Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba da krenemo.

    Nema boljih?

    Ovo je presvlačenje dresova...

    Realno... svejdno čoveku ko ga k....

    Comment


    • Si siguran da u MaxBetu ne moze da se vezuje?

      Vidim oni daju SNS 42.8%, Sapica 9.5%, SPS 6.5%, a Djilasa nema u ponudi?
      sigpic

      Comment


      • Nisu svi isti jer ne postoje 2 identična čoveka. Tako da je to obična floskula koja se vrti već godinama, koja je i dovela do toga da Nikolić bude izabran 2012.

        U nedelju samo ne za patkare i SNS, pa šta nam Bog da

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Si siguran da u MaxBetu ne moze da se vezuje?

          Vidim oni daju SNS 42.8%, Sapica 9.5%, SPS 6.5%, a Djilasa nema u ponudi?
          Znam za Meridian.

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Si siguran da u MaxBetu ne moze da se vezuje?

            Vidim oni daju SNS 42.8%, Sapica 9.5%, SPS 6.5%, a Djilasa nema u ponudi?
            Možda na dan izbora budu listići:

            1. AV - Za Beograd

            I to je to.
            Kao u S.Koreji.

            Comment


            • Ma izlaznost je evo danas na oko 53.5
              Av42.5 al kvota na vise 1.5
              dok je Sapa pao na 9 i kvota na manje 1.5

              Djilas isto al kvota na manje 1.6

              Sps isto 6.5

              I vrv samo jos Bosko ide preko cenzusa 5.9 i sanse za vise 1.5

              Sve u svemu Vucko zacementiran na svim nivoima do 2022 sem ako se ,spavaci ne probudei izadju da glasaju

              Comment


              • Vučić - gradonačelnik!

                Comment


                • Nešto se mislim da su izbori bespotrebni jer je SNS već zacementirao koliko će imati glasova, ove poslednje ankete nam govore o tome. Znači on oko 42-43%, a SPS oko 6%. Taman za vlast.

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Si siguran da u MaxBetu ne moze da se vezuje?

                    Vidim oni daju SNS 42.8%, Sapica 9.5%, SPS 6.5%, a Djilasa nema u ponudi?
                    Ne znam za Max ,Meridian je nakad davao sad mislim da neda, ako planetwin ima izbore u ponudi oni daju da se sve vezuje,mozart ne znam ni dal je jos izbacio al tamo samo singl moze garant

                    Comment


                    • Imace i bez SPSa vrlo moguce. Zavisi koliko se prospe ispod cenzusa. Ali ono, sta god da mu se desi, tu mu je debeli gmaz Dacic, a ne daj Boze da mu dodje stani pani (sto naravno nece), tu su mu i radikali ako prodju cenzus, sto nadam se da nece.
                      sigpic

                      Comment


                      • Penzioneri - uništiše prvo sa Sobom, sad sa ovim...

                        Comment


                        • SPS je čudo Istu politiku vode i u RS i uzimaju otprilike isto glasova. I uvijek su uz pobjednike uzmu pokojeg svog ministra, smjeste svoje ljude u direktorske fotelje - bolje im je nego da su pobjednici.

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            SPS je čudo Istu politiku vode i u RS i uzimaju otprilike isto glasova. I uvijek su uz pobjednike uzmu pokojeg svog ministra, smjeste svoje ljude u direktorske fotelje - bolje im je nego da su pobjednici.
                            Petar Đokić On i Milo najdugotrajniji evropski političari.

                            Comment


                            • Ma penzosi su zlo naroda. Mislim ovi nasi sa 4 razreda osnove skole. Za penzionere Velike Britanije sve reci pohvale, ali njihov nivo obrazovanja je daleko daleko iznad.

                              Evo vam moja prica. U mojoj porodici majka radi kao uciteljica (oko nekih 50 000 plata), otac kao sef mesne zajednice u selu (oko 30 000 plata). Vucic kad je skidao plate za 10% uzeo je mojoj porodici 8000 dinara mesecno. Mojoj babi (sa kojom nisam ziveo) je smanjio neku poljoprivrednu (ili koju vec) penziju sa 10 000 na 4 000 jer jelte ima deviznu penziju od celih 90 evra. Ajde pogadjajte za koga je bio moj deda. Uprkos sto je mojoj familiji zakinuo nekih 14 000 mesecno, on bi glasao za Vucica. Kaze lici mu bas da bude predsednik. Kad ga nisam tad zadavio, nikad necu. Sreca (ako se to tako moze nazvati), bio je u tom periodu u bolnici, pa smo mu ja i moja majka konfiskovali svaki licni dokument koji je mogao da se iskoristi za glasanje.

                              Sa druge strane baba i deda koju sa kojima sam svakodnevno ziveo su mi uvek davali cast da umesto njih zaokruzim. Shoutout za njih.
                              sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X