Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Daj, Bane, ne zezaj - u Sjenici na +1 idu na plazu da se suncaju i plivaju.
    Neka neka, meni je hladno.
    Srrćom i što kod nas ne duva.

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • Jutros u 7h u Somboru -24, u Sjenici -23C... Ojhhh..

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by skeptik View Post
        Da imas znanje iz opste kulture na sto se pozivas znao bi da premijer vodi poreklo od reci prvi ministar.
        Baš sam hteo to prokomentarisati uz dodatak da je za Ustav u pravu, ja ne bih znao tako koncipirati rečenicu (verujem da je to nekakva definicija) ali bi bilo u tEm smislu.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post


          Istovremeno, predsednik Srbije je u programu rekao da je oko studija bilo "nekih ljudi" koji su po njegovom dolasku "stavili kapuljače i pobegli", dok je Marić rekao da su "incidente najavili neki koji nisu bili ni pozvani" i da je bilo pretnji po Vučićevu bezbednost.
          Cim se pominje ugrozena Alekova bezbednost, nije ni potrebno dalje razmisljati previse.

          Da li ce ikada doci kraj ovoj teskoj lakrdiji???

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Baš sam hteo to prokomentarisati uz dodatak da je za Ustav u pravu, ja ne bih znao tako koncipirati rečenicu (verujem da je to nekakva definicija) ali bi bilo u tEm smislu.
            Razumemo se Ganac. Samo mi je smesno kad neko nekom nesto spocitava iz opste kulture a ne zna elementarne stvari. A Ustav jeste najvisi/najvazniji pravno-politicki akt svake drzave, tu nema dileme.

            Comment


            • Eve vam Boška kako juriša...

              Niđe kapuljača...sem u Savamali
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Pa postavio mark nekoliko postova ranije..
                Ma kakve kapuljace, kakvi bakraci...Idiot!

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ne znam ko bi se upecao na pricu oko duela, kad on godinama to izbegava, pa ne vidim sto bi sada pristao.

                  Comment


                  • Jos u pola 9. Ali nije to ni poenta, vec putujuci cirkus kojim smo svakodnevno okruzeni. Teska lakrdija i sprdnja sa nasim zivotima, ali najzalosnije..sve to trpimo i dozvoljavamo.

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                      Ne znam ko bi se upecao na pricu oko duela, kad on godinama to izbegava, pa ne vidim sto bi sada pristao.
                      Ne znam sta je tacno, ali uzmemo da je tacno ovo sto je Obradovic napisao, postojale su 2 opcije:
                      1. Obradovic se pojavi, oni predstave da je Vucic u opasnosti, njegova bezbednost blabla
                      2. Obradovic se ne pojavi, oni kazu da je imao poziv na duel ali nije smeo da se pojavi

                      realno, win win situacija za Vucica, jer moze da spinuje kako pozeli
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Jos u pola 9. Ali nije to ni poenta, vec putujuci cirkus kojim smo svakodnevno okruzeni. Teska lakrdija i sprdnja sa nasim zivotima, ali suma sumarum..sve to trpimo i dozvoljavamo.

                        tt
                        Samim tim sto je to sve normalno kod nas, dovoljno govori sve. Kao i da Vucko od pocetka pa do sada ni jedan jedini tv duel nije imao sa drugim politicarima, to govori vec o slobodi i zapravo da ovde demokratija ne postoji. Al kao sto rekoh, na zapadu nista novo.


                        @ Bojana,

                        obrni okreni, spin je fenomenalan i uvek win-win. I njegov zivot ne secam se kada nije bio u opasnosti, velikomucenik.

                        Comment


                        • Jedno je pitanje na koje nemamo odgovor a koje bi sve razjasnilo.
                          Da li je Obradovic zaista pozvan na taj takozvani duel?
                          U koliko jeste, onda je potpuno u pravu i nema sta da se doda.
                          U koliko nije, onda je ovo njegov pokusaj da okrene situaciju u svoju korist.
                          E sada ja sem Boskovih reci nikakav dokaz nisam video da je on pozvan na ovaj duel, ne znam moza i neki dokaz postoji, u koliko neko zna neka napise. U suprotnom ce biti upravo ono sto je Olja napisala: Jedan veliki cirkus i rec jednog protiv reci drugog - i tako u nedogled.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Jel si negde video duel u 9 sati ujutru? Politicki dueli uvek zauzimaju prime time slot. Druga stvar, Vucic izbegava duele jer ce njegove lazi biti brzo otkriveni. Covek je patoloski lazov, demagog, lopov, izdajnik,kukavica i nadasve diktator. Duel moze ali sa samim sobom.

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              Ne znam ko bi se upecao na pricu oko duela, kad on godinama to izbegava, pa ne vidim sto bi sada pristao.
                              Sto rece jedan... "Došli smo do toga da treba da se osećamo kao ludaci što smo uopšte pomislili da postoji mogućnost da predsednik ima tv duel sa nekim drugim političarem."

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • On ako je predsednik, trebao je da da ostavku ili da zamrzne svoje članstvo u SNS-u da bi to iole ličilo na demokratskog predsednika... predsednika svih građana (ne člana DS jer ni Bota to nije radio - njemu na čast).
                                Ono što meni smeta (generalno) jeste da ko god da dođe na neku vlast od MZ pa naviše, kao po defaultu govori kako prethodnik nije ništa dobro uradio i kako će on sve da menja. Jbmmu pa valjda se može naći bar jedna dobro odrađena stvar, pa makar to bilo i obavezno korišćenje kondoma kada jebu ovaj narod.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X