Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Carroll ozeni me

    Flanagan bravo majstore za prvu utakmicu ne moze bolje

    Suarez ponovo izvanredan,ma citav tim briljira.

    Kenny ce ovaj tim vratiti gdje mu je i mjesto.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Evo ko je Liverpul bez Kirgijakosa.Jos od sledeceg meca da Selvi zaigra umesto Lukasa i tucemo Arsenal nasred Emirejtsa.
      sigpic

      Comment


      • Je li on dao treci ili Kolarov?
        Strasni golovi,taman kad je Siti preuzeo inicijativu puce im drugi
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Je li on dao treci ili Kolarov?
          Strasni golovi,taman kad je Siti preuzeo inicijativu puce im drugi
          Endi naravno,pravi je to napadac,nije to Tores.

          Mada je dotakao i Kolarov loptu ali je Endi majstor zavrsio.
          sigpic

          Comment


          • Fantasticni Kerol,odlicni golovi.
            Ovaj Liverpul kida u ovim derbijima,a kada dodju manje utakmice nemaju motiv,to trebaju da promjene,i dogodine moze biti svasta.
            Ludi Mancini Silvu na klupi drzi.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Nebi me cudilo jos 3 da upadnu
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Pa kako da City nesto uradi kad im u napadu igra Balotelli

                Comment


                • Može se reći da je Carrol sada opravdao silne milione... ;)
                  Bo�e, �to je lijepo Sarajevo moje, kad je cijelo BORDO boje...

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    Pa kako da City nesto uradi kad im u napadu igra Balotelli
                    Nemoj sad tako dobar je Baloteli jeste malo udaren u glavu to stoji al je dobar ako ne i najbolji tamo
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post
                      Nemoj sad tako dobar je Baloteli jeste malo udaren u glavu to stoji al je dobar ako ne i najbolji tamo
                      Jeli pricamo o ovom biseru

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Fantasticni Kerol,odlicni golovi.
                        Ovaj Liverpul kida u ovim derbijima,a kada dodju manje utakmice nemaju motiv,to trebaju da promjene,i dogodine moze biti svasta.
                        Ludi Mancini Silvu na klupi drzi.
                        Nije da nemamo motiv vec konstantnost.Proslu utakmicu su Spiring i Lukas bili ocajni jos su se Ager i Dzonson povredili i to je razlog poraza,sto je steta jer da nije Kirgijakos zajebo 2 gola verovatno bi dobili i bili bi na 2 boda od Totenhema sa kojima jos igramo kuci i na 5 bodova od Sitija,vrlo loseg Sitija.
                        sigpic

                        Comment


                        • Prvenstveno , cestitam navijacima Liverpoola na sjajnoj pobjedi i jos sjajnijoj igri ;)

                          Danas kontam nsto , Liverpool dobija ove derbije , ali mislim da ce danas izgubiti , ali malo je reci da su me demantovali

                          Dvije minute prije prvog gola , kad je bio korner za L'pool govorim rodjaku evo Carrolla sad ce go , kad poslije 2 minute fkt

                          Sta reci za Mancinia , kakav je to kreten , nevjerovatno ..

                          Covjek protiv Sunderlanda i ovih manjih timova igra fino sa Silvom , Balotelliem , Dzekom , Tevezom , a sad odjednom igraju slabiji igraci .

                          Da se ja pitam , Mancini bi sutra letio , ali nazalost ne pitam se .

                          A za Carrolla sta reci , ja sam odmah bio siguran da ce svaki cent , a ne euro biti opravdan i veceras je izgleda poceo da demonstrira silu !

                          Cestitke jos jednom momci , moze ovaj tim puno , tacnije ovaj , uz par pojacanja ;) ;)
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Konacni poredak nakon ove ankete za najbolje pojacanje u zimskom prelaznom roku:

                            1.Luis Suarez 17 glasova
                            2.David Luiz 14 glasova
                            3.Edin Dzeko 3 glasa
                            4.Darren Bent 2 glasa
                            5.Fernano Torres 2 glasa
                            6.Andy Carroll 1 glas

                            Sad ce i nova anketa samo dok Manda skonta kako se brise ova
                            Last edited by Joe Cole 10; 12-04-11, 13:17.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Carroll bi imao više glasova da nije bio povređen i da je odigrao više utakmica, 100% ;)
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Mislim da ne treba zaliti nijedan milion dat za Carroll-om jer ce on opravdati to,samo mu treba vremena malo ;)

                                Eto i nova anketa ;)
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X