Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Skeletor View Post
    A ja bogami i ne znam koji ce k*rac prosjecnom covjeku super brzi internet. Ja sam sad uradio test i kaze da mi je brzina downloada 497mbps... e svaka mu cast. Za moje potrebe bi isti posao zavrsavao i 10 puta sporiji. A znam da ovamo u ponudi idu brzine i do 2000mbps... Koji ce ti to k*rac realno?
    Zato što će vrlo brzo skoro svi aparati u domaćinstvu koristiti internet.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      @Dekard

      Ne znam pitaj Slovence.
      Država Slovenija je zabranila uvodjenje 5G mreže.

      Vidi se da su nebeske Srbende.
      Ti mi nisi jasan, pljuješ u bunar iz kojeg piješ vodu. Baš i ne razumeš značaj posla koji radiš.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ja ne pljujem ništa samo govorim onako kako jeste.

        Mi korisnike uvek pitamo da li to žele ili ne.

        Kao i što ih pitamo da li žele da im postavimo baznu stanicu u dvorište koja bije radijaciju kao luda i da im plaćamo za to svake godine.

        Njihovo je da pristanu ili ne.

        U ugovoru lepo piše da mi nismo odgovorni ako dodje do zdravstvenih problema i korisnik to potpisuje.

        Njegova stvar.

        Comment


        • Znaci da bojkotujemo Telekom. Ipak Mile nije lud Sta ljudi rade za novce.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Zato što će vrlo brzo skoro svi aparati u domaćinstvu koristiti internet.
            E vidis, to si u pravu. Ovamo su vec poceli... sve je povezano. Siri, Alexa i ostala bagra ti kontrolisu tv i ozvucenje, svijetla po kuci, pale auto, kontrolisu grijanje, pale i gase sporet, alarm itd A ja kao kakav djed... slabo drzim korak sa tehnologijom Meni su video pozivi, smart tv i e-knjige vrhunac tehnologije

            Comment


            • To je kao da 30-ih godina prošlog veka ubeđuješ ljude da im televizor nije potreban i da im je dovoljan telefon.
              Odricanje odgovornosti u slučaju nesrećnog slučaja/smrti ako se tehnički uređaj koristi onako kako nije predviđeno nije nikakva novina, to postoji odvajkada.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Znaci da bojkotujemo Telekom. Ipak Mile nije lud Sta ljudi rade za novce.
                To rade svi.

                SBB i Moptel koriste naše bazne stanice a SBB je svojevremeno po ulasku na naše tržiše, uz prećutno odobrenje tadašnje vlasti uduvao kompletnu mrežu kroz naše cevi.

                To ih je spasilo ozbiljnog infrastrukturnog ulaganja. Kad kažem ozbiljnog, mislim na blizu milijardu.

                Originally posted by dekkard View Post
                To je kao da 30-ih godina prošlog veka ubeđuješ ljude da im televizor nije potreban i da im je dovoljan telefon.
                Odricanje odgovornosti u slučaju nesrećnog slučaja/smrti ako se tehnički uređaj koristi onako kako nije predviđeno nije nikakva novina, to postoji odvajkada.
                Ne ubedjujem nikoga ništa nek' radi ko šta hoće.
                Rekao sam šta sam imao.
                Last edited by Chiwwi; 02-05-20, 13:08.

                Comment


                • Pa ne moze biti onda precutno. SBB je trenutno tri koplja ispred svih. Koristim i Telenor net, samo zato sto je mobilan wi fi.

                  Tehnologija je takva da ne moze stati, statirati, ona samo ide napred.

                  Najveci svetski problem je ipak ekologija. 5g mreza je minoran problem, ako je uopste problem. Mislim da polako krece era virusa ako se nesto ne uradi po pitanju globalnog zagrevanja. Mlada Greta upozorava.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Pa ne moze biti onda precutno. SBB je trenutno tri koplja ispred svih. Koristim i Telenor net, samo zato sto je mobilan wi fi
                    Kako gde.

                    Recimo Dekiju u Borči nikad ne bih preporučio Telekom, zato što je 90% parica ADSL zbog stare mreže i nemanja mIPan-ova(to su mali sivi ormari na trotoaru u kome se nalazi Ploča i Port, pa korisnik ne mora da uzima sa centrale koja zna da bude po 3km udaljena od njega i pritom ima velike gubitke nego uzima tu ispred zgrade). Onda može da se kreira i VDSL i brzine po bakru do 100000 Kbps bez problema.

                    Osim ako nije blizu centrale a to je u Borči pošta u Valjevskog odreda, zna on.

                    Tamo nas preko mosta, svi operateri sa koaksijalnim kablom(Radijus vektor i Super nova)šiju, jer drugačiji je princip sa koaksijalnim kablom.

                    U Zemunu pak mi imamo izgradjenu optičku infrastrukturu i mIPAN-ove tako da tu nemamo konkurenciju.
                    Last edited by Chiwwi; 02-05-20, 13:28.

                    Comment


                    • Chiwwi, gde radis ti?
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Beograd sever, ti si u NOC-u?

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Beograd sever, ti si u NOC-u?
                          Da, sad sam tamo, ali najbolja sluzba u tom delu
                          A pre sam bila u EOMu, sadasnjem SMOu, a pre toga u ITiju
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Vidiš kako znam da namirišem pandura..

                            Ako lepo si se uvalila i na vreme si utekla.
                            IT je otišao pod agenciju, nema više..

                            Comment


                            • IT je odavno propao, tamo negde sa mojim odlaskom
                              Ali bez zezanja, mnogo jaki ljudi su otisli odande, ja kad odem kod njih, samo jos par ljudi znam...
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Znam, kad mi nešto treba niko da završi.
                                Čekao sam da mi aktiviraju TIS na novom kompu 2 meseca.

                                Comment

                                Working...
                                X