Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
    Valja voziti danas do Nemačke bez trunke vinjaka i sa svajom na zadnjem sedištu
    Srecan put
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Jutarnja kafa

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
        Valja voziti danas do Nemačke bez trunke vinjaka i sa svajom na zadnjem sedištu
        Vragolanu jedan iskusni

        Znam taj plan koji kujes u sebi, cim dodjes do granice istovarices je i pun gas do Nemacke

        Comment


        • U jbm ti u zadnja 2 dana na moru, sam imao "Meet the Parents" uzivo. Umesto bilo je

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            U jbm ti u zadnja 2 dana na moru, sam imao "Meet the Parents" uzivo. Umesto bilo je
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              U jbm ti u zadnja 2 dana na moru, sam imao "Meet the Parents" uzivo. Umesto bilo je
              Ahahaha, ćuti sad' si bar probio led...i miran si neko vreme
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Vracam se za 2 dana . Brate, lik neki pandur ili drzavni covek odmah ga vidis. Napucan, osisan na keca, naocare za sunce sve vreme i kad ide u vodu, baja drzi cerke (2) i zenu ono svakog sekunda pod kontrolom, one krenu u levo on takodje, a kao drzi distancu jedno 10 metara kad su u vodi.Ali svaki pogled prati. Kad on legne da osmatra druge, zena ih gleda. Klasican onaj lik, samo je on dobar za svoju decu, svi ostali su olosi. A pogled mu nad**an, prostreljuje te. Kao da mu je Putin drug iz skole. A vidis da je dziber uz to. Aj sto mene gleda nego ja krenuo sa 2 druga(braca) njihovom i mojom poridicom(posto sam ovo leto konacno u Srbiji i bez obaveza, a pitanje je kad ce to sledeci put biti, a dugo nisam bio sa njima(od moje 14. znaci evo skoro 5 godina, pa krenuo na 10 dana). Gleda on sve, ali na njih se nameracio zbog mene, ja mislio ja u nekom tripu, kad oni svi primetise, bez da im ja ista kazem. Mislim nista on ne radi, ali smoris kad god pogledas, vidis da te drzi na oku, i izgleda kao da bi te na elektricnu stolicu stavio, jer se motas to okolo.

                A i ta mala(nije mala 19god), iz Madjarske i ne prica ni engleski, ni nemacki, ni spanski, ni srpski, pa ne mogu nikako da zapocnem pricu, a da to normalno izgleda. To je kad sam baksuz. Ali je lepa uuuu. Ali tesko konzervativna sredina ocigledno.
                Last edited by colchonero; 16-08-17, 18:33.

                Comment


                • A ti baš baciš oko na devojku sa čardaš nogama...

                  Jbg. malopre te nisam skontala, mislila sam da je tvoja draga htela da upoznaš familiju....
                  Last edited by Marija81; 16-08-17, 18:34.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment



                  • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      A ti baš baciš oko na devojku sa čardaš nogama...

                      Jbg. malopre te nisam skontala, mislila sam da je tvoja draga htela da upoznaš familiju....
                      Ma jok bre Maro, ja i da ostanem jos 2 godine tamo, ne verujem da bih ga upoznao. On bi pre saznao od cega mi je bolovao cukuncukundeda i koje je carape nosio, nego ja nesto o njemu, a kamoli da ga nesto pitam.


                      Edit: @kronos hahaha
                      Last edited by colchonero; 16-08-17, 18:40.

                      Comment


                      • Pa gde je nadje od toliko fleksibilnih tata...

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ma ovo moje glupo srce, kao da se vinjaka napilo, pa poblesavilo. Bas ta da mu se svidi.

                          Comment


                          • Madride:
                            - prvac knjizara po https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...OfjP-v2RiRyZog
                            - zatim pravac sever
                            Last edited by kronostime; 16-08-17, 18:52.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Ne vidi se nista

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Ne vidi se nista
                                Izmenio link.
                                Mozda ti se posreci
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X