Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisu penzioneri krivi nego njihova djeca.
    Normalan roditelj će razumjeti svoje dijete kad mu kaže - nemoj za naše dobro.
    Uvjeren sam, kad bi glasali ljudi do 40 godina da bi omjer snaga bio nepromjenjen, 5-6 % manje što nebi ništa promjenilo.

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        Nisu penzioneri krivi nego njihova djeca.
        Normalan roditelj će razumjeti svoje dijete kad mu kaže - nemoj za naše dobro.
        Uvjeren sam, kad bi glasali ljudi do 40 godina da bi omjer snaga bio nepromjenjen, 5-6 % manje što nebi ništa promjenilo.
        Ovo je problem. Sta mislis koliko je takvih u nekom opsegu godina od 70 do 90? Pogotovo u unutrasnjosti? Vise ljudi veruju televizoru nego sinu, cerki, zetu, bilo kome od najblizih. Tuzna je to prica. Ali jos je tuznija sto mladje generacije pustaju neobrazovane matorce da im imaju bilo kakav uticaj na njihov zivot.

        A da glasaju do 40, bio bi promenjen. To je cinjenica. Penzosima je ovo glavni dogadjaj u godini i oni ovo ne propustaju. Oni su jedna od glavnih ciljnih grupa psiha.
        Last edited by colke995; 01-03-18, 23:57.
        sigpic

        Comment





        • Covek slagao ladno pre par meseci.

          Comment


          • Probao danas, prvi put, THC kapsule. Nisam nesto zadovoljan Strpao pet komada i cekao jedno sat vremena da udare... nista specijalno. Morao sam da zavijem par komada.. ma vidim ja nema tu dok se ne inhalira... kakve kapsule i g*vna


            Edit: A mozda im treba i malo duze od sat da proradi efekat jer sam sad uhvatio sebe kako bagujem Potpuno zaboravio da mi muzika u spavacoj dolazi za bluetooth zvucnika koji je povezan sa telefonom i lagano sam proveo 15 minuta cackajuci laptop da vidim sta nije u redu i zasto ide muzika kad je samo tab za forum otvoren Gasi ja mozilu, otvori task mngr da vidim sta je upalio skeniranje jer sam mislio da je to neki virus koji random pusta muziku Nista mi nije bilo jasno
            Last edited by powerslave; 02-03-18, 04:09.

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              A da glasaju do 40, bio bi promenjen. To je cinjenica. Penzosima je ovo glavni dogadjaj u godini i oni ovo ne propustaju. Oni su jedna od glavnih ciljnih grupa psiha.
              Udarna pesnica SNS-a.

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Probao danas, prvi put, THC kapsule. Nisam nesto zadovoljan Strpao pet komada i cekao jedno sat vremena da udare... nista specijalno. Morao sam da zavijem par komada.. ma vidim ja nema tu dok se ne inhalira... kakve kapsule i g*vna


                Edit: A mozda im treba i malo duze od sat da proradi efekat jer sam sad uhvatio sebe kako bagujem Potpuno zaboravio da mi muzika u spavacoj dolazi za bluetooth zvucnika koji je povezan sa telefonom i lagano sam proveo 15 minuta cackajuci laptop da vidim sta nije u redu i zasto ide muzika kad je samo tab za forum otvoren Gasi ja mozilu, otvori task mngr da vidim sta je upalio skeniranje jer sam mislio da je to neki virus koji random pusta muziku Nista mi nije bilo jasno
                Ima preko amazon da se naruči svašta.

                Sad... bitan je odnos CBD i THC.

                U USA je skroz legalno, samo je drugačiji rezim od države do države (state).

                Uskoro dopuštaju u NFL, MBL, itd kao sredstvo protiv bolova full.
                Tako da kome nađu THC - ništa.

                Comment


                • Zkroz legalno u nekim drzavama. Mada, opet i tamo dje je legalno ti treba medicinska karta i potvrda od ljekara da ti treba marihuna zbog neke bolesti. Onda mozes jednom u 15-mjesec dana da podignes tablete ili travu(sve zavisi od drzave). Kod mene u NY su tek prihvatili travu u medicinkse svrhe pa mogu samo tablete da ti prepisu ako treba. Mojoj drugarici prepisali, pa reko daj vala i ja da ih probam...

                  NY kaska za Kalifornijom i Koloradom po tom pitanju, ali stizemo ih za koju godinu sigurno I dalje te policija maltretira zbog vuje i isto moras diskretan da budes ako nedje pusis u parku ili na parkingu.

                  Comment


                  • Ima i rekreativna upotreba? Znam da ima u CA i još negde.

                    A i medicinska, kažeš da te boli glava.

                    Joint full, slučajno sam u toku

                    Mogu da ti nađem adrese ili linkove legalno skroz, samo ih zeza što mora sve da bude organski "neprskano"

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Ma penzosi su zlo naroda. Mislim ovi nasi sa 4 razreda osnove skole. Za penzionere Velike Britanije sve reci pohvale, ali njihov nivo obrazovanja je daleko daleko iznad.
                      Ti si baš siguran u ovu rečenicu? Ja se ne bih usudio da dajem takve kvalifikacije, mada je poimanje demokratije personalna stvar ali i isključivost (rekao bih) nije manir demokratski nastrojene individue. Čini mi se da bi uvažavanje tuđeg mišljenja trebalo da bude osnova demokratije i pojedinca koji preferira demokratska načela.
                      Uzgred, nivo obrazovanja nije najpouzdaniji parametar demokratski nastrojene individue (mada jeste jedna od stavki ali ne i presudna)
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ma koji ce mi k*rac, kad uvijek imam makar 100 grama pri sebi Razmisljao sam i da pocnem da ih uzgajam, nego sam neodgovoran ja za to ... velika je kutara raditi oko toga

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Ma koji ce mi k*rac, kad uvijek imam makar 100 grama pri sebi Razmisljao sam i da pocnem da ih uzgajam, nego sam neodgovoran ja za to ... velika je kutara raditi oko toga
                          Podela je ne uzgajivače i prodavce.

                          Možeš prodaja.

                          Comment


                          • Pa sad, sve je za ljude. Nije mi strano stanje na tzistu Vise smeta ta etiketa "dilera"...

                            Comment


                            • Treba te ja učim iz Srbije...

                              To se sada zove - Distributer

                              Comment


                              • P.S.

                                Tek sad vidim da ti je Cabrera na avataru.

                                Comment

                                Working...
                                X