Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Protiv Celzija igraju kod kuce, a Arsenalu gostuju... Tako da jos svasta moze da se desi!

    Ja bih bio zadovoljan da obe utakmice sa londonskim klubovima odigraju nereseno! Jos bolje ako dobiju, ali bice tesko...

    Inace Scott Parker je proglasen najboljim igracem PL po izboru novinara. Licno smatram ovaj izbor smesnim, ali dobro. Svako svog konja hvali...

    Comment


    • Hvala na dobrodoslici od svih clanova.Pa jeste sutra tesko ocekivati da ce kiksnuti, ali mora se nadati. Man. ima i gostovanje kod blekburna, cini mi se da su i prosle godine igrali 1-1, isto pred kraj sezone tako da sve je otvoreno iako si blizu titule i na kraju imaju blekpul sto je laganica realno.

      Comment


      • Sir Giggsy dobrodosao,uzivaj na forumu!

        Za koga navijas ne treba ni da pitam a imamo 2 admina koji navijaju za Mancester pa ce se obradovati.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Drogba View Post
          Hvala na dobrodoslici od svih clanova.Pa jeste sutra tesko ocekivati da ce kiksnuti, ali mora se nadati. Man. ima i gostovanje kod blekburna, cini mi se da su i prosle godine igrali 1-1, isto pred kraj sezone tako da sve je otvoreno iako si blizu titule i na kraju imaju blekpul sto je laganica realno.
          Koliko se secam kiksnuli su pocetkom prosle sezone protiv Blekpula... To ih je kostalo titule prosle godine!

          EDIT: Hehe... Koliko sam primetio najvise komentara ima u temi Liverpula, a to se mora promeniti!
          Last edited by Sir Giggsy; 22-04-11, 19:38.

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Koliko se secam kiksnuli su pocetkom prosle sezone protiv Blekpula... To ih je kostalo titule prosle godine!

            EDIT: Hehe... Koliko sam primetio najvise komentara ima u temi Liverpula, a to se mora promeniti!
            Blekpul je prosle godine bio u Cempionsipu. ;)

            Inace,ovo za Parkera,jeste imao odlicnu sezonu ali je izbor svakako smesan.Vidic je najbolji ove godine,samo sto su odbrambeni igraci potcenjeni ali ako je trebao neko ofanzivniji onda je to Nasri.

            EDIT:To se nece promeniti sigurno.
            Last edited by Casiraghi; 22-04-11, 19:41.
            sigpic

            Comment


            • Vidim nesto slabo ima Pride of London navijaca, al evo popravljamo se .

              Jedva cekam ukakmice sutra krecemo od man. u 13 i 45 pa sve do 18, a necu moci da gledam celsi idem na derbi (lokacija jug)

              Comment


              • Onda nije Blekpul, ali se secam da su prosle sezone dal u prvom ili drugom kolu izgubli sa 1-0 protiv neke "smesne" ekipe!

                EDIT: Necu ni ja moci da gledam ManU, idem na fudbalicu! Ali zato je Rooney uvek uz mene(dres #10)!
                Last edited by Sir Giggsy; 22-04-11, 19:50.

                Comment


                • Izgubili su od Barnlija prosle godine.
                  Ma igrali su 0:0 protiv Blekburna prosle godine.Runija nema u napadu i nerviras se zbog Berbatova(koji prosle godine nije mogao da ubode vola) i malo zbog Makede zato sto je propustio jednu odlicnu sansu.

                  Comment


                  • Što imam neki predosećaj da će prvenstvo opasno da se zahukta sad pred kraj .. Nešto ne verujem da Mančester može sve da dobije, a Čelzi deluje opasno u poslednjih nekoliko kola ...

                    Comment


                    • Pa Mancester ima pet meceva do kraja,danas slavi sigurno,i onda mu ide dvomec sa Asrenalom i Celzijem,jednom pobjedom u ta dva meca sve je rjeseno,a i bod daje da sami odlucuju o svojoj sudbini.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • A ljudi ako ono nije bio faul na beinsu ja ne znam stvarno, za sada se dobro drze al jedan mora da prodje.

                        Comment


                        • Incjetiva Mancestera,posjed lopte,korneri,ali nije bilo srece da zabiju gol u drugom nastaviti doce i taj gol.
                          Onoga Gibsona treba neko od starih da isamara,covjek je sutao svaku loptu koja mu je dosla,aj da je jedna otisla na gol ili blizu.
                          Berbe ponovo nema.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Cicarito iz ofsajda za 1:0
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Cicarito iz ofsajda za 1:0
                              Ma nemoguce,sudije su uvijek kontra Manchestera

                              Ferguson dobije kaznu,ali zato do kraja sezone niko nece smjeti svirati nista protiv njih ;).

                              Da se razumijemo,ofsajd je bio mali,ali je ipak bio,a nek neki misle da su sudije i savez protiv Manchestera.

                              Manchester ce zasluzeno osvojiti titulu,ali zna se u zadnjih nekoliko godina da se njihovim protivnicima "slucajno" desavaju ove sudijske greske.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Cicarito unistava,trpaj majstore,evo titule!
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X