Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Premier league 2010/2011 season

    [quote author=caniggia7 link=topic=2627.msg210754#msg210754 date=1291566400]
    Chelsea treba jednog pravog kreatora igre,jer to nije ni Lampard ni Essien ni Mikel.Kod njih bi se odlicno uklopio recimo Modric,mada se prica da je sada i Chelsea puko finansijski.Essien je fenomenalan igrac o tome ne treba diskutovati,ali nikad nece biti ko Gerrard.Lampard nije toliko dobar koliko ga hvale.Reci da je on bolji od Gerrarda,Xavija,Pirla ili Fabregasa je smesno.Essien,takodje bolji igrac od Lamparda koji se gubi na terenu kad nema Essiena.Mentalno jak igrac i stabilan u bitnim mecevima,dao je dosta vaznih golova za Chelsea,ali nema to kao Gerrard da kad su svi najbitniji igraci povredjeni sem njega,vuce sve konce i resava meceve.Za svoju poziciju Lampard ne izvrsava dovoljno defanzivne zadatke,tu se previse oslanja na Essiena koji je tu car,mislim da bi morao vise i da trci s obzirom da je centralni vezni.U svakom slucaju,Lampard je jedan od igraca kojeg hvale vise nego sto je zasluzio.
    [/quote]
    Chelsea nije puko finansijski, Chelsea nikad nije ni bio jak finansijski. Stvar je u tome sto do pre neke 3 godine, Abramovic je bio voljan finansirati, sad vise nije, ocekuje rezultate od toga sto je investirao, uglavnom iz te cuvene vrvne akademije koja ne moze proizvesti makar ni jedan prosecan premierligaski fudbaler. Kad dodamo i Svetskog Kupa koji su Rusi dobili i to sto ce ga Putin verovatno stegnuti da finansira neke stvari, nema realne mogucnosti da ce Abramovic investirati bilo sta u Chelsea.
    Vidi jarane, Essien je sve, samo ne mentalno jak igrac. On je jedan od najlabilniih igraca ekipe Chelsea. To cvrsto tvrdim. Isto tako i Drogba. Ne zalim biti rasista, ali to sto dolaze iz fudbalski netradicionalne africke zemlje je mozda razlog za to. I nije stabilan u bitnim mecevima kao sto ti kazes da je.
    To sto je tvoja percepcija Essiena takva kakva jeste, i tvoja misao da je bolji fudbaler od Lamparda je upravo dokaz tome sto ja govorim, da standardi u ekipu Chelsea padaju i padaju, da je kvalitet ekipe sve losiji i losiji.

    Comment


    • Re: Premier league 2010/2011 season

      [quote author=muchosgracias link=topic=2627.msg210767#msg210767 date=1291567011]
      Chelsea nije puko finansijski, Chelsea nikad nije ni bio jak finansijski. Stvar je u tome sto do pre neke 3 godine, Abramovic je bio voljan finansirati, sad vise nije, ocekuje rezultate od toga sto je investirao, uglavnom iz te cuvene vrvne akademije koja ne moze proizvesti makar ni jedan prosecan premierligaski fudbaler. Kad dodamo i Svetskog Kupa koji su Rusi dobili i to sto ce ga Putin verovatno stegnuti da finansira neke stvari, nema realne mogucnosti da ce Abramovic investirati bilo sta u Chelsea.
      Vidi jarane, Essien je sve, samo ne mentalno jak igrac. On je jedan od najlabilniih igraca ekipe Chelsea. To cvrsto tvrdim. Isto tako i Drogba. Ne zalim biti rasista, ali to sto dolaze iz fudbalski netradicionalne africke zemlje je mozda razlog za to. I nije stabilan u bitnim mecevima kao sto ti kazes da je.
      To sto je tvoja percepcija Essiena takva kakva jeste, i tvoja misao da je bolji fudbaler od Lamparda je upravo dokaz tome sto ja govorim, da standardi u ekipu Chelsea padaju i padaju, da je kvalitet ekipe sve losiji i losiji.
      [/quote]
      Nisam ja rekao da je Essien mentalno jak vec Lampard,ali Essien je po meni bolji igrac i mnogo vise znaci Chelsea dok Lamparda preterano hvale,dobar igrac ali ljudi preteruju.Njega bi ja stavio na klupu i doveo u Chelsea pravog kreatora igre koji im fali.Sto se tice Chelsea,standardi su izuzetno skocili od dolaska Abramovica jer do tada su bili,pa ne bas niko i nista ali sasvim prosecna ekipa.Sad im fali nekoliko pojacanja i bice sve u redu,samo da li ce ih dovesti jer oni misle da je ovo dobro,a klupa je izuzetno tanka.Lamparda bi ja na klupu recimo i doveo kreatora igre i jos kojeg igraca,recimo desno krilo jer je i Anelka u godinama i nije vise toliko prodoran,on moze biti koristan u rotaciji,mada i ovi igraci su odlicni samo fali popunjavanje klupe.Iako ne volim Chelsea,prizeljukujem da se pojacaju i oni i MU i Arsenal a podrazumeva se i moj Liverpool jer Barca i Real u ovom trenutku imaju prosto prejake timove i za mene ce biti cudo ako neko treci uzme Ligu Sampiona.Italijanski klubovi,i njih bi zeleo da vidim jace.
      sigpic

      Comment


      • Re: Premier league 2010/2011 season

        [quote author=caniggia7 link=topic=2627.msg210770#msg210770 date=1291567474]
        Nisam ja rekao da je Essien mentalno jak vec Lampard,ali Essien je po meni bolji igrac i mnogo vise znaci Chelsea dok Lamparda preterano hvale,dobar igrac ali ljudi preteruju.Njega bi ja stavio na klupu i doveo u Chelsea pravog kreatora igre koji im fali.Sto se tice Chelsea,standardi su izuzetno skocili od dolaska Abramovica jer do tada su bili,pa ne bas niko i nista ali sasvim prosecna ekipa.Sad im fali nekoliko pojacanja i bice sve u redu,samo da li ce ih dovesti jer oni misle da je ovo dobro,a klupa je izuzetno tanka.Lamparda bi ja na klupu recimo i doveo kreatora igre i jos kojeg igraca,recimo desno krilo jer je i Anelka u godinama i nije vise toliko prodoran,on moze biti koristan u rotaciji,mada i ovi igraci su odlicni samo fali popunjavanje klupe.Iako ne volim Chelsea,prizeljukujem da se pojacaju i oni i MU i Arsenal a podrazumeva se i moj Liverpool jer Barca i Real u ovom trenutku imaju prosto prejake timove i za mene ce biti cudo ako neko treci uzme Ligu Sampiona.Italijanski klubovi,i njih bi zeleo da vidim jace.
        [/quote]
        Koliko Essien vise znaci Chelseau nego Lamparda moze se videti u drugom delu prosle sezone kad Essien uopste nije zaigrao, a tim ovako ili onako je dosao do duple krune. Doduse tu je bio i strasan kvalitet jednog Decoa i Ballacka, dao bih Essien i Kalou i Kakuta zajedno za igrac kao Deco koji bi imao 26 godina. Ali sad govorimo od Lampardu i Essienu.
        Moja greska oko mentalna stabilnost igraca, mislio sam da kazez za Essien, ostao sam vrlo iznenadjen.
        Abramovic je dosao pre vec ce biti 8 godina. Nije mnogo, ali nije ni malo. A standardi Chelsea sad idu u pravcu kao sto su bili pre Abramovic, sto je stvarno zabrinjavajuce. Pa kako bre taj Ramires moze nositi dres Chelsea? Ne mogu to nikako da razumem, nikako. Pa covek ne zna smiriti loptu cak i kad je najblizi protivnik nekoliko metara dalje od njega. TO je strasno.
        Oko Ligu Sampiona, pa United i Arsenal sa odredjenu dozu srece mogu osvojiti turnir. Kao prvo bi bilo da se Real i Barcelona sretnu u cetvrtfinalu, mada milim da UEFA ne bi mogla da dozvoli takav marketinski debakl, da se najatraktivnije ekipe sastaju toliko rano. Zna se da Platini ne obozava engleske klubove, a obozava spanske.

        Comment


        • Re: Premier league 2010/2011 season

          [quote author=muchosgracias link=topic=2627.msg210775#msg210775 date=1291568414]
          Koliko Essien vise znaci Chelseau nego Lamparda moze se videti u drugom delu prosle sezone kad Essien uopste nije zaigrao, a tim ovako ili onako je dosao do duple krune. Doduse tu je bio i strasan kvalitet jednog Decoa i Ballacka, dao bih Essien i Kalou i Kakuta zajedno za igrac kao Deco koji bi imao 26 godina. Ali sad govorimo od Lampardu i Essienu.
          Moja greska oko mentalna stabilnost igraca, mislio sam da kazez za Essien, ostao sam vrlo iznenadjen.
          Abramovic je dosao pre vec ce biti 8 godina. Nije mnogo, ali nije ni malo. A standardi Chelsea sad idu u pravcu kao sto su bili pre Abramovic, sto je stvarno zabrinjavajuce. Pa kako bre taj Ramires moze nositi dres Chelsea? Ne mogu to nikako da razumem, nikako. Pa covek ne zna smiriti loptu cak i kad je najblizi protivnik nekoliko metara dalje od njega. TO je strasno.
          Oko Ligu Sampiona, pa United i Arsenal sa odredjenu dozu srece mogu osvojiti turnir. Kao prvo bi bilo da se Real i Barcelona sretnu u cetvrtfinalu, mada milim da UEFA ne bi mogla da dozvoli takav marketinski debalk za njih, da se najatraktivnije ekipe sastaju toliko rano. Zna se da Platini ne obozava engleske klubove, a obozava spanske.
          [/quote]
          Pa mnogi su osporavali Deca i Ballacka kako su matori ovo-ono,a sad kad njih nema,nemaju klupu i ne mogu nikog sem Ziline da pobede.Essien znaci po meni vise od Lamparda jer ga svuda ima i vise se zalaze na terenu.Lampard ne igra ni blizu bez Essiena nego kako igra sa Essienom.Ramires je tip igraca Essien,ima ga svuda s tim da koliko sam ja pratio Chelsea ove godine ne igra bas nesto,protiv Liverpoola se izgubio.Moze on bolje,dobar je.Sto se Lige Sampiona tice Barca i Real imaju stvarno najjace timove.Sve najtrazenije mladje igrace u junu je pokupio Real a uz to je tu i Mourinho,mada je Barca opet po meni jaca sto su i pokazali u El Classicu s tim da je tu Real podbacio i mogu bolje.Sto se tice engleskih klubova ne moze se reci da su slabi,naprotiv ali kad se pogledaju postave tih ekipa u odnosu a ove 2 malopre navedene,tesko da mogu da im pariraju.Barca je igrala sve meceve do sada u LS sa pola snage,ocekujem da kako takmicenje bude odmicalo budu sve bolji.

          Ono sto je cinjenica je da engleski klubovi stagniraju u odnosu na prethodne godine,a Liverpool bi mogao da se vrati na vrh posle dugo vremena.Ne zato sto navijam za njih vec su sad dosta finansijski jaki,a nece se razbacivati vec ce dovoditi pojacanja koja im stvarno trebaju.Uz to imaju i Conolija,coveka koji je expert za talente,koji je doveo u Totenhem sve ovo sto imaju sada.Igraci koji imaju kvalitet,a zele da igraju i ne zanimaju ih samo pare,htece da dodju pre u Liverpool nego u ostale jace engleske klubove tako da je tu Liverpool u prednosti sto se pojacanja tice.Nadam se da je ovo put povratka tamo gde im je i mesto.
          sigpic

          Comment


          • Comment


            • Re: Premier league 2010/2011 season

              Mislim da se ne moze reci da je Flecer bolji kreativac od Esijena,a za ostalo se slazem.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Re: Premier league 2010/2011 season

                Evo bas sam nasao jednu stranicu gdje su navijaci Uniteda diskutovali o tome da li bi mijenjali Fletchera za Essiena i vecina je odgovorila da je Essien bolji igrac , da nema stvari koju Fletcher moze uraditi , a da Essien ne moze bolje od njega uraditi to isto , ali da ne bi mijenjali , valjda zbog toga sto im je Fletcher drazi


                Dobar je Darren , ali ja jos jednom ponavljam da mi je Essien najbolji igrac u citavom Premiershipu , naravno ima to utjecaja i to sto mi je najdrazi , ali opet %QWT&W %QWT&W
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Re: Premier league 2010/2011 season

                  Flecerj je miljenik od Fergija,da ga ovaj nije uzeo pod svoje,nista od njega nebi bilo.
                  Mada Flecer je fizicki jaci,i bolji u skoku od esijena.
                  I ni ja ga nebi mjenao nizasta.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Re: Premier league 2010/2011 season

                    Ja ipak mislim da svako ko realni vidi stvari uzece Fletchera pre Essiena u svakom trenutku.
                    To sto je nekome Essien drazi, mada ja to bas i ne razumem, je druga stvar. Ipak to sto je nekome najdrazi fudbaler nimalo ne pokazuje da je Essien bolji nego Fletchera, sto i nije.

                    Kad je Newcstle tako najurio Hughton pitam se o cemu je onda problem da najure talijanskog idiota sa klupe Chelsea? Mozda pare? Stvarno ne razumem.

                    Comment


                    • Re: Premier league 2010/2011 season

                      Muchosgracias,da li navijas za Celzi?
                      Posto vidim da si najostri kriticar tog kluba,da li neko zadovoljava tvoje standarde u njemu?
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Re: Premier league 2010/2011 season

                        Ti ocigledno zivis u nekom drugom svijetu , kad mislis da bi svako uzeo Fletchera prije Essiena ..


                        To sto navijaci Uniteda tako kazu je sasvim logicna prica , jer im je Darren prirastao srcu sa svojim zalaganjem i odlicnim partijama , isto kao i ja koji navijam za Barcelonu ne bih mijenjao Iniestu ili Xavia , ili bilo koga za 2 Ronalda , i Valdesa za Casillasa ili bilo sta ..


                        Ali evo , mislim da bi bilo idealno da otvorimo temu na to ko je bolji igrac Essien ili Fletcher , pa da vidimo da li se s tobom slaze vecina i da li si upravu kad kazes da bi svako ko realno vidi stvari uzeo Fletchera prije Essiena ..


                        Svako Chelseavu utakmicu komentatori neprestano pricaju o tome da je Essien mnogo nedostajao Chelseau i da je u ovom trenutku vjerovatno najbolji igrac tog tima .

                        Ako si ti upravu da je Fletcher bolji od Essiena , onda bi Fletcher u Chelseau bio najbolji igrac..

                        Ali dobro , nemam ja sta s tobom pricati , kad si ti rekao da je Lampard klasa za Premier ligu , a ne svjetska klasa ..

                        Mislim vezni igrac koji postigne toliko golova za jedan tim kakav je Chelsea da nije svjetska klasa je za mene stvarno neshvatljivo , ali eto , ocigledno da nas dvojica imamo neke drugacije poglede na englesku ligu i na fudbal uopsteno ..

                        Uzivaj @(*6sd$%
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Re: Premier league 2010/2011 season

                          Ma pusti ga,jasno mi je donekle kad navijac Manchestera kaze da ne bi mjenjao Fletcher-a,ali kad neko drugi to kaze to mi nikako nije jasno.Govorio je za Chelsea kako da su odlicna ekipa ne bi ispali u Carling Cup-u,a Manchester koga on stalno hvali ispadne od West Ham-a i on i dalje hvali Manchester a kritikuje Chelsea,isto ko da je navijac United-a.Volio bih i ja da Liverpool cini 11 Torres-a i Gerrard-a ali treba biti realan.Njemu skoro nijedan igrac u Chelsea ne valja i govori da je Manchester dosta bolji,a i jedni i drugi ispali u kupu,i jedni i drugi zavrsili prvi u svojoj grupi u Ligi Prvaka,i u prvenstvu ih samo jedno mjesto djeli.Ocigledno ne shvata da je Premiership najjaci na svijetu i da svako svakog moze dobiti,da bi se u ovakvog ligi i Barca namucila.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Re: Premier league 2010/2011 season

                            Pa upravo to JC , o tome i pricam ..

                            To je isto kad bi ti , koji navijas za Liverpool vodio sa mnom , koji navijam za Barcelonu diskusiju i ja tebi kazem :


                            Kakav bolan Villa , bolji je Torres od njega ili ti meni obrnuto ..

                            Njih dvojicu sam uzeo samo kao primjer , jer su otprilike podjednako dobri , a i igraju iste pozicije

                            Ja sam 100000000 puta vidio da navijac nekog tima dize igrace tog tima , ali ovako ruzne rijeci pisati o igracini kakva je Essien , jos da to radi navijac Chelseaa stvarno ne razumijem .. Njemu nije jasno kako je meni Essien drazi od Fletcher a..


                            Pa mozes li mi molim te objasniti sta to Essienu fali , pa da ti nije jasno sto je on meni drag i sto mi je drazi od Fletchera , da li na terenu ili van njega radi neke bezobrazne postupke , da li je drzak ili bilo sta .. Ne , vec je fair i vise nego fair fudbaler , voli djecu , pomaze im u razvoju , da bi za nekih 10tak godina bilo dobri mozda bas kao on , stalno je s njima , i tebi pored svega toga nije jasno kako je on meni drag .

                            $%&amp;5qw7 $%&amp;5qw7 $%&amp;5qw7 $%&amp;5qw7 $%&amp;5qw7
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Re: Premier league 2010/2011 season

                              Nije bitno sta Essien radi van terena,nego na terenu a tu je fenomenalan i bolji od Fletchera. &amp;+I}\
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Premier league 2010/2011 season

                                Pa da Caniggia , ali procitaj ispod i vidi da je on meni napisao nije mi jasno kako nekome Essien moze biti drazi od Fletchera ...


                                Pa sam zato spomenuo to van terena , jer mi stvarno nije jasno zasto se on cudi sto je meni Essien drag , sta mu to fali $%&amp;5qw7

                                I evo Muchosgracias , pogledaj ljude koji realno gledaju , a to su Joe Cole i Caniggia , ko je njima bolji ?


                                Essien ili mozda kao sto ti rece , ko god je realan Fletcher mu je bolji $%&amp;5qw7 $%&amp;5qw7
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X