Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Đe si Uroše, brate moj! Dobrodošao nazad!

    Comment


    • Kako je krenuo, mozda se ne zadrzi dugo na slobodi
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Evo kako se vrati beskičmenjačka politika, uvek.




        Ovo me asocira samo na ovu novu sliku Adel gde je debeli ljudi optužuju da ih je izdala jer je smršala i jer se primila na "diet culture".

        Ti više ne smeš reći obese ljudima da su obese jer su oni što kaže Dan Pena snowflakes, odmah si politički nekorektan.

        Ja ću od sada sa govorim da imam dva metra i ako me nekad neko izmeri na 1,85m popiće tužbu. Ne može on da mi kaže koliko sam visok samo na osnovu merenja kad se ja osećam kao da imam 2m.

        2020. sve je dozvoljeno. Od danas sam i crnac. Samo li vidim da me neko proziva uživo odmah tužba. Briga mene kako me ko vidi, ja sebe percipiram kao crnca.

        Pozdrav Powerslave, jesi ispratio draft? Zack Baun kradja drafta mada moram priznati da defanzivna linija 49ersa deluje zastrašujuće.

        Comment


        • Originally posted by ?????? View Post
          Evo kako se vrati beskičmenjačka politika, uvek.




          Ovo me asocira samo na ovu novu sliku Adel gde je debeli ljudi optužuju da ih je izdala jer je smršala i jer se primila na "diet culture".

          Ti više ne smeš reći obese ljudima da su obese jer su oni što kaže Dan Pena snowflakes, odmah si politički nekorektan.

          Ja ću od sada sa govorim da imam dva metra i ako me nekad neko izmeri na 1,85m popiće tužbu. Ne može on da mi kaže koliko sam visok samo na osnovu merenja kad se ja osećam kao da imam 2m.

          2020. sve je dozvoljeno. Od danas sam i crnac. Samo li vidim da me neko proziva uživo odmah tužba. Briga mene kako me ko vidi, ja sebe percipiram kao crnca.

          Pozdrav Powerslave, jesi ispratio draft? Zack Baun kradja drafta mada moram priznati da defanzivna linija 49ersa deluje zastrašujuće.
          Crnac, 2m, u treningu... zafalilo toga u KKCZ - ugrabi sansu.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Da sam znao da će Kalinić i Lazić postati košarkaši nikada ne bih prestao da treniram. Mislio sam nije dovoljno biti samo specijalac defanzivni sa solidnim šutem, izgleda da sam se zeznuo.

            Umeo sam neke što danas igraju u mladjim kategorijama da stavim u džep ali zato u napadu igrač manje. Isto kao pomenuti dvojac.

            Comment


            • Je li onaj debil glupi stvarno rekao da se voda moze procistiti pozitivnom energijom? Hahahahahaha daj neka ga neko pusti iz kaveza i da mu lopticu da se vise ne bruka sa ovim izjavama

              ...mada ima tu nesto, interesantna mu je ta teorija. Sta ce mrcio se.. citao je bajke o ljudima koji su pretvarali vodu u vino pa sto ne bi mogla i da se prokuva

              Comment


              • Ne znam sta je tu smesno.

                Misli o pozitivnim stvarima dok pijes vodu, pa ces videti. Ja juce probao i evo, mene ledja vise ne bole. Lekovito.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Šta oko vode?

                  Sećate se eksperimenta od pre deceniju i više kada su vodi puštali različitu muziku? Pa kako je odvratna bila uz hevi metal, a bistra ostala uz klasičnu muziku itd?

                  http://www.waterafrica.co.za/index.p...ater-remembers
                  Last edited by Cassius Clay; 09-05-20, 12:14.

                  Comment


                  • Mora li flasirana ili moze sa cesme?

                    Mi se vodom samo kupamo.

                    Comment


                    • Mogu obe varijante.

                      EDIT: ali sto onaj lik bez blama uvaljuje neki svoj proizvod za 50$ po bocici
                      Last edited by Mr. Wolf; 09-05-20, 12:25.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by ?????? View Post
                        Da sam znao da će Kalinić i Lazić postati košarkaši nikada ne bih prestao da treniram. Mislio sam nije dovoljno biti samo specijalac defanzivni sa solidnim šutem, izgleda da sam se zeznuo.

                        Umeo sam neke što danas igraju u mladjim kategorijama da stavim u džep ali zato u napadu igrač manje. Isto kao pomenuti dvojac.
                        Sa takvim intelektualnim kapacitetom i igrackim sposobnostima, nemam nikakve sumnje da bi mi bio najomiljeniji igrac.

                        Jebes prasinare koji van terena ne koriste puno mozak.

                        Comment


                        • Hahahah, ne verujem da sam nešto puno inteligentan. Mislim da je inteligencija najprecenjenija stvar na svetu. Mnogo je bolje biti disciplinovan i manje inteligentan, bez bullshita raditi šta uspešni rade, nego biti inteligentan.

                          Tako da iako se zezaš, ne cenim nešto inteligenciju. EQ je takodje bitan.

                          Jako inteligentni ljudi često završe siromašni jer ne mogu da usvoje savete uspešnijih ljudi.

                          Za uspeh bilo koje vrste i za shvatanje sveta je najpotrebnije nešto što su stari Grci zvali https://en.wikipedia.org/wiki/Phronesis

                          Ja mislim Mariću da si ti fino inteligentniji od mene, i ti i Madrid posebno. Zato ništa ni ne kontate.

                          Comment


                          • Srecan Dan pobede!

                            Posto danas nema, evo od proslog 9. maja:
                            Last edited by Mr. Wolf; 09-05-20, 12:56.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment




                            • Hvala Americi koja nas je spasila i oslobodila! Da nije bilo njih, danas bi svi pricali njemacki.

                              Comment


                              • Bez sumnje psiho ali psiho iz besa prema ljudima, ne kao Gejts i ostali satanisti.



                                Voleo bih da je Elon Musk na strani dobra jer je čovek pa hajmo reći genije. Ali to se ne dešava. Za Gejtsa lično Tesla

                                Comment

                                Working...
                                X