Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Premier league 2010/2011 season

    Kakva majstorija Nasrija &8@^J
    sigpic

    Comment


    • Re: Premier league 2010/2011 season

      Alala mu vera, bas se prebacih na kratko sa tenisa kad ga je dao !! +*@WT*48*

      Comment


      • Re: Premier league 2010/2011 season

        Dobar gol Nasrija, ali smo bezveze pimili gol. Odrbana se ponovo raspada. Pobijedicemo ali odrbana sve vise i vise zabrinjava.

        Comment


        • Re: Premier league 2010/2011 season

          [quote author=Don Markoni link=topic=2627.msg210019#msg210019 date=1291477804]
          Alala mu vera, bas se prebacih na kratko sa tenisa kad ga je dao !! +*@WT*48*
          [/quote]
          Bila je pauza izmedju gemova,tada sam i ja prebacio i vidio onu majstoriju h5g6k8
          sigpic

          Comment


          • Re: Premier league 2010/2011 season

            Jos jedna arabeska brata Samira. &8@^J &8@^J &8@^J

            Comment


            • Re: Premier league 2010/2011 season

              Kad ce biti snimak Chelsea - Everton? Nisam video snagu Essiena.

              Comment


              • Re: Premier league 2010/2011 season

                Bravo Nasri. &8@^J

                Comment


                • Re: Premier league 2010/2011 season

                  [quote author=muchosgracias link=topic=2627.msg210065#msg210065 date=1291482433]
                  Kad ce biti snimak Chelsea - Everton? Nisam video snagu Essiena.
                  [/quote]

                  Veceras u 20:30h na SK+-u.

                  Imas nocas u 03:45h na SK-u.

                  Comment


                  • Re: Premier league 2010/2011 season

                    Snazan Essien. Snazan Chelsea.

                    Comment


                    • Re: Premier league 2010/2011 season

                      Jarane ja mislim da ti malo previse kritikujes Chelsea,znam ja da ih ti volis i da zelis da budu najbolji,ali ne mogu oni svaku utakmicu pobjedjivat,trenutno su upali u krizu i sta ces,moras se nadati da ce izaci sto prije iz nje.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Re: Premier league 2010/2011 season

                        [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2627.msg210301#msg210301 date=1291501013]
                        Jarane ja mislim da ti malo previse kritikujes Chelsea,znam ja da ih ti volis i da zelis da budu najbolji,ali ne mogu oni svaku utakmicu pobjedjivat,trenutno su upali u krizu i sta ces,moras se nadati da ce izaci sto prije iz nje.
                        [/quote]
                        Nijo to kriza jarane, to je problem, vise nije da ne dobijaju svaku utakmicu vec ne mogu dobiti nijednu. Osim Ziline, svakako, jedva. Nema iz cega da izadju jer ovo je prava slika Chelsea. Osim mozda, mogli su dobiti Birminghama, ali ovo ostalo je realnost. Nemas jake igrace, trener je idiot. Jednostavno, to je to. &+I}\

                        Comment


                        • Re: Premier league 2010/2011 season

                          To za igrace po meni nije tacno,reci mi da ovo nisu dobri igraci:Cech,Ivanovic,Terry,Alex,Bosingwa,Cole,Essi en,Lampard,Mikel,Malouda,Drogba,Anelka,Zhirkov,ne kazem da su svi odlicni igraci,ali jedan fin sastav.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Re: Premier league 2010/2011 season

                            [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2627.msg210326#msg210326 date=1291502602]
                            To za igrace po meni nije tacno,reci mi da ovo nisu dobri igraci:Cech,Ivanovic,Terry,Alex,Bosingwa,Cole,Essi en,Lampard,Mikel,Malouda,Drogba,Anelka,Zhirkov,ne kazem da su svi odlicni igraci,ali jedan fin sastav.
                            [/quote]
                            Cech - svetska klasa.
                            Ivanovic - odlican igrac, nije svetska klasa, ali to da je odlican i u sredini odbrane i kao desni bek je svetska stvar.
                            Terry - nije svetska klasa kao sto je bio, njegova posvecenost kauzi je to sto je bitno sada.
                            Alex - dobar igrac, ali nije dovoljno dobar da bi bio starter u klubu kao Chelsea kao sto je sada.
                            Bosingwa - kao Alex.
                            Cole - vrlo napadacki orientisan, doobjasnicu.
                            Essien - jedan strasan fizicki igrac, mentalno jedan vrlo slab igrac. Odlican, ali nije svetska klasa.
                            Lampard - klasa Premijer Lige, nista vise. Ali vec iz dan u dan je postaje samo lepa proslost.
                            Mikel - vrlo dobar igrac, ali nista osobito. Jedan od retkih koji ustvari moze napredovati u timu Chelsea.
                            Malouda - vrlo dobar igrac, veliki rabotnik. Ali sad izigrava ulogu zvezda ekipe, sto nije i nikad nece biti.
                            Drogba - kao Lampard.
                            Anelka - katastrofa.
                            Tu bih da doobjasnim oko Cole-a, zbog netalentiranosti ovog napada, napadacka igra Cole-a dolazi kao jedan bonus. Jedan Eric Abidal je prava stvar, ali nije toliko ofanzivan kao Cole jer Barcelona nema takve potrebe.
                            Zhirkov - dobar igrac, nije se nasao u pravo vreme u Chelsea.

                            Sve o svemu, imamo dvoje igraca svetske klase (Cech i Cole), cetvoro koje su klasa Premier Lige, ali dvojca vec postaju proslost iz dan u dan (Terry, Ivanovic, Lampard, Drogba), troje vrlo dobrih igraca, ali nista osobito kad vidimo globalnu sliku europskog fudbala (Mikel, Essien i Malouda). Ostale ne bih vise da klasificiram, ovo je dovoljno da se vidi da je Chelsea slaba ekipa. Svakako, ako to vidimo iz perspektive iz koje treba gledati, ako vidimo stvari iz perspektive Ziline, Chelsea je strasan tim.

                            Comment


                            • Re: Premier league 2010/2011 season



                              Po tvojoj prici jedini koji je svjetska klasa iz Chelseaa je Cech ..

                              Evo kazes Essien je odlican , ali nije svjetska klasa , Lampard je klasa Premeir lige , ali nista vise ..

                              Hajd ako je moguce nabroj mi 5 veznih koji su bolji od njih dvojice ?


                              Evo ja cu : Xavi , Iniesta , Fabregas mozda i Gerrard mozda i to je to ..

                              Ti mi dodaj jos neke ako smatras da su bolji ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Re: Premier league 2010/2011 season

                                City vec ove sezone moze da napadne titulu a Liverpool bi vrlo lako mogao uci u prve cetiri ekipe vec oko nove godine. Ako tuce kuci Vilu dolazi na 7 bodova do mesta br 4 a raspored mu ide na ruku. Odradio je utakmice sa svim favoritima sa titulu i sada se cupa protim slabijih protivnika.

                                Comment

                                Working...
                                X