Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ruska stranka. Odoh da se ranim u potkolenice. Kakvi izbori i demokratija u Srbiji, naš autoritarni duh i kultura ne razume pravo izbora.

    Ovde vlada zakon jačeg zato sam uvek pričao da bih organizovao javna batinjanja ljudi i imao bih 50 vila i pušio bih topmus dok bi sav narod bio jednak u siromaštvu. Ko drug Tita jebote


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Ovi izbori su kraj ove kljakave "krug dvojka" opozicije koja ni ne zna šta se dešava van trougla Terazije - Slavija - Vukov spomenik. Jedna pozitivna stvar koje će doneti ovi izbori.

      Druga posledica je još snažnija polarizacija društva između aždaje uništenja koja trenutno jaše po onome što je ostalo od Srbije i onog dela društva koji je očigledno svestan tog zla ali mora u jednom trenutku postati i svestan da je to deo "jevropskih vrednosti" koje se traže te definitivno bataliti priču o "Uniji koja nema alternativu" i slične evrotalibanske baljezgarije za one koji glavu ne koriste dovoljno. U suprotnom se ide upravo na ruku ovoj dahijskoj vladavini koja će moći da potraje u sličnom režimu rada još dvadeset godina i to je to.

      Naravno, podrazumeva se stvaranje jedne patriotske opcije koja će morati da počne graditi sa dna i - opet - bukvalno zađe po svakom budžaku Srbije i priđe ljudima. To je teško, zahtevaće ogromne žrtve ali u životu je tako - gresi moraju da se okaju.
      Last edited by Crni Đorđe; 19-06-20, 22:42.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Ubacuje Vucko svoju pudlicu Sekija lagano.
        Kontam da može valjda navući 3% svakako, 5% teže, po ovom što sam postavio samo Šapić bi se nadao starom cenzusu.

        Comment


        • Naleteo sam danas na neko drugo istrazivanje prema kojem niko sem SNS i SPS ne bi presao cenzus od 5%, prvi sledeci (Sapke) bi imao oko 4,4%.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Sprdnja su političari. Gledam Miloša Jovanovića čoveku ja da radim marketing bio bi bolji.

            Samo na društvene mreže bi ih pregazio kao plitak potok uz pro ljude i Hyros da mi prate reklame i u off kampanji.

            Ovi iz gradjanske Djilas, Tadić i sl sve su to dil sa Vučićem ljudi.

            Tadić da stvarno želi nešto ili bilo ko od njih, sklonili bi se i pustili svežu krv. Ovako rade za Vučića zvanično ili nezvanično, namerno ili nenamerno.

            Koga boli k za poruke, mi ćemo ovo, mi ćemo ono, dodvoravanje N1 i slično.

            Ja ne bih išao na catch-all nego bih tačno profilisao moje glasače. Poljoprivrednici, mladi, žene (logično). Vojvodina, BG, Šumadija i zapadna Srb.

            Ova mesta gde im Jutka jebe žene a ne sačeka ga sekira u glavu tu se ne bih petljao, niti bih se takmičio za jug sa njim.

            Sever i zapad imaju potencijal, kao i centrala.

            Desni centar i društvene mreže, gazimo sve pred sobom.

            A ne kao Miloš ode na N1 i pravda se nešto. Svi imaju potrebu sa desnice da se pravdaju. Mene ne bi zanimlao uopšte šta neka raspaduša piše na twitteru. Samo u narod i samo društvene mreže.

            Matori ljudi vise non stop na telefonima, nije istina da ne može da se dodje do glasača zbog Pinka nego im ne nude nikakav sadržaj. Ništa radikalno.

            Draško radi bolji posao od svih srpskih opozicionara. Ide kida asfalt rukama, taj jedan klip je veći opozicioni akt nego ona narkomanska pičkoplakanja neostvarenog glumca.


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Cassius Clay View Post

              Draško radi bolji posao od svih srpskih opozicionara. Ide kida asfalt rukama, taj jedan klip je veći opozicioni akt nego ona narkomanska pičkoplakanja neostvarenog glumca.


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Što mislis da je neostvaren? Ili si to pokupio tabloidnu retoriku, samo za njih je bio narkoman i propali glumac. Sad je gospodin Trifunović.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Izbori su farsa.

                Svako ko je pristao na ovu trku učestvuje u prevari.

                Neki su SNS trkači, neki vide priliku da se domognu poslaničke plate jer znaju da će luftiguzovati i primati dobru platu.

                Comment


                • Ja ne čitam tabloide. Za mene je čovek neostvaren ako može da ima a nema porodicu i decu u tim godinama, to pod jedan, a pod dva, ako se ponaša nezrelo. Nisu ni deca parametar, neko nije za to, ali on nema ni osobu koju voli. Tip će umreti sam.

                  Visok IQ nizak EQ knjiški primer


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Bora Đorđević: Slovenija mi je produžila život

                    Produžio sam sebi život otišavši u Sloveniju, koja je zdravija, vazduh je čistiji.
                    Kako lijepa stvar kad ti se primitivizam i arogancija obiju o glavu ali u Borinom slučaju na najbolji način pa od guslanja o konjušarima, preseliš kod konjušara budala je pa se neće opametiti nikad skroz ali makar toliko.

                    Comment


                    • Meni je u jednom periodu Sergej bio gotivan.

                      Al realno je fijuknuo u poslednje vreme.

                      Užas.

                      Comment


                      • Mislio sam da se neostvaren odnosi na karijeru glumca. Zbog toga sam pitao.

                        Ja ne bih glasao za Sergeja iz više razloga, ali ne sumnjam u njegove dobre namere, verujem da je iskrena opozicija. Ima neke osobine koje ne volim kod ljudi, ali ima i onih koje podržavam i poštujem.

                        Ući će u Skupštinu gotovo izvesno pa ćemo videti šta može.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                          Kako lijepa stvar kad ti se primitivizam i arogancija obiju o glavu ali u Borinom slučaju na najbolji način pa od guslanja o konjušarima, preseliš kod konjušara budala je pa se neće opametiti nikad skroz ali makar toliko.
                          A čuj, oni jesu alpski tip čoveka koji je vredan, uredan, poslušan i nosilac autoritarne svesti. Sušta suprotnost od Dinarca.

                          Problem je što u državama Balkana žive dva tipa čoveka i u svakoj nacionalnoj državi se nalaze i jedan i drugi tip čoveka.

                          Smiksano je to ali razlike su i dalje uočljive.

                          Treba biti iskren i reći da su najveće ustaše bile konvertiti, Hercegovci, Dinarci, i da se i danas vidi razlika izmedju severa Hrvatske i nekih južnijih delova (isto kao u Srbiji).

                          Znam da kad opiče užičko kolo da se ovi u Zagrebu šlogiraju. Ja zamišljam original Hrvata kao onog iz prve sezone Senki, vredan, onako srednjoevropski tip čoveka, uredan, bez neke sujete i ega, vredan vs Dinarac koji je dosta drugačiji.

                          I tako 2 tipa čoveka prebivaju u 3-4 države gde kad bi se udružili isti sa istima, dobila bi se jedna razvijena i moderna država srednje evrope i jedna konzervativna patrijahalna država teških ljudi. Problem je što su i Dinarci podeljeni u 3 religije kao i alpski tip čoveka.

                          Ima tu i mediteranaca na jugu i na KiM, ima i Slovena, ko zna, to je pitanje za Iva, ja sam amater za ovu temu.


                          https://youtu.be/sUYVHSmIEOM

                          Ovo original Hrvat nikada ne bi igrao samo konvertiti.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • U to nisam baš upućen, znam da govore kako je u Novom Sadu odličan miks napravljen dolaskom Krajišnika, oni gorštaci i mirni Vojvođani, na kraju se to stopi u neku sredinu

                            Samo prezirem to kurčenje bez pokrića, radi, postaj bolji, ne potcijenjuj druge, ako si bolji dokazaćeš to. Pisao si nedavno ovdje, protestantka etika je zakon, stvarati stalno, pa da naredna generacija još bolje povuče, ako ti ne valja zivot ide dalje i tamo gdje je bolje. Moji su 90ih kao izbjeglice krenuli od nule pa napravili dosta toga. Kazem moji, ali ne oni samo, već mnogi ljudi. Borina sudbina je na neki način rezultat te glupe politike koja se svodi na 'ako ne znamo da radimo, znamo da se bijemo'.

                            Comment


                            • Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                                Ja ne čitam tabloide. Za mene je čovek neostvaren ako može da ima a nema porodicu i decu u tim godinama, to pod jedan, a pod dva, ako se ponaša nezrelo. Nisu ni deca parametar, neko nije za to, ali on nema ni osobu koju voli. Tip će umreti sam.

                                Visok IQ nizak EQ knjiški primer


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                A sta ti, sinko, cekas?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X