Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam toliko blizu pošte u Valjevskog odreda, na nekih 500 metara, vazdušnom linijom kraće naravno.
    Imam usluge kod fantomske firme Telekoma Supernove ili bivši Radijus vektor.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Nisam toliko blizu pošte u Valjevskog odreda, na nekih 500 metara, vazdušnom linijom kraće naravno.
      Onda već može VDSL da ti se kreira ali opet kažem, mreža je naša jako loša tamo..

      Ali već sam previše izbrbljao ne bih da me Bojana banuje i na poslu..

      Tako da završavam..

      Comment


      • Originally posted by Chiwwi View Post
        Onda već može VDSL da ti se kreira ali opet kažem, mreža je naša jako loša tamo..

        Ali već sam previše izbrbljao ne bih da me Bojana banuje i na poslu..

        Tako da završavam..
        Nemam packet losses, ako na to misliš kontrolišem redovno protok, čim primetim i najmanji problem iscimam ih, zapretim jednostranim raskidom ugovora, dolaze ko bele lale. [emoji23]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • A ti si taj sto samo udara po speed testu i smara
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Pa speed test ako koristis na wi fi je nebitan..mora LAN
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • trla Deki LAN
              da mu prodje dan
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Ko kaže da ga ne testiram na kablu?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • ko nema u kablu ima u antenama
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Vidis Zero, da nisam postavio onaj video od 300 pregleda oni bi se jos uvek svadjali oko Kine i EU... ovako bar vode normalan i konstruktivan razgovor.

                    Mozes da mi zahvalis posle

                    Comment


                    • Zeru je drugo ime konstruktivan razgovor.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        U ovom trenutku Slovenija sa dva miliona stanovnika je jače tržište od nas jer je prosečna plata kod njih 5 puta veća.
                        A'j ne prepteruj...smanji malo. Da si rekao 3 X pa da poverujemo.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          A Kosovo je izgubljeno 1999.
                          Matija Bećković je najbolje objasnio status Kosova. Oni bi al' ne mogu bez našeg abera...jbg zašto tako ako je već nji'ovo?
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Imamo optičke modeme za 2.4G i optičke modeme koji mogu da se setuju i za 2.4G i za 5G.

                              Pre toga se korisnik pita, bez njegovog odobrenja se to ne radi.

                              Tako da postoji jak razlog zašto imamo dve vrste modema i modem koji može da se setuje svakojako, u suprotim bi stavljali odmah 5G bez pitanja, jer oni jedini mogu da povuku brzine kao što su 400000/200000 down i up na našoj optici.

                              2.4G u praksi vuče do 80000 maksimum.

                              Kao što su kamioni, automobili i fabrički dimnjaci štetni po ljudsko zdravlje tako je i 5G mreža.

                              Ako neko očekuje da ću da kažem da 5G mreža leči šuljeve onda eto, leči šuljeve.
                              Sedneš na 5G modem i posle hodaš kao da si bio u Vrnjačkoj banji.
                              2.4 GHz i 5 GHz - to je frekvencija modema.
                              5G je 5. generacija mobilne telefonije i nema veze sa tim frekvencijama, vec sa brzinom prenosa podataka.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Nemam packet losses, ako na to misliš kontrolišem redovno protok, čim primetim i najmanji problem iscimam ih, zapretim jednostranim raskidom ugovora, dolaze ko bele lale. [emoji23]
                                Kod mene je ranije bio Kopernikus - muke sa njihovom tehnickom podrskom.
                                Od kada su presli u Supernovu kvalitet usluge se drasticno povecao.
                                Zato je SBB tehnicka podrska otisla u 3PM - imam i nji`ov EON paket. Ono kad nazoves - k`o sa idiotima da pricas.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X