Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Premier league 2010/2011 season

    [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2627.msg212378#msg212378 date=1291993588]
    Reci mi koja je liga jaca od Engleske?
    [/quote]
    Jaca na snagu, nema. Najjake konje su u Engleskoj. U pogledu fudbalskog kvaliteta, kvalitetnija je La Liga, svakako.

    Comment


    • Re: Premier league 2010/2011 season

      [quote author=Dale link=topic=2627.msg212373#msg212373 date=1291993013]
      Ja nisam pricao o Chelseau kao timu , ja sam pricao samo o Essienu ;)


      Pitaj komentatore po cemu je njima to Essien najbolji igrac trenutno u Chelseau , jer meni je odavno ..


      Vidio si sinoc sta su napisali i Joe Cole i Caniggia i vidis li mozda da svi pisemo da je Essien igracina , da je najbitniji u Chelseau , samo ti pises nesto da je bio najbolji dok nije igrao ..


      Ne znam da li ga mrzis ili sta vec , ali stvarno , pogledaj malo sta pises ..
      [/quote]
      Kad je tebi odavno, onda mi ti reci: zbog cega je Essien trenutno najbolji igrac Chelseau? Ja sam kazao svoje zasto on to nije.
      Sta to pisem? Da Essien ne zna kontrolirati i voditi loptu, da je mentalno vrlo nestabilan na teren? Jer to nije istina? Kako to da je najbitniji? Tako sto je Chelsea bez njega osvojio duplu krunu u drugom delu sezone, a sa njega dozivljava debakl u prvoj polovini ove sezone? Ovo je vec malo preterano sa moje strane, ali to jednostavno proizlazi iz toga sto vi ovde ga zelite pretstaviti ko bog zna sta, a on nije tolko poseban igrac.

      Comment


      • Re: Premier league 2010/2011 season

        Po cemu je kvalitetnija,po tome sto imaju najjaci tim na svijetu Barcelonu i sad Real nakon sto ga je preuzeo Mourinho,a 18 ostalih timova 3 klase ispod njih.Evo ja cu ti nabrojati neke timove a ti mi reci koje iz Spanije jaci od njih osim Barce i Rela:Chelsea,Arsenal,Liverpool,United,City,Tottenh em i tu jos ima Everton,Aston Villa i slicnih timova.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Re: Premier league 2010/2011 season

          Izvini molim te , dozivljavaju debakl ove sezone s Essienom , to kazes ?


          Pa da ti kazem nesto : Protiv Liverpoola Essien ne igra , Liverpool dobije 2 - 0 , protiv Fulhama se Essien vrati Chelsea pobijedi 1-0 , uz gol Essiena . u istoj toj utakmici Essien dobije crveni karton i 3 utakmice suspenzije ... U te tri utakmice Chelseavi rezultati :


          Chelsea - Sunderland 0-3
          Birmingham - Chelsea 1-0
          Newcastle - Chelsea 1-1

          Pa eto , tu se idealno vidi koliko on znaci ovom timu .

          ;)

          A spanska liga bi bila kvalitetnija od engleske kad bi bilo 11 Barcelona i 9 Real Madrida , jer jednostavno u Spaniji se unaprijed zna da ce Barca i Real imati 90 + bodova , a prvi njihov pratilac nekih 20-30 bodova manje , dok u Engleskoj imamo 6 - 7 timova koji mogu osvojiti i koji mogu komotno pobijediti svaki svakog ;)
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Re: Premier league 2010/2011 season

            [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2627.msg212388#msg212388 date=1291994456]
            Po cemu je kvalitetnija,po tome sto imaju najjaci tim na svijetu Barcelonu i sad Real nakon sto ga je preuzeo Mourinho,a 18 ostalih timova 3 klase ispod njih.Evo ja cu ti nabrojati neke timove a ti mi reci koje iz Spanije jaci od njih osim Barce i Rela:Chelsea,Arsenal,Liverpool,United,City,Tottenh em i tu jos ima Everton,Aston Villa i slicnih timova.
            [/quote]
            Jedini tim iz Engleske koji se moze kolko tolku ravnati sa Barcelonom i Real je Manchester United. Chelsea i Arsenal su bolji od Valensije, ali ne toliko puno. I svakako nisu kvaltet kao ova trojka (FCB, RM i UTD). Tacno je da je razlika u kvalitetu izmedju timovima u La Ligi puno veca nego u Premiershipu, ali sve najbolje igrace su u La Ligi, tamo su i dva najjaca tima sveta. To je meni dovoljno, to sto englezi zele imati fudbalski klub u svakom selu, zele imati 10 ekipa koje ce se boriti za titulu prvaka Engleske je druga stvar i to nije kvalitet vec kvantitet.

            Comment


            • Re: Premier league 2010/2011 season

              Kako to nije kvalitet ?


              Kad u Engleskoj 6-7 timova moze pobijediti i Chelsea i United i Arsenal i sve ?


              A ko bi ih od spanskih klubova mogao pobijediti ?

              Barcelona , Real i ko jos ? Niko vise ;)


              Mogli bi Atletico , Sevilla , Valencia i mozda Villareal , ali to pod uslovom da su u strasnoj formi .
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Re: Premier league 2010/2011 season

                [quote author=Dale link=topic=2627.msg212389#msg212389 date=1291994522]
                Izvini molim te , dozivljavaju debakl ove sezone s Essienom , to kazes ?


                Pa da ti kazem nesto : Protiv Liverpoola Essien ne igra , Liverpool dobije 2 - 0 , protiv Fulhama se Essien vrati Chelsea pobijedi 1-0 , uz gol Essiena . u istoj toj utakmici Essien dobije crveni karton i 3 utakmice suspenzije ... U te tri utakmice Chelseavi rezultati :


                Chelsea - Sunderland 0-3
                Birmingham - Chelsea 1-0
                Newcastle - Chelsea 1-1

                Pa eto , tu se idealno vidi koliko on znaci ovom timu .

                ;)

                A spanska liga bi bila kvalitetnija od engleske kad bi bilo 11 Barcelona i 9 Real Madrida , jer jednostavno u Spaniji se unaprijed zna da ce Barca i Real imati 90 + bodova , a prvi njihov pratilac nekih 20-30 bodova manje , dok u Engleskoj imamo 6 - 7 timova koji mogu osvojiti i koji mogu komotno pobijediti svaki svakog ;)
                [/quote]
                Jel si gledao utakmicu sa Fulhama? Essien je zabio taj jedeni gol, nisi i to rekao. Osim gola, bio je uzasan. Potpuno uzasan, kao uopste cela sredina Chelsea. Da je Fulham bio malo pametniji i bezobrazniji, zabili bi kao Everton. Da je Everton bio u punoj snazi prosetao bi se na Stamfordu kao i Sunderland. Obe utakmice su bili sa Essien u startnoj postavi. A to sto je protiv Fulhama iskljucen u 94oj minuti je jos jedan dokaz njedove mentalne nesposobnosti kad je pod prititsak na terenu.
                Molim te, nemoj mi sad reci da je i Lampard falio, jer tako dobar tim kao sto ljudi kazu da je Chelsea ne bi trebao imati problema sa Sunderlandom kod kuce, Birminghamom u gostima, pa i Newcastleom.

                Comment


                • Re: Premier league 2010/2011 season

                  Essien je igrao protiv Sunderlanda ?
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Re: Premier league 2010/2011 season

                    [quote author=Dale link=topic=2627.msg212392#msg212392 date=1291994844]
                    Kako to nije kvalitet ?


                    Kad u Engleskoj 6-7 timova moze pobijediti i Chelsea i United i Arsenal i sve ?


                    A ko bi ih od spanskih klubova mogao pobijediti ?

                    Barcelona , Real i ko jos ? Niko vise ;)


                    Mogli bi Atletico , Sevilla , Valencia i mozda Villareal , ali to pod uslovom da su u strasnoj formi .
                    [/quote]
                    Ocigledno moze svako da pobedi Chelsea, Arsenal je isto tako nestabilan da moze izgubiti od WBA na Emiratesu. Barcelona i Real bi ubili i Chelsea i Arsenal kad vidimo sve u najbolje mogyce izdanje. A videcemo to u Ligu Sampiona ove sezone kao i prosle, Chelsea opet ide out na samom startu, Arsenal sledeci, verovatno i Spursi. United moze ici dalje, sa puno srece koje uobicajeno umaju mogu nekako dobiti Real. Barcelonu sumnjam.

                    Comment


                    • Re: Premier league 2010/2011 season

                      [quote author=Dale link=topic=2627.msg212396#msg212396 date=1291995307]
                      Essien je igrao protiv Sunderlanda ?
                      [/quote]
                      Kakva bi bila razlika da je igrao? 0-2? Ili bi mozda Chelsea nekom cudom dobio utakmicu? To cudo je Essien, svakako.

                      Comment


                      • Re: Premier league 2010/2011 season

                        Jao tebe , ne mozes reci da je Arsenal nestabilan ako izgubi od WBA-a kuci , kakve to veze ima ?

                        I Barca je izgubila kuci od Herculesa , pa da li to znaci da smo nestabilni ili bilo sta drugo , jednostavno mora se desiti neki kiks ..

                        I usput , ja sam tebe samo pitao jel igrao protiv Sunderlanda Essien, nisam spominjao druge igrace , jer je tvoja konstatacija bila da dozivljavaju debalk kad im on igra ?
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Re: Premier league 2010/2011 season

                          [quote author=Dale link=topic=2627.msg212401#msg212401 date=1291995550]
                          Jao tebe , ne mozes reci da je Arsenal nestabilan ako izgubi od WBA-a kuci , kakve to veze ima ?

                          I Barca je izgubila kuci od Herculesa , pa da li to znaci da smo nestabilni ili bilo sta drugo , jednostavno mora se desiti neki kiks ..

                          I usput , ja sam tebe samo pitao jel igrao protiv Sunderlanda Essien, nisam spominjao druge igrace , jer je tvoja konstatacija bila da dozivljavaju debalk kad im on igra ?
                          [/quote]
                          Kiks je normalna stvar svakog tima. Niza kikseva je karakteristika slabog tima. Kao Chelsea.
                          Ja sam te pitao, sta je Essien promenio na Eastlandsu? Kad si spomenuo Fulhama, osim gola je bio ocajan i da ta njegova mentalna nestabilnost mogla se dogoditi u 80toj minuti na primer, onda bih Chelsea imao serioznih problema. Evertona? Ili to nije kiks, 1-1 je dobar rezultat za Chelsea?
                          Ja nikad nisam rekao da je on los igrac, nije los, dobar je on. Ali mi ti kazes da je on cudo prirode, da se ne moze bez njega i ne znam sta. A to nije tacno. Ja mislim da ti to tako izgleda upravo zbog toga sto ti ne spominjes a ja spominjem, druge igrace. Kad su oni takvi kakvi jesu, Kalou je jedan klasican primer, onda svakako da Essien izgleda kao cudo prirode.

                          Comment


                          • Re: Premier league 2010/2011 season

                            [quote author=muchosgracias link=topic=2627.msg212406#msg212406 date=1291996038]
                            [quote author=Dale link=topic=2627.msg212401#msg212401 date=1291995550]
                            Jao tebe , ne mozes reci da je Arsenal nestabilan ako izgubi od WBA-a kuci , kakve to veze ima ?

                            I Barca je izgubila kuci od Herculesa , pa da li to znaci da smo nestabilni ili bilo sta drugo , jednostavno mora se desiti neki kiks ..

                            I usput , ja sam tebe samo pitao jel igrao protiv Sunderlanda Essien, nisam spominjao druge igrace , jer je tvoja konstatacija bila da dozivljavaju debalk kad im on igra ?
                            [/quote]
                            Kiks je normalna stvar svakog tima. Niza kikseva je karakteristika slabog tima. Kao Chelsea.
                            Ja sam te pitao, sta je Essien promenio na Eastlandsu? Kad si spomenuo Fulhama, osim gola je bio ocajan i da ta njegova mentalna nestabilnost mogla se dogoditi u 80toj minuti na primer, onda bih Chelsea imao serioznih problema. Evertona? Ili to nije kiks, 1-1 je dobar rezultat za Chelsea?
                            Ja nikad nisam rekao da je on los igrac, nije los, dobar je on. Ali mi ti kazes da je on cudo prirode, da se ne moze bez njega i ne znam sta. A to nije tacno. Ja mislim da ti to tako izgleda upravo zbog toga sto ti ne spominjes a ja spominjem, druge igrace. Kad su oni takvi kakvi jesu, Kalou je jedan klasican primer, onda svakako da Essien izgleda kao cudo prirode.
                            [/quote]

                            Ja mislim da sa tobom nema smisla raspravljati nakon ovog sto si napisao.Cuj Chelsea slab tim.Meni se cini da si ti onaj tip,sve sto je tudje je bolje.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Re: Premier league 2010/2011 season

                              JA samo pricam u vezi onoga sto si ti rekao da Chelsea s njim dozivljava debakl , a vecina poraza ove sezone je dosla kad on nije igrao .

                              Ja nisam htio da kazem da bi bilo drugacije da je on igrao , mozda bi opet izgubili , ali ti si rekao recenicu :

                              &quot; Bez njega je Chelsea prosle godine osvojio duplu krunu , a s njim dozivljava debakl . Najbolji je kad je van terena . &quot;


                              Znaci nisam ja rekao da je cudo prirode , iako je za mene uz medju 5-6 najboljih igraca na svijetu , vec si ti svojom recenicom rekao kao da je on los za Chelsea , kao da on smeta tu ... Jer reci da je neko najbolji kad ne igra , a pritom misliti da je dobar igrac , nema logike , stvarno

                              @(*6sd$%
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Re: Premier league 2010/2011 season

                                [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2627.msg212408#msg212408 date=1291996184]
                                Ja mislim da sa tobom nema smisla raspravljati nakon ovog sto si napisao.Cuj Chelsea slab tim.Meni se cini da si ti onaj tip,sve sto je tudje je bolje.
                                [/quote]
                                Izvini, ali mozda ces mi sad reci da je Liverpool jak tim? Jer ne razumem sta to nema smisla u tome sta sam napisao. Ja sam rekao, da kad vidimo stvari tako da kriterij je vrh Europe i sveta, onda je Chelsea slaba ekipa. Koje je tvoj kriterij vidjanja stvarih? Ako je to 6to mesto Premier Lige, onda se slazem sa tobom, Chelsea je jedan prilicno dobar sastav.

                                Comment

                                Working...
                                X