Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A kad ste vi strance menjali ko na pokretnoj traci niste brinuli koji mesec je u pitanju.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Zato se napravio dug da smo morali rasprodati ceo tim zbog njega uoci F4 u Beogradu, a stalno je potencirano kako je on tu da bi mi osvojili i da smo mi drzavni projekat.
      Vi ste novac od transfera u visini jednog Gudurica uzeli mozda, ali u prethodnih 12 godina.

      Comment


      • Originally posted by Jimi22 View Post
        Zato se napravio dug da smo morali rasprodati ceo tim zbog njega uoci F4 u Beogradu, a stalno je potencirano kako je on tu da bi mi osvojili i da smo mi drzavni projekat.
        Vi ste novac od transfera u visini jednog Gudurica uzeli mozda, ali u prethodnih 12 godina.
        Koliko kosta Filip Covic?
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Koliko kosta Filip Covic?
          Mnogo manje od vaseg bek ap pleja.

          Comment


          • Originally posted by Jimi22 View Post
            Mnogo manje od vaseg/ bek ap pleja.
            Zvanicno objavljeni ugovor ili "verujte mi na rec"?
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Zvanicno objavljeni ugovor ili "verujte mi na rec"?
              Verujem zdravom razumu.
              Ipak je vas bek ap plej bio u EL timu pre partizana, dok je nas dostigao najveci domet izletom u grckom KAOD-u koji ne znam ni da li postoji vise.

              Comment


              • Taj isti zdrav razum koji govori kako Perperoglu i Regland manje primaju od Pejdža i Zagora.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Taj isti zdrav razum koji govori kako Perperoglu i Regland manje primaju od Pejdža i Zagora.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                  A vas da je limara bilo sramota koliko je italijan spustio cenu.

                  Comment


                  • Originally posted by Jimi22 View Post
                    A vas da je limara bilo sramota koliko je italijan spustio cenu.
                    Zna čovek šta je institucija a šta zamrznuti mutant
                    Jbg šta ste ljubomorni ko vaš dragi GAZDA što nije hteo kod vas.

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Zna čovek šta je institucija a šta zamrznuti mutant
                      Jbg šta ste ljubomorni ko vaš dragi GAZDA što nije hteo kod vas.
                      Jbg, mi imamo jednog drzavnog sponzora samo.
                      Da postoji ovde moderacija, za ovo mutant bi dobio momentalni ban, ali posto onaj sto obitava ovde nije pristrasan, tako je to.
                      Uzivaj.

                      Comment


                      • Mutant nego šta. Dobijen mešanjem starca Foče od stotinu ljeta, trenera neznalice i bivšeg igrača. Udari mutant na instituciju predvođenu velikim trenerom i ostaše samo dugmići.

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Zvanicno objavljeni ugovor ili "verujte mi na rec"? [emoji3]
                          Nista ne brinite sve ce to bratija iz SNSa da nadoknade.
                          Vucicu seceru

                          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Gledam da nisam pogresio temu i vidim nisam. Cedevita nastavlja sa serijom dobrih rezultata, deklasirana je Krka sa 30 razlike uz 41 poen Pullena.

                            Popularni Sokovi ce najvazniji mec imati u 12. kolu kada gostuju Partizanu. U slucaju da i tu dobiju osigurali bi ucesce u PO lige.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Zvezdu zovu FMP ili mutant, a Partizan Igokea klinci koji nemaju više od 12-13 godina, tako da se ne ložite na takve gluposti. Derbi je prošao, utisci - Zvezdu izvukli stranci, domaći igrači bez učinka, Partizan nije konkurentan u ovom trenutku Zvezdi.

                              Comment


                              • Brezovac najavljuje Hikmana u kkp

                                https://twitter.com/Breza89/status/1...984985089?s=19

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X