Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Torres-a neće pa neće!

    Benayoun prelepim potezom namesti čist zicer Torres-u ovaj ne ume da iskoristi... U očajnoj formi je!
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      Torres-a neće pa neće!

      Benayoun prelepim potezom namesti čist zicer Torres-u ovaj ne ume da iskoristi... U očajnoj formi je!
      ma bice bolje, proradice el-nino 100%!!!

      Comment


      • David Luiz je najbolje pojacanje zimskog prelaznog roka

        Comment


        • Tesko burazeru,za sad je to apsolutno Suarez,preporodio je citav tim,daje golove,asistira,crveni nisu mogli nista bolje da kupe za te pare,od kerola se mnogo ocekuje,zasada fale samo golovi,svidja mi se kako se uklopio,ponovo je lepo gledati liverpul,sutra 1 ko vrata i cao roberto! A sto se luiza tice,klasa igrac,svidja mi se sto ume i da povuce loptu pa onaj gol protiv djavola,kapa dole,ali on je ipak stigo u uigran tim,narocito odbranu,njegov ucinak je zato malo manje bitan,mislim mogo bi celzi ovu polusezonu i bez njega a suarez,novi EL SALVADOR!

          Comment


          • Dobrodosao na forum,nadam se da ces uzivati

            Donio si Suarezu bitan glas jer se sutra zatvara glasanje
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Mislim da je David Luiz pojacanje zimskog prelaznog roka.
              sigpic

              Comment




              • Dal je moguce da za ovakvog igraca nema mesta u Totenhemu pa mora da se vucara po drugoj ligi inace procitao sam u novinama juce da Murinjo hoce da ga dovede u Real za 10 miliona ..
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Pa napredovao je dosta otkad je otisao iz Totenhema.Inace,evo jedne od najvecih nada Engleske,prica se da ce u Liverpul,videcemo da li ce se to realizovati.

                  sigpic

                  Comment


                  • Sta mislis Nash hocel Lenon preci u Liverpul ?
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post
                      Sta mislis Nash hocel Lenon preci u Liverpul ?
                      Pa ne znam,pise da je cena 15 miliona i toliko cemo imati e sad pominje se i Jang jos vise od njega tako da nista ne znam.Trebalo bi jedan da dodje.Sad se cak i Bejl pominje ali to mislim da se nece realizovati,bar ne ovog leta,jer ovog leta ne mozemo izdvojiti 30 miliona za igraca,mada ja njega vidim u Mancesteru.

                      Sto se Liverpula tice 90% igraca koji se pominju da ce doci zaista vrede.Jedina losa stvar je sto je Lukas produzio ugovor.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja pre mislim da ce Jang u Liverpul, pre Lenona.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by 'bacpoola View Post
                          Ja pre mislim da ce Jang u Liverpul, pre Lenona.
                          To i ja mislim i trebalo bi tako i da bude ali videcemo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sumnjam da ce Jang u Junjated. Oni imaju vec 2 odlicna krila. Ne mislim da ce jedan od te potencijalne trojke da pristane da sedi na klupi.

                            Mislim da se Junajted skoncetrise na golmana i nekog srednjaka.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja bi volio da Jang dodje u Man,ali SAF bi morao da proba da dovede Bejla,time bi sve rijesio ;)
                              sigpic

                              Comment


                              • Kazem ti, mi smo pokriveni na krilnim pozicijama sa Valensijom i Nanijem. Sledece sezone se vracaju i Kleverli i Velbek, tako da smo mirni. Kad ode Gigs, mislim da ce se tek tada razmisljati o potencijalnom novom krilu. A i videcemo do tada sta ce Obertan i Bebe uraditi sa svojim karijerama.

                                Meni je najbitnije da nadjemo adekvatnu zamenu sa Edvina i nekog dobrog veznog ( ako odu Skols i Hargrivs ).
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X