Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova liga ima 4 trenera, Džileta, Sita, Trajkovića i Pavićevića.

    Ostalo tek treba da se dokazuje.

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      Ova liga ima 4 trenera, Džileta, Sita, Trajkovića i Pavićevića.

      Ostalo tek treba da se dokazuje.
      Oвај форум има само једног стручњака!
      Лее Цоопера.
      Аферим.

      Comment


      • Originally posted by Пера Ложач View Post
        Oвај форум има само једног стручњака!
        Лее Цоопера.
        Аферим.
        Ovakav nacin diskusije nije pozeljan - vazi za tebe, vazi i za ostale ucesnike u istoj.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Ovakav nacin diskusije nije pozeljan - vazi za tebe, vazi i za ostale ucesnike u istoj.
          Ti neki opasan baja ne smaraj vise sa tim upozorenjima,smesan postajes

          A sad malo ozbiljnije,delujemo sasvim ok i bicemo bolji sa Novicom i Bandzom,Gegic me ugodno iznenadio,Gagic takodje bice to sasvim ok ekipa,top 4 ne dovodim u pitanje
          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            Ova liga ima 4 trenera, Džileta, Sita, Trajkovića i Pavićevića.

            Ostalo tek treba da se dokazuje.
            Najlepse je sto ce debitant da pokida sve nabrojane ...

            Comment


            • Odigran je turnir superkupa u Banjaluci, rezultat je poznat - uzeli smo prvi trofej ove sezone, prilično dominantno što je za svaku pohvalu ali sam želeo da dam komentar i mali osvrt na najozbiljnije pretendente na ABA titulu.
              I Zvezda i Budućnost i Cedevita su novi timovi koji jesu doveli mnoštvo novih igrača, sva tri tima nove prve petorke a Cedevita i Zvezda i trenere i stručne štabove.

              Za očekivati je bilo da Budućnost koja je zadržala trenera i stručni štab te najvažnije domaće igrače iz prethodne sezone lagano prođe kroz Banja Luku ali se desio brodolom, najavljen još protiv solidne ekipe Partizana i zato mislim da su sve one Džikićeve priče o umoru, reprezentaciji i slično samo i isključivo alibi.

              Mnogo više je Cedevita pokazala koja je promenila i trenera i jedno 7-8 igrača i mnogo više je namučila Zvezdu od Podgoričana...a mislim da Cedevita može još prilično da napreduje i jedina mana im je nedostatak tribine.
              Budućnost će biti bolja na planu tribina (domaći teren) ali će biti u velikom minusu kada krenu 3 utakmice nedeljno.

              Mi smo skockali ekipu koja čini mi se za razliku od prošlosezonske pokazuje zajedništvo i tu (ne volim ono što mi se čini da videh) najviše zajedništva i požrtvovanosti pokazuju stranci. Ojo i Faje će brzo biti naši miljenici ali tu u toj timskoj hemiji nedostaje domaći začin a ja to želim da vidim. Želim da vidim bratstvo i lako se može desiti da zaista svi kliknu jer mnogo znači linija Tomić, Stratos, Faje ili Zirbić koji će biti ta spona između stranaca i domaćih ili Ojo koji je izgleda "panja" od čoveka.

              Imamo šansu, ne smemo je ispustiti, i nije bitno (jeste ali ne i presudno) da li ćemo osvojiti ABA ligu, mnogo bitnije je vratiti pozitivan "vajb" u i oko kluba.
              U tom smeru se krenulo uz mala spoticanja (Jr čoks) ali uz Tomića se dižemo i napredujemo.
              P.S. i Zvezda je imala igrača sa obavezama u reprezentaciji i neke povređene (još uvek) ali nije to koristila kao alibi za eventualni "neuspeh".
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Što se tiče zajedništva i atmosfere, mimo ovih naručenih iz kluba, rekoše par novinara sa lica mesta da je ubedljivo najbolja atmosfera u mladoj ekipi Partizana.

                Uglavnom, više manje je sve ok i u ostalim timovima.

                Što se tiče superkupa, može da znači timovima, ali i ne mora. Kao što je bio slučaj i prošle sezone.

                Za 3 dana kreće sezona, kreće i Evropa, neko je više takmičarski ušao u SK, neko manje i to je ok.

                Sad ide ono što se broji.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Odigran je turnir superkupa u Banjaluci, rezultat je poznat - uzeli smo prvi trofej ove sezone, prilično dominantno što je za svaku pohvalu ali sam želeo da dam komentar i mali osvrt na najozbiljnije pretendente na ABA titulu.
                  I Zvezda i Budućnost i Cedevita su novi timovi koji jesu doveli mnoštvo novih igrača, sva tri tima nove prve petorke a Cedevita i Zvezda i trenere i stručne štabove.

                  Za očekivati je bilo da Budućnost koja je zadržala trenera i stručni štab te najvažnije domaće igrače iz prethodne sezone lagano prođe kroz Banja Luku ali se desio brodolom, najavljen još protiv solidne ekipe Partizana i zato mislim da su sve one Džikićeve priče o umoru, reprezentaciji i slično samo i isključivo alibi.

                  Mnogo više je Cedevita pokazala koja je promenila i trenera i jedno 7-8 igrača i mnogo više je namučila Zvezdu od Podgoričana...a mislim da Cedevita može još prilično da napreduje i jedina mana im je nedostatak tribine.
                  Budućnost će biti bolja na planu tribina (domaći teren) ali će biti u velikom minusu kada krenu 3 utakmice nedeljno.

                  Mi smo skockali ekipu koja čini mi se za razliku od prošlosezonske pokazuje zajedništvo i tu (ne volim ono što mi se čini da videh) najviše zajedništva i požrtvovanosti pokazuju stranci. Ojo i Faje će brzo biti naši miljenici ali tu u toj timskoj hemiji nedostaje domaći začin a ja to želim da vidim. Želim da vidim bratstvo i lako se može desiti da zaista svi kliknu jer mnogo znači linija Tomić, Stratos, Faje ili Zirbić koji će biti ta spona između stranaca i domaćih ili Ojo koji je izgleda "panja" od čoveka.

                  Imamo šansu, ne smemo je ispustiti, i nije bitno (jeste ali ne i presudno) da li ćemo osvojiti ABA ligu, mnogo bitnije je vratiti pozitivan "vajb" u i oko kluba.
                  U tom smeru se krenulo uz mala spoticanja (Jr čoks) ali uz Tomića se dižemo i napredujemo.
                  P.S. i Zvezda je imala igrača sa obavezama u reprezentaciji i neke povređene (još uvek) ali nije to koristila kao alibi za eventualni "neuspeh".




                  Imala je 4 van pogona u to vreme Zirbes R, Faye, Nenadic, Davidovac povrede iz cega se samo Faye vratio a Nenadic debitovao za 1 tim u poslednjoj utakmici. Davidovac jos uvek ne radi ravnopravno sa ekipom.
                  Cedevite koliko mi se cini jos manje imala odsutnih igraca u vreme prozora.

                  Sve sto moze da se kaze za konkurente da su izmenili sastave, trenere, nedostatak vremena za uigravanje moze isto i za nas da se kaze, sto dovodi do zakljucka da ako druge ekipe imaju vremena da skockaju igru i tim, zasto se nama oduzima to pravo da jos bolje izgledamo tokom sezone.

                  U dalekoj boljoj atmosferi kako u klubu tako i medju navijacima ulazimo u ovu sezonu u odnosu na proslu sezou.

                  Comment


                  • A ko osvoji ovaj Aba superkup prosle godine?Bjese li ono Cedevita,s kim su igrali u finalu?

                    Comment


                    • Sa Buducnoscu.

                      Comment





                      • Ivane, makse đaole...

                        Comment


                        • Moze se lagodno izlistati prethodna sezona i videti kako eto jedino Cedevita ima trenera - Zdovca.
                          Izgleda da vlada neka opcinjenost klubom koji se puni iz privatnih izvora pa se onda poistovecuje da je svaki njihov poslovni potez isplativ. Pa i nije bas tako.

                          Comment


                          • Drzite se teme bez vredjanja.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Kronose ovo je bezazleno,cus tantusi.Nista strasno.
                              Udri Pato i drugi put,novi si forumas samo gazi.
                              Last edited by E1_PG; 25-09-18, 14:08.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Kronose ovo je bezazleno,cus tantusi.Nista strasno.
                                Udri Pato i drugi put,novi si forumas samo gazi.
                                Nego šta [emoji6] Sezona nije još ni počela, biće dobrog zezanja ovde.

                                Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X