Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam ja toliko depresivan, mnogo je tu faktora. Ova ekipa nije uigrana i to je problem.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

    Comment


    • Vasem timu trebaju dva igraca, da izbacite ove Sehovice i indijance...igrate EL jbga.nema tu emocija...previse..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Vasem timu trebaju dva igraca, da izbacite ove Sehovice i indijance...igrate EL jbga.nema tu emocija...previse..
        Jedan Baron bi im legao kao budali samar. Kljucni igraci na bekovskim pozicijama su svi opasni sa loptom i svi traze loptu u rukama. I naravno neko meso u reketu jer ovi balvani Barovici i Nikolici su i za ABA ligu upitnog kvaliteta.
        p.s. Jackson je poslednji igrac na svetu koga bih uzeo u tim, pre i FC3 nego ovaj bezmudas.
        Last edited by Vinsanity87; 23-09-18, 20:46.

        Comment


        • Aoooaoooo dje smo mi....

          Comment


          • Originally posted by Vinsanity87 View Post
            Jedan Baron bi im legao kao budali samar. Kljucni igraci na bekovskim pozicijama su svi opasni sa loptom i svi traze loptu u rukama. I naravno neko meso u reketu jer ovi balvani Barovici i Nikolici su i za ABA ligu upitnog kvaliteta.
            p.s. Jackson je poslednji igrac na svetu koga bih uzeo u tim, pre i FC3 nego ovaj bezmudas.
            Pa dobro Baron ili Dzekson je slicno manje vise..ali treba im centar...malo su previse emotivno reagovali na Barovice, Nikolice, Sehovice itd..igras EL jbga....Ne gledam, nije cak bitan ni ovaj mec..muce se od pocetka priprema..nesto ne stima..po meni dugacak roster ali za EL los ako ne dovedu dva kvalitetna pojacanja..na mestu PETi mestu2/3ili 3/2...Sehovic jbte hahah..strasno
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Aoooaoooo dje smo mi....
              U Laktašima, Republika Srpska

              Comment


              • Lepo rekoh koji je odnos snaga, a vi preskačete postove. [emoji41]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Pa dobro Baron ili Dzekson je slicno manje vise..ali treba im centar...malo su previse emotivno reagovali na Barovice, Nikolice, Sehovice itd..igras EL jbga....Ne gledam, nije cak bitan ni ovaj mec..muce se od pocetka priprema..nesto ne stima..po meni dugacak roster ali za EL los ako ne dovedu dva kvalitetna pojacanja..na mestu PETi mestu2/3ili 3/2...Sehovic jbte hahah..strasno
                  Nemoj to da mi radis Baron je igracina za Jacksona. Covek koji nikada ni u 1 vaznijoj utakmici nije izasao na scenu. Baron je mnogo produktivan za tim, dobro se krece bez lopte kroz blokove a upravo im fali jedan takav da zna i bez lopte da bude opasan jer i sva 4 niska igraju sa loptom i bez lopte nisu previse opasni.
                  Meso im je pod must jer bez toga nema ozbiljne kosarke.

                  Comment


                  • Edit: pogrešna tema...

                    Fina utakmica.
                    Last edited by Bastia33; 23-09-18, 21:08.

                    Comment


                    • Originally posted by Vinsanity87 View Post
                      Nemoj to da mi radis Baron je igracina za Jacksona. Covek koji nikada ni u 1 vaznijoj utakmici nije izasao na scenu. Baron je mnogo produktivan za tim, dobro se krece bez lopte kroz blokove a upravo im fali jedan takav da zna i bez lopte da bude opasan jer i sva 4 niska igraju sa loptom i bez lopte nisu previse opasni.
                      Meso im je pod must jer bez toga nema ozbiljne kosarke.
                      Da, slazem se..dobro napisano..Ja sam mislio da nece oni krecati sa ovim lelemudima EL...ali izgleda hoce...stokaze meso i malo bez lopte...Dzekson je taj tip kao Tompson itd.nit smrdi nit mirise..na oko zna u praksi qrac uglavnom..a dobro ovo je i turnirda se vidi gde si i da ispravljas..sta se moze ispraviti
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Da, slazem se..dobro napisano..Ja sam mislio da nece oni krecati sa ovim lelemudima EL...ali izgleda hoce...stokaze meso i malo bez lopte...Dzekson je taj tip kao Tompson itd.nit smrdi nit mirise..na oko zna u praksi qrac uglavnom..a dobro ovo je i turnirda se vidi gde si i da ispravljas..sta se moze ispraviti
                        Iskreno i ja sam ocekivao da ce mnogo ozbiljnije pristupiti EL, a oni sve sto su uradili doveli 4 individualca a pri tome nisu resili najdeficitarnije pitanje 5. a dunstere ostavili. Ponovo kapiram da nisu previse ni uigrani, pocetak sezone ali koncapcijski mi se ne svidja ovakav roster.

                        Comment


                        • Sad zapamtite ko je kakav tim dobio, pa da vidimo na kraju sezone.

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            Sad zapamtite ko je kakav tim dobio, pa da vidimo na kraju sezone.
                            Ako se po jutru dan poznaje bar 2 tima ima da se do novembra istumbaju, znajuci istoriju

                            Comment


                            • Duga je sezona, Zvezda igra Evrokup koji je isto zahtjevan. Stranci ce odraditi posao, ako domaci hotprospecti odrade posao, bice definitivno jaki favoriti. Smatram da i dalje imamo siri roster od vas, ali vidjeli smo prosle godine da imena ne igraju kosarku vec kohezija u ekipi. Ako Dzile definise uloge, jer trenutno nemamo jasne pozicije ko igra sta, dok je Zvezda vec sklopila kako zeli da igra. Srecno svima, cekamo definitvno najinteresantniju sezonu.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • EC ni približno nije zahtevan kao EL, kad krenu dve utakmice nedeljno u EL + kolo ABA, a takvih je pet nedelja pa putuješ s kraja na kraj Evrope, ne vidiš svoju državu nedelju dana, nećete znati gde vam je dupe a gde glava.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X