Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne znam da virus evoluira.

    Jel mozes da objasnis meni neukom kako izgleda taj proces?
    Last edited by mark !t zer0; 20-04-20, 21:30.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Neke stvari se nameću same ako 62 ćoveka poseduju kao siromašnija polovina sveta.

      Da li je to svet empatije, gde deca umiru a 62 njih ima toliko, da bi nahranilo još 17 puta toliko dece.

      Ne kažem da su dužni, ali tolika bogatstva se ostvaruju samo lihvarenjem, a lihvarenje je djavolja rabota.

      I u svetu gde njih sada 2020. verovatno 50 poseduje kao 60% najsiromašnijih, mi tu diskutujemo da li je moguća zavera i da li bi nekoga boleo kurac ako marva pocrka?

      Pa u krajnju ruku, materijala ima za diskusiju.

      Comment


      • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
        Ja ne znam kako virus evoluira.

        Jel mozes da objasnis meni neukom kako izgleda taj proces?
        Neko je postavio video pre par nedelja... prelistaj

        Comment


        • Originally posted by ?????? View Post
          I daj ne bacajte se više državama kada nekolicina poseduje 99% bogatstva sveta, po zvaničnim podacima. A medju tim 1% 20% drži 80%.

          Ko su ti ljudi, Bog sveti zna. Sigurno nisu političari tako da treba izbaciti taj cirkuzanerski show iz opticaja gde se države nešto pitaju.

          To već nije upitno

          https://www.bbc.com/news/business-35339475

          Vidiš Sovo ovo je BBC članak iz 2016. Ne piše ovo smrdinformer i neki šarlatani. A ko ima novac, on se pita.

          Lep je ovaj podatak da 62 osobe imaju isto koliko siromašnija polovina populacije. Je l to taj svet u koji verujete? Je l verujete u njihovu dobrotu? Zašto onda deca umiru u Africi, a 62 osobe tada, poseduju kao siromašnija polovina.

          Je l' ovo vama normalno ili?
          Pusti ih bre, neka veruju.

          To su isti oni koji veruju u Covid 19, sve što čuju na TV-u i u zapadne "vrednosti".
          Last edited by goku; 20-04-20, 21:32.

          Comment


          • Što ti je teško da objasniš?

            Ne znam šta pokušavaš, ali vidiš kako to izgleda. Sad ja treba tebi da pišem kako nemaš pojma o čemu pišeš, kao i obično. Pusti ljude da imaju svoje mišljenje bez da ih smaraš besmislenim pitanjima i konstatacijama.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              Pusti ih bre, neka veruju.

              To su isti oni koji veruju u Covid 19, sve što čuju na TV-u i u zapadne "vrednosti".
              Tvoje nije da mislis, tvoje je da cutis.

              Da nije tog trulg zapada ti bi govorio nemacki.

              Comment


              • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                Što ti je teško da objasniš?

                Ne znam šta pokušavaš, ali vidiš kako to izgleda. Sad ja treba tebi da pišem kako nemaš pojma o čemu pišeš, kao i obično. Pusti ljude da imaju svoje mišljenje bez da ih smaraš besmislenim pitanjima i konstatacijama.
                Ja ga pustam da ima svoje misljenje, samo sam zamolio za kratko objasnjene... ne znam sto mene napadas

                Comment


                • A niko da mi odgovori ni danas ni na ovo. Veruješ li, da će oni da navijaju za sopstvenu propast, samo da bi se dokazali ko zna pred kim, da su šta?

                  Pa ti plemići nas ne gledaju kao živa bića, oni ne znaju da smo mi za njih samo broj a broj se povećao.

                  Belgijski kralj je imao pre Kongo za privatan posed, koji je sam veći od Belgije par puta. Ej prijatelju moj, privatan posed.

                  Verovatno je ubijao i silovao iz zadovoljstva, to ti je kad imaš privatan posed pun ljudi pa si gospodar źivota i smrti pa svaku najbolesniju ideju možeš da sprovedeš.

                  Vučić crv iz pičkovca se osilio posle par godina a ne mogu analogijom da zaključe da li su silna ta 62 čoveka.

                  Jednan jedini odgovor na ovo neću dobiti. Napali bi izvor ali je BBC pa ne mogu.

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Tvoje nije da mislis, tvoje je da cutis.

                    Da nije tog trulg zapada ti bi govorio nemacki.
                    Sovice što si nervozna? Polako shvataš da si živela u zabludi?

                    Comment


                    • Nisam uposte nervozan niti mislim da sam ziveo u zabludi, za razliku od tebe

                      Comment


                      • Ubio ga moj post. Napao bi izvor ali je anglofil. Sad konta i on kad je video da su još 2016. 62 tipa imala kao siromašnija polovina sveta, sav besmisao diskusije.

                        Kakav Putin, Tramp, pičke materine i onaj Kinez, bato ko su ta 62 čoveka. A s obzirom da se levak sužava, verovatno ih sada 50ak ima kao 60% ostatka.

                        Gde je kraj tome, pošto će posle krize, njih par desetina imati kao 70-80% sveta. Gde je kraj tome?

                        O tome priča i Kiyosaki koji je pun kao brod ali ne možeš ti da se takmičiš sa ovima koji su u kvadrilionima i nekim suludim ciframa koje naš mozak ne može da procesuira.

                        Inače ja sam amerikanofil teški tako da ni tu ne mogu da me napadnu. Više volim SAD od Rusije. Otvoreno. Sada.

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Ja ga pustam da ima svoje misljenje, samo sam zamolio za kratko objasnjene... ne znam sto mene napadas
                          Zato što je ružno, maliciozno i besmisleno. Ne vodi nikud, pa sam hteo da ti pokažem to, zbog toga sam te pitao, nisam naravno očekivao osgovor kao ni ti što ne očekuješ.

                          A ustvari ne znam ni ja što moram da se mešam. Taman sam legao da spavam i onda sam video da je pala cena nafte i sad ne mogu da zaspim.
                          Last edited by mark !t zer0; 20-04-20, 21:42.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by ?????? View Post
                            Ubio ga moj post. Napao bi izvor ali je anglofil. Sad konta i on kad je video da su još 2016. 62 tipa imala kao siromašnija polovina sveta, sav besmisao diskusije.

                            Kakav Putin, Tramp, pičke materine i onaj Kinez, bato ko su ta 62 čoveka. A s obzirom da se levak sužava, verovatno ih sada 50ak ima kao 60% ostatka.

                            Gde je kraj tome, pošto će posle krize, njih par desetina imati kao 70-80% sveta. Gde je kraj tome?

                            O tome priča i Kiyosaki koji je pun kao brod ali ne možeš ti da se takmičiš sa ovima koji su u kvadrilionima i nekim suludim ciframa koje naš mozak ne može da procesuira
                            Iskreno nisam ni procitao sta si ostavio

                            Sto se tice belgijskog kralja Leoploda koji je imao celu drzavu kao privatan posed, ja sam odavno govorio da je taj pocinio veca zla od svih drugih kolonijalista ovog sveta.
                            Last edited by belgrade_owl; 20-04-20, 21:42.

                            Comment


                            • Pa udji pročitaj, ne takmićimo se, svi smo na istoj strani. Ovo se tiće svih nas običnih ljudi svih boja i narodnosti. Ne tražim ti da budeš Srbenda, budi čovek, i reci da li je normalno za tebe da 62 osobe poseduju kao siromašnija polovina sveta, dok neki umiru od gladi na dnevnoj bazi?

                              Poslednji dogadjaji su totalno zbrisali koncept nacije i sve se premestilo na težu najbogatijih 1% vs mi običan narod.

                              Problem je što je većina običnog naroda glupa ko kurac pa sama sebe oroboljava podržavajući sistem koji vodi 1%.

                              Ne plaća ovih 99% medije, i ostale sisteme manipulacije, nego 1%. Ovde je pitanje jesi li na strani nedužnog naroda celog sveta ili zlikovaca i stanskih lihvara?

                              Koji je to poriv uživati da budeš rob?

                              Zar nismo svi ista ekipa?

                              Što da verujemo ovim govnima što sami drže toliko dok se mi ostali mučimo?
                              Last edited by Cassius Clay; 20-04-20, 21:45.

                              Comment


                              • Originally posted by ?????? View Post
                                Neke stvari se nameću same ako 62 ćoveka poseduju kao siromašnija polovina sveta.

                                Da li je to svet empatije, gde deca umiru a 62 njih ima toliko, da bi nahranilo još 17 puta toliko dece.

                                Ne kažem da su dužni, ali tolika bogatstva se ostvaruju samo lihvarenjem, a lihvarenje je djavolja rabota.

                                I u svetu gde njih sada 2020. verovatno 50 poseduje kao 60% najsiromašnijih, mi tu diskutujemo da li je moguća zavera i da li bi nekoga boleo kurac ako marva pocrka?

                                Pa u krajnju ruku, materijala ima za diskusiju.
                                Joj i ti sa 1% i 62 coveka, odoh pubg da pikam, sutra debunking Sa tobom moze da se pise, jer si spreman da cuejs i drugu stranu, nekad prihvatis, nekad ne, normalno.

                                Comment

                                Working...
                                X