Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Premier league 2010/2011 season

    [quote author=Dale link=topic=2627.msg210463#msg210463 date=1291508675]


    Po tvojoj prici jedini koji je svjetska klasa iz Chelseaa je Cech ..

    Evo kazes Essien je odlican , ali nije svjetska klasa , Lampard je klasa Premeir lige , ali nista vise ..

    Hajd ako je moguce nabroj mi 5 veznih koji su bolji od njih dvojice ?


    Evo ja cu : Xavi , Iniesta , Fabregas mozda i Gerrard mozda i to je to ..

    Ti mi dodaj jos neke ako smatras da su bolji ..
    [/quote]
    Xabi Alonso, Kaka (doduse je u slicnoj situaciji kao Lampard, ali se moze vratiti, nije u tim godinama), Yaya Toure, Sneijder, Pirlo, Fletcher je tu negde. Vec mogu stati jer ovo je dovoljno da vidimo da Chelsea-ev tim nije to sto treba biti.

    Comment


    • Re: Premier league 2010/2011 season

      E sad ga pretjera vala,cuj Alonso,Yaya Toure,Pirlo bolji od Essien-a,a Fletcher-a ne spominjem jer ne mogu vjerovati da si ga usporedio sa Lampardom i Essienom.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Re: Premier league 2010/2011 season

        Pirlo je genije za Esijena,samo sto je u godinama @(*6sd$%
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Re: Premier league 2010/2011 season

          Ne kazem ja da nije Pirlo majstor i sigurno jedan od najboljih igraca svijeta,ali u ovom trenutku on nije ipak neki igrac jer je dosta star.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Re: Premier league 2010/2011 season

            Kaka ' i Pirlo su tu negdje , ali reci da su Xabi , Yaya Toure i narocito Fletcher u rangu sa Essienom i Lampardom je nevjerovatno ..

            Xabi i nekako , ali ova dvojica $JS}| $JS}|
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Re: Premier league 2010/2011 season

              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2627.msg210560#msg210560 date=1291547815]
              E sad ga pretjera vala,cuj Alonso,Yaya Toure,Pirlo bolji od Essien-a,a Fletcher-a ne spominjem jer ne mogu vjerovati da si ga usporedio sa Lampardom i Essienom.
              [/quote]
              A jer nisu bolji? Essien je fizicka snaga, nista vise. Takticki nije najbolji, o mentalih mogucnosti se nora uopste pricati, pod pritisak je jedan veliki prosek kao sto se videlo u polufinalu LS sa Barcelonom kad je ruku na srce zabio jedan elektrican pogodak, ali u zadnjim minutama je bio potpuno izgubljen. Valja reci da su sve to razliciti profili igraca, ali kad vec ih uporedjivamo, oni su bolji od Essiena u to sto rade u odnosu na to sto Essien radi.
              Nisam rekao da je Fletcher bolji, ali je tu negde. Da se vratimo unazad, sta je vezni red Chelsea radio, a Unitedov nije? Osim golova Lamparda sa penala.

              Comment


              • Re: Premier league 2010/2011 season

                [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2627.msg210562#msg210562 date=1291548253]
                Ne kazem ja da nije Pirlo majstor i sigurno jedan od najboljih igraca svijeta,ali u ovom trenutku on nije ipak neki igrac jer je dosta star.
                [/quote]
                A sta je Lampard u ovom trenutku? Lampard u najboljim danima je bukvalno strasan napadac u rangu Premier Lige. I kao sto sam rekao, veliko hvala zbog toga. Ali mislim da smo se razumeli da ne govorimo samo o Premier Ligi, vec o celoj Europi, o celom svetu. Kao i Drogba.

                Comment


                • Re: Premier league 2010/2011 season

                  Fletcher ove godine igra fenomenalno tako da ne znam zasto se cudite...
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Re: Premier league 2010/2011 season

                    [quote author=Dale link=topic=2627.msg210565#msg210565 date=1291548743]
                    Kaka &#039; i Pirlo su tu negdje , ali reci da su Xabi , Yaya Toure i narocito Fletcher u rangu sa Essienom i Lampardom je nevjerovatno ..

                    Xabi i nekako , ali ova dvojica $JS}| $JS}|
                    [/quote]
                    Ko je tu negde? Kaka i Pirlo? Nisu, oni su bolji, kvalitetniji igraci. Kao i Xabi. Yaya Toure ne puno, ali je ipak bolji. A nisam rekao da je Fletcher bolji, vec da je tu negde, pojasnio sam to.

                    Comment


                    • Re: Premier league 2010/2011 season

                      [quote author=-dacha- link=topic=2627.msg210568#msg210568 date=1291549130]
                      Fletcher ove godine igra fenomenalno tako da ne znam zasto se cudite...
                      [/quote]Ma moze Fletcher igrati kako hoce,ali je Essien bolji od njega za 3 klase &amp;+I}\
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Re: Premier league 2010/2011 season

                        Nije tacno,ove godine Fletcher pruza bolje partije od Esijena
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Re: Premier league 2010/2011 season

                          [quote author=-dacha- link=topic=2627.msg210568#msg210568 date=1291549130]
                          Fletcher ove godine igra fenomenalno tako da ne znam zasto se cudite...
                          [/quote]
                          A mozda prosle godine nije? Tako je igrao i prosle sezone, ali odlazak dvoje strasnih igraca kao Tevez i Cristioano Ronaldo je bio prevelika prepreka za United u borbi sa Chelsea-em. Nisam tip koji zeli da prica sta bi bilo kad bi bilo, ali sve pokazuje da prosla sezona nije Chelsea bio jaci nego pre, vec United je bio puno slabiji. Ali ove sezone se vracaju, a Chelsea ide unazad.

                          Comment


                          • Re: Premier league 2010/2011 season

                            [quote author=-dacha- link=topic=2627.msg210574#msg210574 date=1291549411]
                            Nije tacno,ove godine Fletcher pruza bolje partije od Esijena
                            [/quote]
                            Hajd sad ti meni reci,kad bi bio trener nekog kluba i kad bi te pitali jel zelis Fletcher-a ili Essien-a,koga bi ti odabrao?
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Re: Premier league 2010/2011 season

                              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2627.msg210572#msg210572 date=1291549299]Ma moze Fletcher igrati kako hoce,ali je Essien bolji od njega za 3 klase &amp;+I}\
                              [/quote]
                              Evo kad si ti to vidio, da li bi pomogao nama koji to ne vidimo, u sta to Essien je 3 klase bolji od Fletchera? Oboje su fizicki strasni, i nista vise. Cak bi rekao da je Fletcher takticki potkovaniji fudbaler, ali nisam mnogo siguran.

                              Comment


                              • Re: Premier league 2010/2011 season

                                [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2627.msg210578#msg210578 date=1291549617]
                                Hajd sad ti meni reci,kad bi bio trener nekog kluba i kad bi te pitali jel zelis Fletcher-a ili Essien-a,koga bi ti odabrao?
                                [/quote]
                                Evo ja, ja bih vrlo seriozno razmislio, uzeo bih u vid karakteristiki ostalih igraca u timu. Ali verovatno bi Fletchera.

                                Comment

                                Working...
                                X