Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ne kažem da su najveći zagovornici nezavisnosti Crne Gore bili Rusi jer su tad bili u top kombinatorikama dole.

    Tri tačke
    Naravno, nadam seda ne treba objašnjavati da u politici nema ljubavi a da je njima bio cilj izlazakna toplo more i imanje luke na istom uz kontrolu Otranta. Jbg zajebao ih Milo ali kraj još nije...(tre punti)
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment




      • Losmi u neverici, pa zar njegovi Novosadjani.
        Cuo sam da je iskoristio ovo odsustvo sa foruma i otisao da ocisti ovo. Bravo!
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Sa Danilovićem u Podgorici šetale pristalice SPC

          https://m.cdm.me/drustvo/sa-danilovi...ristalice-spc/

          “Ništa se nije organizovalo, ali vidim da narod voli da šeta. Ja šetam četvrtkom i nedeljom u 20 sati, a ostali kako hoće”, prokomentarisao je Danilović.
          : hahahaha tako je, j*bes socijalno distanciranje, korone i p*cke materine U zdravom tijelu zdrav duh.

          Ivane, da nisi i ti bio malo u setnju sa Danilovicem?

          Comment


          • Originally posted by Skeletor View Post
            [B]
            Ivane, da nisi i ti bio malo u setnju sa Danilovicem?
            Sto mi postavljas takva nezgodna pitanja,znas da sluzba ne miruje.Necu se ja upecat.Ne ne bogomi.

            Depresija je tesko stanje,nemojte da padate u depresiju.
            Last edited by E1_PG; 11-05-20, 01:03.

            Comment


            • Inace, ovamo kod mene juce i prekjuce padao snijeg... uzas. Proljece je za sad takvo da imam osjecaj kao da se blizi zima, a ne ljeto Em sto je hladno i sivo, em sto su turisti tj Kinezi i Indijci preplavili mjesto... j*bao im pas mater.

              Comment


              • Ko te jebe,muči se u tom američko sotonskom paklu,kad si napustio svoju siroticu,svoju malu CG.
                Sto kaze Delic,ne daj mala ne daj se ti sa tobom smo svi.
                Last edited by E1_PG; 11-05-20, 01:15.

                Comment


                • Ne grijesi dusu. Znas li kako su ovamo ljudi blagorodni i prijateljski nastrojeni. Svako bi i da ti pomogne i da ti izadje u susret. Pogotovo vole ljude sa Balkana. Nema price, stvarno su jedan fin i dobar narod. Multikulturalna zemlja koja postuje svakoga i koja pomaze svima jos od svog nastanka. Cim dobijem americko drzavljanstvo, prodajem neku zemlju koju imam tamo u Crnoj Gori i odricem se crnogorskog drzavljanstva. Boze zdravlja, sjutra kad budem imao djecu, potrudicu se da nikad ni ne cuju za Balkan. Moram priznati da se trudim da sakrijem akcenat i da pokusavam sto bolje da se uklopim u americku kulturu jer me je sramota odakle sam. Bas mi je krivo sto se nisam rodio i podigao u ovom raju na zemlji.

                  Comment


                  • sto bi te bilo sramota odakle si,ne rzaumem
                    Wizard

                    Comment


                    • Da li mene neko zajebava ili vlast opet štrajkuje gladju?! Pa kakva smo mi sila od naroda krv ti jebem

                      A vidim da je i srpska majka imala okršaj sa zmajem kod narodnog lekara koji ozonira krv.

                      Ćerka srpske majke se seća modela puške koji joj je bio uperen u glavu iako je imala tri godine.

                      Sa druge strane napad na Đokovića jer ne misli kao većina, zamisli jbt lik ima svoje stavove, pa zar se to sme na jebenom Balkanu.

                      Polako prelazim u tabor Covid19, treba da nas pomete kako bi se smanjio broj imbecila.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Srecom pa sam sve ovo pročitao na nekom usranom portalu sa FB jer sam se potpuno isključio.
                        Morao sam da proverim tačnost informacija.

                        Da moram ovo da čitam i gledam svaki dan tačno bih glasao za Psiha a od ispiranja mozga ono krme Vučićevića bih kao i većina gradjana uzimao za pouzdanog novinara

                        Kakav smo narod
                        Samo jako!
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Sta je Ceda sebi dozvolio covece. Bukvalno ga gaze DJ Žeks i srpska majka.

                          A najgora je ova Darija, retko odvratno, ljigavo stvorenje.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                            Sta je Ceda sebi dozvolio covece. Bukvalno ga gaze DJ Žeks i srpska majka.

                            A najgora je ova Darija, retko odvratno, ljigavo stvorenje.
                            Ja koliko sam shvatio Čeda je Psihov čovek. Verovatno i služi samo za sprdnju i zabavu, kao dvorska luda.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Poštenija je Ceca od smrada Čede 7 puta. Samo mi žao što ga pokojni Velja Dunjić nije izgazio kao pičku pre 8-9 godina.

                              Pizda jedna. Od pevaljke je i očekivati da svašta radi, ona nema nikakvu društvenu odgovornost, a on sa druge strane, ljiga.

                              Sve je to stvorio Nenad Prokić sa FDU, osvedočeni malteški vitez katoličkog reda, kojim direktno papa upravlja, koji bleji sada kod Zukorlića u stranci.

                              Prokić je esencija zla za koju zna malo ko danas, možda stariji ljudi. Otuda i bulumenta idiota sa FDU.

                              http://sandzacke.rs/featured/sokantn...skih-vitezova/

                              Vidim lepo je primljen kod Zukorle iako je član malteških vitezova

                              https://www.economist.com/the-econom...ights-of-malta

                              A da ne bude da ja nešto izmišljam

                              Kažu sandžačke "Možda je nekima djelovalo čudno kada je Prokić na izbornoj Skupštini SPP rekao da je Srbin katoličke vjere, ali poslije ove informacije sasvim je jasno da član Malteškog reda može biti samo katolik."

                              Čisto da znate kad kažem jezuiti da ne izmišljam i paranoišem, tu su oni svuda oko nas. Ima i u SPC priroadnika malteških vitezova. Da pogadjam 3 puta, pravoslavci su. Jesu jesu
                              Last edited by Cassius Clay; 11-05-20, 07:54.

                              Comment


                              • Odgledah klip.

                                Meni deluje kao dogovor, da se još malo zabavi narod i podigne gledanost.

                                Inače, doktorka kako je krenula ne bih se iznenadio da uskoro završi u nekom rijalitiju.

                                Comment

                                Working...
                                X