast i vlada i premijer mu služi samo kao ukras kako nekad Cvetković i Dačić, tako sada Brnabić.
    Pa ja idem tuda peske skoro svaki dan kad se vracam sa posla i znam kako izgleda, a jos zima nije bila jaka.
    Slazem se ja da treba da se radi u gradu, ali da se raskopaju sve bitne saobracajnice u isto vreme (jos je samo falio Kneza Milosa) i da se 6 meseci terorisu gradjani, to je bahatost. A i svaki dan sam gledala kako rade, jedan radnik na 100 metara, sa cekicem ili sa lopatom nesto radi

    A Bul Oslobodjenja je radjen od AK prema Trosarini, znam da su deo po deo blokirali, jer sam isla u Banjicku sumu da setam kuce i secam se kako smo prelazili ulicu.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Bul od AK prema trošarini je urađen, ali samo jedna traka. U tome je stvar, druga je u haosu (lošem stanju) već 3-4 meseci s obzirom da su sve ostalo završili i deluje ok.

      Gledaj, ima pozitivnih stvari što su radili u BGu. Bulevar Oslobođenje s 4 trake je odlična stvar, ono s 3 je bilo katastrofa kada ideš recimo ka Slaviji, a radi jedna traka pritom 3 semafora imaju.
      Beograd je verovatno i jedino mesto gde rade nešto, da li iz želje da se dopadnu glasačima tu jer tu imaju najmanju podršku ili zbog nečeg drugog, ne znam.

      Ja konkretno pričam o efikasnosti, Vojvode Stepe gde ja živim su radili predugo, odradili su ulicu do Trošarine što je oko 350 brojeva. Radili su koliko se ja sećam 10 meseci, dok je Đilas završio Bulevar Kralja Aleksandra koja je veća ulica za 6 meseci.

      Za vreme Đilasa (namerno pišem njegovo ime, ne DS jer je on vodio grad, nikakva skupština, stranka itd.) su sagrađena/završena 3 mosta koliko znam. Pritom je most na adi i dalje u fenomenalnom stanju. Nenormalno više autobusa/obdaništa/škola je sagradio/kupio od ovih.

      Da se razumemo, ja njega ne idealizujem niti bih glasao za njega kada bi postojala neka druga normalnija opcija. Pravio je on greške, podzemni kontejneri su za jedan deo grada dobar, za neke delove katastrofa. Bus plus i komunalna policija loši itd. Od ostatka opozicije mislim da DJB/Dveri nisu sposobni da vode grad jer se radi o idiotima koji donose gitaru i kamenje u skupštinu, DS-ne hvala i Šapić je tu od opozicije koji po mom mišljenja nema kapacitet da vodi grad, neka njega na opštini NBGD. Ostalo nije vredno pomena.

      Edit: Ovo što Bojana kaže je problem, što na svakih 100 metara jedan radnik. Išao sam tuda skoro svaki dan autobusom, veoma malo radnika je radilo. Tako je bilo i u Vojvode Stepe. Raskopaju ulicu i onda izađem ispred kuće, a tamo par radnika na velikom prostoru. Zato je veoma sporo završeno.

      Originally posted by bojanaBG View Post
      A Bul Oslobodjenja je radjen od AK prema Trosarini, znam da su deo po deo blokirali, jer sam isla u Banjicku sumu da setam kuce i secam se kako smo prelazili ulicu.
      Jeste jedna traka, ka Slaviji kao što sam i napisao. Druga je u lošem stanju.
      Last edited by Победа; 21-02-18, 21:59.

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Bul od AK prema trošarini je urađen, ali samo jedna traka. U tome je stvar, druga je u haosu (lošem stanju) već 3-4 meseci s obzirom da su sve ostalo završili i deluje ok.

        Gledaj, ima pozitivnih stvari što su radili u BGu. Bulevar Oslobođenje s 4 trake je odlična stvar, ono s 3 je bilo katastrofa kada ideš recimo ka Slaviji, a radi jedna traka pritom 3 semafora imaju.
        Beograd je verovatno i jedino mesto gde rade nešto, da li iz želje da se dopadnu glasačima tu jer tu imaju najmanju podršku ili zbog nečeg drugog, ne znam.

        Ja konkretno pričam o efikasnosti, Vojvode Stepe gde ja živim su radili predugo, odradili su ulicu do Trošarine što je oko 350 brojeva. Radili su koliko se ja sećam 10 meseci, dok je Đilas završio Bulevar Kralja Aleksandra koja je veća ulica za 6 meseci.

        Za vreme Đilasa (namerno pišem njegovo ime, ne DS jer je on vodio grad, nikakva skupština, stranka itd.) su sagrađena/završena 3 mosta koliko znam. Pritom je most na adi i dalje u fenomenalnom stanju. Nenormalno više autobusa/obdaništa/škola je sagradio/kupio od ovih.

        Da se razumemo, ja njega ne idealizujem niti bih glasao za njega kada bi postojala neka druga normalnija opcija. Pravio je on greške, podzemni kontejneri su za jedan deo grada dobar, za neke delove katastrofa. Bus plus i komunalna policija loši itd. Od ostatka opozicije mislim da DJB/Dveri nisu sposobni da vode grad jer se radi o idiotima koji donose gitaru i kamenje u skupštinu, DS-ne hvala i Šapić je tu od opozicije koji po mom mišljenja nema kapacitet da vodi grad, neka njega na opštini NBGD. Ostalo nije vredno pomena.
        jbt pa mi smo komsije

        A slazem se za Djilasa, grad je mnogo bolje funkcionisao kad je on bio na celu.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ironija svega je sto mi raspravljamo gde su ili da li su uopste i ulicu asfaltirali kako treba. I mi na osnovu stvari o kojima ni ne treba da se prica mi racunamo da li i za koga glasati, e toliko smo u kurcu.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            jbt pa mi smo komsije

            A slazem se za Djilasa, grad je mnogo bolje funkcionisao kad je on bio na celu.
            Pa znamo to odavno

            Comment


            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
              Ironija svega je sto mi raspravljamo gde su ili da li su uopste i ulicu asfaltirali kako treba. I mi na osnovu stvari o kojima ni ne treba da se prica mi racunamo da li i za koga glasati, e toliko smo u kurcu.
              Umro jedno dete od gladi pre neki dan... i tako...

              Comment


              • Originally posted by MarkoNFL View Post
                Umro jedno dete od gladi pre neki dan... i tako...

                Kad se krene dublje i dodjemo do ovakvih tema, lagano imam nadu ce autobus da udari svakog ko glasa za SNS. Al kad obican narod koji krpi kraj sa krajem snadje nekako da tu i tamo posalje sms za neko dete da se leci, ne cudi ni da ljudi pa i deca umiru od gladi.

                Comment


                • Onaj ološ Šapić prodao medalje koje je osvojio u humanitarne svrhe.

                  Šta je taj šljam uradio za ovu zemlju.

                  A i Đoković ako uđe u politiku.

                  Comment


                  • Originally posted by MarkoNFL View Post
                    Onaj ološ Šapić prodao medalje koje je osvojio u humanitarne svrhe.

                    Šta je taj šljam uradio za ovu zemlju.

                    A i Đoković ako uđe u politiku.
                    Kao Mladenovcanin ponosan sam sto je Sapic doktorirao (ili sta vec) na nasem livada faxu.

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Pa znamo to odavno
                      Znamo?
                      zaboravila sam
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                        Kad se krene dublje i dodjemo do ovakvih tema, lagano imam nadu ce autobus da udari svakog ko glasa za SNS. Al kad obican narod koji krpi kraj sa krajem snadje nekako da tu i tamo posalje sms za neko dete da se leci, ne cudi ni da ljudi pa i deca umiru od gladi.
                        Meni je najžalije što uglavnom ljudi koji žive loše, imaju slabiju materijalnu situaciju i tako dalje, glasaju za SNS i Vučića. Pogledaš sela po Srbiji gde je mnogo gora situacija nego u Beogradu, gde nekada nemaju vodu preko leta 24h u pojedinim mestima pa tamo uzima po 60-70% glasova. Na predsedničkim izborima u jednoj opštini je uzeo 109/111 glasova. Mene ne može niko da ubedi da ti ljudi bolje žive od recimo 100 ljudi u centru grada, na Vračaru gde je 50-60 protiv njega.

                        Sada, ja ne mogu da krivim izmanipulisane ljude. Upoznam nekog radnika, dobar čovek, uvek bi učinio uslugu ako ga zamoliš, a čita Informer i glasa za Vučića. Kako ja tom čoveku da zamerim kada on ne vidi šta se dešava po zemlji? Čak nije stvar mišljenja, nego činjenica.

                        Krivio bih pre one koji glasaju za njih iz interesa i one koji ne izlaze na izbore. Kada bi 90% ljudi izlazilo, vlast bi se menjala na svake 4 godine pa bi svi mogli da se promene. A ne da jedna stranka vlada 10 godina, dođe druga pa se onda kuka da su svi isti, a pritom ima još 4-5 opcija.
                        Last edited by Победа; 21-02-18, 22:17.

                        Comment


                        • Kažu "Za koga?".

                          Kao neka eutanazija...

                          Nama je bilo bolje pod Turcima, otuda valjda i tolika patnja koja se kolektivno nesvesno izražava u serijama.

                          Kad kod smo imali nekog "svog" bili su ratovi, stradanje, krvoproliće dok je taj punio džepove.

                          Pisali su davno i Domanović, Nušić, ima toga.

                          Comment


                          • mnogo dobra fora, samo sto je cena prava sitnica

                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ee sto ima dobrog modularnog namestaja..ufff

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Zanimljivo, dobro je za nekog ko zivi bas u nekoj šupi. Ne bih stavljao ovakvo parce namestaja u moj dom.
                                Ovo se moze napraviti za 3 puta manje novca.

                                Comment

                                Working...
                                X