Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    A sto se cini od ove zime,tacno ce mi one masline pocrkat na selo i palma jedna,kukavica jedva je proslu zimu prezivjela.

    Pa sto ih ne zastiti nekako?

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post

      Pa sto ih ne zastiti nekako?

      tt
      A nece im valjda nista bit,mislim maslinama nisam im stavljao mrezu jer je zima do sad bila ka proljece.Dok za palmu mi se je.e,najbeskorisnije drvo dako je onaj surlas sprzi ako vec zima nece.

      Comment


      • Pa sta kukas onda? Babi jedne zime smokve uginule...srcka sto mi nije stala, al se nekako povratile...od tada ih stiti...uz moje budno opominjanje

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Pa sta kukas onda? Babi jedne zime smokve uginule...srcka sto mi nije stala, al se nekako povratile...od tada ih stiti...uz moje budno opominjanje

          tt
          Zar ima smokava u Srbiju?Vidio sam kod brata u dvoriste kad sam bio u Bg neku zakrzljalu,nisam znao da to radja kod vas.

          Comment


          • Gledam ovaj tvoj avatar a u glavi odzvanja

            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by Ivan_pg View Post
              Zar ima smokava u Srbiju?Vidio sam kod brata u dvoriste kad sam bio u Bg neku zakrzljalu,nisam znao da to radja kod vas.
              Radjaju nego. Samo mora stablo da je na dobrom mestu, suncanom, a opet zaklonjenom od veteusina i ove jbn kosave i obavezno da se u kasnu jesen-zimi zastiti. Radaju ko blesave...mmmmmmm


              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Imam ja i smokava 5-6,volim ih pojest.Ali losa vijest za sve forumske vegane je da smokva u sebi sadrzi veliki broj sitnih insekata sto znaci da nije posna.U svakoj se nalazi makar jedna mrtva osa a mozda se zaglavi i po neka muva.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment




                  • EDIT: Zasto treba izaci i glasati, pa i protiv Vucica, ako neko ne voli Djilasa, skroz kul, Sergej je lud i ja ga obozavam, al profesor Zec je covek koga ovaj narod treba da slusa i to da bude obavezna lektira.
                    Last edited by Seoski Terminator; 01-03-18, 16:13.

                    Comment


                    • Kako bi te ljimun pojeo.

                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Originally posted by Seoski Terminator View Post


                        EDIT: Zasto treba izaci i glasati, pa i protiv Vucica, ako neko ne voli Djilasa, skroz kul, Sergej je lud i ja ga obozavam, al profesor Zec je covek koga ovaj narod treba da slusa i to da bude obavezna lektira.
                        Jovo i Zec izdominirali kao uvek kada se pojave bilo gde.

                        Djilas je smesan.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Gledam ovu debatu na RTS a kcerkica mi kaze "Svadjaju se kao deca". Tuga.

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Jovo i Zec izdominirali kao uvek kada se pojave bilo gde.

                            Djilas je smesan.
                            Kao sto rece Jovo, slaze se on sa Djilasem kad prica, al... Ali dobro. Pogotovo ne ide na lepo ovo sto su oko 200k prebacili glasaca u Bg niotkuda, definitivno se slazem sa ljudima koji misle da Vucic nece mirno sici s vlasti.

                            Comment


                            • Ko je ovaj Vesic ?
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • najveci smrad koji postoji
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X