Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
    Dobro jutro Dulence,kako si spavao sinoć ?
    Hahahahaha, kakav kralj, je*em te živote.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • #posveceno

      Comment


      • Originally posted by Tarantula View Post
        Hahahahaha, kakav kralj, je*em te živote. [emoji3] [emoji3] [emoji3]
        Jesi li siguran da si trebao napisati ovaj post?

        Da li si uživao njihovoj prepisci juče?

        Dobronameran savet svima koji komentarišu ovo dešavanje na ovakav način je da to ne rade jer je degutantno (neukusno).

        Comment


        • Zivela, zivela ljubav
          kazimo sada u glas
          prokleti, prokleti bili
          svi koji rastave nas

          Neka gori dok smo mladi
          nek se vole ljudi
          ljubav neka vlada
          ostaje nam u zivotu dok postoji nada

          Comment


          • Madrid dobrodošao nazad
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Nisam upratio zasto je Madrid osustvovao, ali mogu reci da je najfiniji momak ovdje. Neshvatljivo.

              Gangaricu kakvu si ovo temu otvorio?

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post

                Za vreme mog bana (posle nekih 10 dana, prvih 10 dana sam bio ljut i nisam ulazio na forum skoro uopste, poceo sam da razmisljam, nesto mi se nije uklapalo. Ja sam komentar koji je dobio ban napisao mislim dan-dva pre nego sto je on usledio. Potom je usledilo jos pregrst komentara drugih, a i mene samog, na ko zna koliko razlicitih tema ovde u pricaonici. Posto znamo koliko je Ak47 "aktivan" u pricaonici i koliko cesto pise ovde, a saznao sam da cak ni najaktivniji admin ovde, Bojana, nije videla taj post, znaci nema skoro nikakve sanse da je AK47 listao 10ak i vise strane ili random kliknuo tu stranicu i naleteo na moj komentar. Znam iz jos jednog razloga jer da je citao komentare, video bi kontekst(sadrzaj) cele te price i komentare posle i mozda mi ne bi dao ban. Zbog toga sam dosao do jedinog moguceg zakljucka, a to je da je neko namerno adminu prijavio komentar, potpuno izvucen iz konteksta, bez ikakve sire slike o toj celoj prici, bez Oljine opomene i mojih komentara vezanih sa to, sa ne znam kojim ciljem. Vidim (citam) da se nesto slicno Akiju desilo, (neko treci je poslao nesto umesto fiksnog) iako nisam tacno upucen sta se desilo, a taj deo je obrisan. Poenta je (ako sam u pravu i ne gresim kako je sve pocelo, ako jesam izvinite na mojoj losoj proceni), ako ti nesto zasmeta, obrati mi se licno i reci to nije u redu, ja uvek prihvatam zamerke i kritike(rosso mi jos davno kad je bila ona rasprava na PL preko PM napisao komentar, koji sam ja prihvatio i prestao da ulazim u onu polemiku koja je tad bila.) Ako ti vec toliko smeta da hoces da prijavis adminu(takodje potpuno razumem) onda nemoj da radis cherrypicking nego mu daj kompletnu sliku. Opet mozda gresim, mozda je Ak47 sve citao i na osnovu svega sam dao procenu, gledam samo verovatnocu, koja ne iskljucuje druge opcije.

                .
                Dobro došao iskreno, ne znam ni kad ni što si otišao.
                Čitajući tvoj komentar stičem utisak da nismo svi jednaki - da ima i jednakijih. Ti jednakiji prijave još jačem a ti najebeš

                Comment


                • @torpedo

                  Ma dobro, necemo opet o tome, bitno je da se ne svadjamo, nego htedoh da pitam clanove u vezi onog nevremena od pre par dana(nisam mogao tad), posto nisam u drzavi trenutno, da li je bilo velike stete?

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    @torpedo

                    Ma dobro, necemo opet o tome, bitno je da se ne svadjamo, nego htedoh da pitam clanove u vezi onog nevremena od pre par dana(nisam mogao tad), posto nisam u drzavi trenutno, da li je bilo velike stete?
                    Ne znam ali znam da je kod mene trenutno 24 stepena, da je vlažnost vazduha 58% i da duva vetar od 2km/h
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Madrid, da sam na tvom mestu prvo bi posumnjao na Rosa. Ako je zavrnuo vinjaklije, zasto ne i tebe

                      Comment


                      • Право питање је ко је слао мејл Акију

                        Comment


                        • Princovicu, steta sto nisi uvijek ovako duhovit.

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Право питање је ко је слао мејл Акију
                            Tipujem na Gangarica, sigurno se dogovorio sa Akisom da mu ovaj uveze neki vinjak iz Amerike, u zamenu za mail. Cist racun, duga ljubav.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Sad sam Princovicu zbog tebe zaboravio koju pjesmu da posvetim jednoj osobi.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Tipujem na Gangarica, sigurno se dogovorio sa Akisom da mu ovaj uveze neki vinjak iz Amerike, u zamenu za mail. Cist racun, duga ljubav.
                                Nisi skontao brate, Akiju je neko slao mejlove i predstavljao se kao Fiksni Nemam ja razlog da ga trolujem to je garant bio neko iz vlasti
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X